Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig fórum

A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig (beszélgetős fórum)


177. 120c31c524 (válaszként erre: 167. - Kobagabi)
2007. okt. 5. 08:05

Szia Kobagabi!


Én nem tudom ti mit éreztek rossznak!!

Énis ugyanazt ittam,és én nem éreztem rossznak,pedig alapba nem szeretem a teát!

Na de ha rossz is,,,kibírod,ugyi?

Azt írod 14-e körül lesz péd,de figyuzz nagyon mert,bár mondjuk mindenkinél más,,2.3 vagy 4 nappal is előrébb hozhatja.

Lehet ez nálad nem így lesz,csak szólok!

Nagyon nagyon szorítok neked!Oks?

Szép napot,és remélem megírod majd mi a helyzet?

2007. okt. 5. 08:03
Hát sajnos megint negatív lett a tesztem, és tovább esett a hőm is. Már kezdem elhinni, hogy késhet az embernek két hetet is:-((
175. 120c31c524 (válaszként erre: 174. - Ice kuszi)
2007. okt. 5. 08:00
Ice kuszi jól írta!
174. ice kuszi (válaszként erre: 173. - Alexa77)
2007. okt. 5. 07:55
Felkelés előtt kell, ébredés után, ha lehet, minden nap ugyanabban az időben! Szájban, végbélben v. hüvelyben!
173. Alexa77
2007. okt. 5. 07:47
Haho csajok! A homerozest reggel meg azelott csinaljam, hogy kikelek az agybol, vagy jo akkor is, amikor kavezas kozben itt ulok a gep elott?
172. ildi83 (válaszként erre: 170. - Kobagabi)
2007. okt. 4. 22:10
Az az igazság, hogy még nincs tervben, de ennek ellenére nagyon örülnék, ha mégis terhes lennék :)
2007. okt. 4. 21:24
Hát szerintem ildi83 pont azért kérdezte ezt mert nem akar kisbabát.Ebben az esetben,viszont kellene máshogy védekezni! Tudod mennyi nő van, akinek évekig, vagy talán sosem lehet babája, pedig nagyon szeretne? Rengeteg...
170. kobagabi (válaszként erre: 154. - Ildi83)
2007. okt. 4. 21:15
Az én lányom így fogant. Úgyhogy nagy drukk!!! Csak nemértem, ha babát szeretnél, minek kell félbeszakításost játszani! Akkor mindent bele! Nem mellé! Már bocs!:))))))))))))
169. kobagabi (válaszként erre: 163. - Szofi28)
2007. okt. 4. 21:13
Valaki azt mondja minden másnap, hogy a spermik termékenyebbek legyenek! Valaki meg azt minnél gyakrabban. Abból még baj nem volt, ha összebújt az ember! Hát csak tegyétek ahogy jól esik!!!:))))))))))))))))
168. kobagabi (válaszként erre: 159. - 74acb224ee)
2007. okt. 4. 21:10
Én sem akarlak ijesztgetni, de a hőnek pé után 37 C körül kell lennie, a mensiig. És ha nem jön meg, akkor is magasnak kell maradnia, ha terhes vagy. Nekem 5 terhességemből 3 gyermek született, és minden terhességemnél így volt! Még akkor is hogyha elvetéltem. Mert kettőször ez történt velem sajnos. Úgyhogy igazán nem is tudom, miért késhet, de más oka is lehet. Talán orvoshoz nem ártana elmenni, de még egy tesztet is érdemes csinálni!!!
2007. okt. 4. 21:07
Na megvettem ezt a málnalevél izét, hát nem egy jó íze van, de azért bírom. Teetem bele cukrot kicsit meg citromlét, így nem olyan szörnyű, de ittam már jobbat!!!!Pfúúú, most is iszom, szinte borzongok az ízétől. Na majd megszokom. Bár remélem nem kell sokáig inni.Pé kb. 14-ére várható, addig már alig van 1,5 hét. Hát remélem minden szupi lesz!
2007. okt. 4. 14:31
Szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz!Voltál a gyógyszertárba?
2007. okt. 4. 14:27
Amúgy ha alacsony a progi szintem az okozhatja azt is, hogy nem termel elég HCG-t még a szrevezetem, és ezért nem mutat pozitívot a teszt? Mert akkor lehet, hogy érdemes lenne még várni pár napot az újabb teszt elvégzésével talán.
2007. okt. 4. 14:05
Szerintem minden nap,ártani nem árt!
163. szofi28
2007. okt. 4. 14:02

Apropó, lányok!

Szerintetek a pé napjaiban minden nap vagy minden második nap érdemes próbálkozni? Én már olvastam ezt is, azt is...

Kinek mi a taktikája?:)

162. szofi28 (válaszként erre: 145. - Jemma)
2007. okt. 4. 14:00
Jemma, szerintem ezzel mindannyian így vagyunk!:) Mi még csak 1 hónapja próbálkozunk, de én is már minden tünetet beképzeltem magamnak: haspuffadás, fáradtság, sőt, még éjszaka ki is jártam wc-re... Aztán persze pontosan megjött...:(
2007. okt. 4. 13:38
Ja és volt már olyan is akinek csak 8 hetes terhese4n mutatott a teszt valamit.
2007. okt. 4. 13:37

Hát,ha esetleg teherbe is estél,de a hő leesik az azt jelenti alacsony a progi szint,asszem.

Nem ijesztegetni akarlak,dehogyis!

Az csak jó,ha a bagóról leszoktál.

Ezt a tesztet nem ismerem,én a Medilab-ban bízom.

Sztem csinálj holnap egy 20-as érzékenységüt,első vizeletből holnap,

Holnap is nézz 1 hőt!

2007. okt. 4. 13:33

Komolyan? Én úgy tudtam, hogy ha teherbe esik az ember, akkor fennt kell maradni a hőnek. Miért nem szerencsés? Megijesztesz, baja lehet tőle a babának?

A másik baj, hogy dohányzom, és pár napja hagytam abba, amikor elkezdtem gyanakodni a terhességre. Remélem nem ez okoz gondot.

Ez a Pregimax Plussz teszt mennyire megbízható szted? 25-ös a kimutatási határa. Az nem túl jó, ha jól vok informálva. De 8 nap után azért már ki kellett volna mutatnia vmit, nem? Nagyon aggódok, mivel ennyit 14 éves korom óta nem késett a menszeszem, vagyis több, mint 10 éve:-)

158. 120c31c524 (válaszként erre: 157. - 74acb224ee)
2007. okt. 4. 13:28

Szia!


Csinálj még 1 tesztet,kicsit később!

Attól hogy leesett a hőd,még lehetsz terhes.De mondjuk az nem szerencsés!

2007. okt. 4. 12:37

Sziasztok! Nekem holnap lesz két hete, hogy késik, és elég tanácstalan vagyok a dologgal kapcsiban. Nagyjából minden hónapban pontosan ugyanakkor szokott megjönni, amióta szedtem a gyógyszert beállt rendesen a ciklusom, és ezzel azóta sem igen volt baj, hogy nem szedem. Amikor meg kellett volna jönnie két hete minden jel meg is volt(duzzadt has, hasfájás, derékfájás, rossz közérzet, hőemelkedés) de ezután sem jött meg, a tünetek pedig nyomtalanul elmúltak egy hét után. Már csak néha szokott fájni kicsit a derekam, és a hasam. Viszont ami fura, hogy a hasam ugyanolyan pufi, mint menszesz előtt. Egyszóval tuti bizti voltam benne, hogy terhes vagyok. 8 nap késés után csi9náltam egy tesztet, ami viszont negatív lett. Most nem tudom mi van? Menjek el orvoshoz? Vagy érdemes még tesztet csinálnom később? A reggeli hőm visszaesett azóta 36,5-re. Ettől még lehetek terhes? Ha vki-nek vannak hasonló tapasztalatai, és tud segíteni, kérem segítsen, mert nagyon bizonytalan vok .

KöszönömS

156. ildi83 (válaszként erre: 155. - 7130b15964)
2007. okt. 4. 09:12
Köszi, bár úgy lenne:)
155. 7130b15964 (válaszként erre: 154. - Ildi83)
2007. okt. 4. 08:53
Ha egyáltalán nem védekeztetek volna, akkor kb. 20% lenne az esély. De azért picike még így is maradhatott.
154. ildi83
2007. okt. 4. 08:49

Sziasztok!


Végigolvastam ezt a topicot, gratulálok minden "kétcsíkosnak" és kitartást a többieknek:)


Az lenne a kérsésem, hogy szerintetek ha megszakításos módszerrel "védekeztünk" és épp peteérésem volt, akkor ugye van rá legalább egy picike esély, hogy kisbaba lesz?

153. Alexa77
2007. okt. 4. 07:39
Egeszen megijesztetek, lanyok! Mi meg csak most kezdunk igazan probalkozni, a mult honapban sokat kesett, mar azt hittuk, besikerult egy baba veletlenul, de persze nagyon orultunk neki. Vegul megis megjott...:-(( Most viszont mar tenylegesen probalkozunk, elkezdtem inni azt a malnalevel teanak nevezett szornyuseget is... :-)) Csak most kisse parazok, hogy azt irjatok, nem is megy ez olyan konnyen. Eddig mindig azt gondoltam, csak abbahagyjuk a vedekezest es mar jon is a pici pocilako. Azert remelem, nem kell sokat varnunk ra! Mindenkinek szurkolok! :-))
152. jemma (válaszként erre: 149. - Tücsi29)
2007. okt. 3. 20:01

fogalmam sincs:(

egy nálunk tapasztaltabb is jó lenne, ha erre az oldalra keveredne, mert én is csak tapogatózom a témában.

látod, milyen érdekes, nekem már van egy kisfiam, most tervezzük a második babát, mégsem tudok sok mindent. a kisfiam azonnal megfogant. a kistestvérrel júniustól próbálkozunk és most voltam először dokinál. azonnal előírta ezeket az alapvizsgálatokat, a férjemnek is mennie kell spermaszám vizsgálatra. azt mondta az orvos, hogy jobb minden vizsgálaton átesni.

2007. okt. 3. 20:00
amúgy én csak két hónapja kezdtem odafigyelni..akkor azt hittem h baba lesz, feszült a cicim meg hányingerem volt..erre megjött 21 napra, aztán amikor köv hónapban a 27. napon sem jött meg (eddig 25-26 napos volt)tökre örültem..erre a 28-on megjött mint a kisangyal..grr
2007. okt. 3. 19:57
nem volt kétségbeesett a hangja, azt mondta h minimális hatóanyagú gyógyszert kell szedni és rendbejön..persze most még várom a 2. eredményt..kicsit parázok...
2007. okt. 3. 19:55
Igen..én az 5. és a 21.napon voltam..a másodikat még nem találják..az elsőről mondta az asszisztens hogy a prolactin kicsit magas (300, az internet szerint 450ig normális)de állítólag befolyásolhatja a fogamzóképességet..csak attőól parázok, ha az első 3000, akkor a 2. majd még több lesz?vagy ez nem így van?
148. jemma (válaszként erre: 146. - Tücsi29)
2007. okt. 3. 19:51

szia!

ez az úgynevezett hormonvizsgálat, amin voltál? nekem is majd most kell mennem, csak az a lényeg, hogy menstruáció 2. vagy 3. napján kell menni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook