Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltatok már olyan helyzetben, hogy az eszetek tudta, hogy valaki szeret titeket, de a szívetek, a lelketek nem érezte a szeretetet? fórum

Voltatok már olyan helyzetben, hogy az eszetek tudta, hogy valaki szeret titeket, de a szívetek, a lelketek nem érezte a szeretetet? (beszélgetős fórum)


2009. febr. 24. 08:06

A főkérdésre:

Gyanítom, hogy az apám valahol szeret bennünket, de ha nem sejteném, soha rá nem jönnék. Kerülöm is mint a tüzes karikát. Ugyan már több éve nem lakom otthon, a lelkem egy része még mindig romokban áll miatta.

2008. dec. 25. 06:31
voltam magányos, éreztem magam elhagyatottnak, de mindig igyekeztem a helyzeten változtatni.
9. sariya (válaszként erre: 8. - Mama_gold)
2008. dec. 2. 15:04
:(
8. mama_gold (válaszként erre: 1. - Szagnes9)
2008. dec. 2. 15:02

7 éve ebben élek:-(( Borzasztó érzés.

Mikor kilépnék, akkor kimutatja egy darabig, aztán mikor biztos a maradás, megint érzem a nihilt....

2008. dec. 2. 15:00
én is voltam ilyen cipőben.kegyetlen tud lenni. engem is szeretett valaki,tudtam, hogy szeret,de mégsem vált valóra.
2008. dec. 2. 11:49
Hát, szerintem, ha csak tudom, de nem érzem, az hosszú távon senkinek sem elég. Nekem biztos nem. Feltéve, ha én szeretem az illetőt. De szerethetem annyira, hogy elengedjem.
5. sariya (válaszként erre: 4. - Sagitta)
2008. dec. 2. 11:40
Ezt a könyvet én is ajánlom,nagyon jó.Igen,volt már ilyen velem,és nem jó érzés..
2008. dec. 2. 11:27

Ennek az okaira nagyrészt választ ad

Gary Chapman: Egymásra hangolva című könyve, ahol arról beszél, hogy az emberek különböző szeretetnyelveken fejezk ki a szeretetüket, és ha a két fél szeretetnyelve teljesen eltérő, akkor áll élő az általad említett elég nehéz helyzet.

Én voltam már ilyen helyzetben, és nem könnyű jó döntést hozni... Olyat amit utólag is jónak tartasz majd...

Én csak ajánlani tudom a könyvet...

3. 236fe2f68e (válaszként erre: 1. - Szagnes9)
2008. dec. 2. 11:17
Sajnos nem egyszer voltam olyan helyzetben, hogy tudtam szeretnek, csak sajnos nem éreztem ... Nagynon kellemetlen volt..mert bár lehet a maga modján szeret az illető..de ha nem mutatja ki..és én nem érzek belőle semmmit..vagyis nem jut el hozzámm..akkor minden hiába. én így gondolom!
2008. szept. 14. 20:54
Én még nem voltam így de hasonló helyzetben pont most van egy ismerősöm elhagyta az élettársa egy másik miatt plusz bonyolítja hohgy 2 éve járt a másikkal is ráadáésul szegény most 26 hetes terhes . mondta is hogy érzi már hogy nem szereti úgy ahogy régen valahogy elhidegült tőleés most szegényre rászakadt ez a hatalmas lelki teher én próbálom őt kirángatni ebböl aszitubol .bocsi ha bő lérr eresztettem d hogy teljesen érthető legyen muszáj volt ilyen hosszan leírni.
2008. szept. 14. 20:42

„Csak mert valaki nem úgy szeret téged, ahogy te szeretnéd, az még nem azt jelenti, hogy nem szeret téged szíve minden szeretetével.”


Voltatok már olyan helyzetben, hogy az eszetek tudta, hogy valaki szeret titeket, de a szívetek, a lelketek nem érezte a szeretetet? Hogyan éltétek meg – élitek meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook