Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A te pasid is rombolja az önbizalmadat? fórum

A te pasid is rombolja az önbizalmadat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
20. csjuli (válaszként erre: 1. - Barba)
2008. aug. 18. 17:12

6 évig jártam az exemmel aki annyira lerombolta az önbizalmam, hogy most próbálom azért legalább felét visszahozni, mint ami előtte megvolt.

Az én kapcsolatomban is így kezdődött. Tudat alatt így akarta, hogy megutáljam és hagyjam el. Hát sikerült.

2008. aug. 18. 07:18
megpróbálta,de nem jött össze neki :)
2008. aug. 18. 07:16
Nem. Nagyon építi az enyémet, s ez nagyon jó.☺
17. Franc22 (válaszként erre: 9. - Barba)
2008. júl. 8. 20:05
luxinak igaza van
2008. júl. 8. 20:03
Sose tenne ilyet. Én vagyok tele kisebbségi érzésekkel, ő az aki mindig bizonygatja, mennyire jó vagyok neki, mennyire nem szeretné, ha bármiben is megváltoznék.
2008. júl. 8. 19:25
nem, sőt... olya képet alakitott ki rólam, amit túlzásnak tartok, nem vagyok annyira jó nő, mint amilyennek lát
14. 7004ca251b (válaszként erre: 13. - Barba)
2008. júl. 8. 19:23
akkor érdemes elgondolkodni,hogy megér e neked ennyit ez a pasi,hogy bealáz?ha igen,mert minden más tekintetben jól passzoltok,akkor meg kell szokni,hogy ez így működik nála.Ha nem tudod elfogadni,akkor pedig vagy csikard ki a bókokat belőle(új ruha,új haj,stb) és majd belejön magától is vagy ott kell hagyni...
13. barba (válaszként erre: 12. - 7004ca251b)
2008. júl. 8. 19:22
Én egyáltalán nem vagyok néma. Lejjebb is írtam, hogy már a tudtára adtam, hogy bánt ez a dolog és mégsem változott semmi. :(
12. 7004ca251b (válaszként erre: 11. - Barba)
2008. júl. 8. 19:20
azért csinálja,mert pasi.És azért csinálja,mert nem vak:)de szerintem ha elmondod neki,hogy több bókra van szükséged,akkor nem hiszem,hogy nemet mond majd.Tudod,néma gyereknek anyja sem érti a szavát...:)
11. barba (válaszként erre: 10. - 7004ca251b)
2008. júl. 8. 19:17
Igen, de nekem szükségem lenne arra, hogy engem is dicsérjen. Velem él, velem van, akkor mért más csajokra fecsérli a bókokat? Én nem csinálnám ezt vele. De már kérdeztem, hogy fordított esetben rosszul esne-e neki. A válasz határozott IGEN volt.
10. 7004ca251b (válaszként erre: 8. - Barba)
2008. júl. 8. 19:14
szerintem egyszerűen csak úgy van vele,hogy veled él,veled van,biztos tudod,hogy szeret és szépnek tart,valószínű neked ezért nem mondja annyit...
9. barba (válaszként erre: 5. - Franc22)
2008. júl. 8. 19:12
Na látod, ez a baj...én nem kapok dupla bókot. :(
8. barba (válaszként erre: 4. - Efa181b264)
2008. júl. 8. 19:12
Hát ez most így eléggé elkeserített, de én is azt vettem észre, hogy hiába ami a szívemen, az a számon, mintha nem is érdekelné, hogy ezzel megbánt. Ugyanakkor ő hihetetlenül féltékeny és állandóan jelszót kell változtatnom miatta minden közösségi oldalon, mert nem szégyell kutakodni utánam, ha véletlenül megtudja a belépési kódomat.
7. barba (válaszként erre: 3. - O.andi)
2008. júl. 8. 19:08
De azért valamennyire csak fontos az is, hogy az embert értékelje a párja, nem?
6. barba (válaszként erre: 2. - Csiperke33)
2008. júl. 8. 19:07
Már próbáltam...hasztalan. :(
2008. júl. 8. 16:55

azzal az én önbizalmamat nem tudja rombolni az önbizalmam, ha megnéz egy csajt és megjegyzi. Hát nézze, egészségére. Hűséget fogadjon, ne vakságot. Amig az én kezemet fogja, amig hozzám jár haza, és nem ad okott a féltékenységre, nem csal meg, addig az én önbizalmam nem romlik, mert ahányszor rá néz egy csajra utánna dupla bokott kapok vagy inkább az önbizalmam nőveli.

Sőt, ha egy pasi megnéz, akkor erősen belém karol, hogy én az őve vagyok. Ez már elég önbizalmat ad nekem, hogy nem vagyok olyan rossz, mint ahogy én azt gondolnám

4. efa181b264 (válaszként erre: 1. - Barba)
2008. júl. 8. 16:54

Nekem az első pasim ilyen volt és ezt a mostani agyam már tudja, hogy nagyon gáz.Ez ne is haragudj, de nem lesz jobb csak rosszabb.Ha ő ilyen tipus akkor beszélhetsz neki, elmondhatod mennyire rossz neked(el is kell), de nem hiszem, hogy hosszútávon változtatni tud.Én tuti nem tűrném, hanem keresném a lehetőségeket.

Meg ha ő másra használja el a rád fordított időt akkor kit is szeret??

2008. júl. 8. 16:49
nem is tudná...szép vagyok jó vagyok...én ez tudom!!
2. csiperke33 (válaszként erre: 1. - Barba)
2008. júl. 8. 16:21
Szerintem próbálj vele beszélni, hogy ez neked rosszul esik, hogy ő másoknak bókolgat, téged meg nem dicsér. Ha szeret meg kell hogy értse! Ha mégsem érti meg, akkor bizony ki kell próbálni forditott esetben mit szól hozzá, ha te más pasikat dicsérsz. Persze csak finoman, nőiesen!
2008. júl. 8. 16:05

Voltatok már olyan helyzetben, amikor a párotok más lányoknak/nőknek bókolt, főleg úgy, hogy ezeket a bókokat nem is gondolta komolyan?

Én most ebben a helyzetben vagyok. Tudom, hogy nem égető probléma, de hajlamos vagyok ilyenkor kishitűséget érezni, pláne, hogy engem nem dicsérget annyiszor. Mit tegyek, ha már nagyon zavaróvá válik számomra ez a helyzet?

Azt még hozzáteszem, hogy az én párom fordított esetben nagyon féltékeny (lenne).

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook