Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szomszéd gyerekei, segítsetek fórum

A szomszéd gyerekei, segítsetek (beszélgetős fórum)


19. manul (válaszként erre: 5. - Monácska30)
2010. ápr. 10. 14:18
Szerintem is hagyd a fenébe!Találj ki a kisfiadnak érdekes programokat vagy vidd el máshová ahol szerezhet barátokat.Ami nem alakul ki magától azt nem szabad erőltetni!
2010. ápr. 10. 13:36

Ez van majd kibékülnek egymással a szomszédoknak (felnőtteknek) nem kell ezzel foglalkozni az enyémmel is vannak ilyen problémák ha már 3 an vannak kinn akkor az enyémet ütik verik persze közzéjük megyünk de hol az egyik hol a másik csap oda gyerekek !!!Szóval ezért nem érdemes a felnőtteknek beszélni erről majd a gyerek 2 perc után kibékül!!

Spec ha nagyon nem bírnak egymással ha van kinn 5-6 gyerek arrébb hozom vagy oda állok vele hogy rászóljak valamelyik gyerekre ha ráncigálni akarják!

Itt is van 1 kislány aki kiközösít mindenkit csak vele játszhatnak és elbújkálnak a fiam elől de szépen el kell magyaráznom a fiamnak hogy ez van ha bemegy a csaj 8 éves akkor mindenki a barátja lesz de már szóltam a kislánynak hogy ne csináljon ilyet!!DE a szülőkkel tudjuk hogy 2 percig tart hogy a barátod vagyok meg nem vagyok a barátod:-)

2010. ápr. 10. 13:28
a szüleivel beszélőviszonyban vagy, netán összejártok? vagy csak köszöntök, és annyi?
2010. ápr. 10. 13:23

Ha jóban vagy a szomszédoddal,akkor esetleg ő hathatna a gyerekeire.De ha ő is egy bunkó,márpedig észrevehette hogy kiközösítik a fiadat,akkor nincs mit tenned.A legjobb,ha nem foglalkozol velük,s elmagyarázod a fiadnak,vannak ilyen időszakok hogy ilyenek a gyerekek.

Mert nem biztos,hogy mindig ez lesz...hisz gyerekek :)

2010. ápr. 10. 07:54

Szerintem meg kérdezd meg a gyerekeket, hogy vajon mi a gondjuk a te gyerekeddel.

Lehet, hogy egyszerűen helyre lehet tenni ezt a dolgot.

14. Panka78 (válaszként erre: 13. - Monácska30)
2010. ápr. 9. 21:55

Akkor, nézze őket, ha ebben leli örömét!

Tudom,h ogy rossz látni, hogy a saját gyereked szenved, de nem tudsz mit tenni. Akkor hagyni kell, még magától rájön, hogy nem partnerek a játékban, és másban sem..

2010. ápr. 9. 21:54
csak az ,hogy mindennap a szeme előtt vannak és azt mondja én vagyok a gonosz amiért nem nézheti őket, persze máshová is járunk, másokkal is játszik, de tudjátok milyen a gyerek:-)
2010. ápr. 9. 21:52

Nehogy már Te csinálj ügyet más bunkó gyerekeiből!!!!!!


Vidd máshová, másokkal játszani.

Vagy hívjatok magatokhoz rendes gyerekeket:)

2010. ápr. 9. 21:46

Mit foglalkozol velük??

Ilyenek, mert így nevelték őket! Vannak még gyerekek a világon, játszótéren, távolabbi szomszédok stb.

A gyerkőcödnek elmagyarázhatod, hogy a másik gyerekek csúnyán viselkednek stb. stb. ennyi idősen már megérti, hogy nem vele van a baj..;)

10. Ronikutyi (válaszként erre: 9. - Monácska30)
2010. ápr. 9. 21:45
Vidd el a játszótérre,ha van időd,ott biztos akadnak gyerekek,akik játszanak vele.Nálam az első alkalommal tolongtak a kislányok a fiamért.homokoztak vele szépen,kísérgették,figyelték hogy ki ne menjen a játszótérről,pedig én is ott voltam.De nagyon aranyosak voltak vele.
2010. ápr. 9. 21:40
volt már hogy tollasoztak, vagy fociztak, de ha úgy van kedvük bezavarják kutya helyett, én nem engedném ,hogy az én gyerekem ilyen gonosz legyen, ráadásul most jön a nyári szünet hamarosan
8. Ronikutyi (válaszként erre: 5. - Monácska30)
2010. ápr. 9. 21:35
:(Csúnya ilyet írni,de a gyerekekben is van rossz indulat,és ez ellen igazából nem tudsz mit tenni,nem erőltetheted rájuk a fiadat,ha nem akarnak vele játszani,bár kérdés,hogy miért?Viszont hidd el,jobb is így annak a kisfiúnak,ilyen kislányokkal nem kell játszani,mert kikezdenék szerintem előbb utóbb,hiába szólnál nekik,hogy játszatok a kisfiammal is.
2010. ápr. 9. 21:35
a fiam 6, a egyik kislány 6 a másik 8, de fiuk lányok vegyesen szoktak játszani, kortol független
2010. ápr. 9. 21:33
mennyi idősek?
2010. ápr. 9. 21:33
a szomszéd lányokról van szó, állandóan sok gyerkőc összegyűlik játszani de mikor a kisfiam is kimenne hozzájuk bemennek, egyáltalán nem foglalkoznak vele, ha ő bejön újból kiszaladnak játszani., csak áll és nézi őket, a szívem meg majd ki szakad
4. Ronikutyi (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2010. ápr. 9. 21:32
Az lehet.
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Ronikutyi)
2010. ápr. 9. 21:31
biztos most írja...
2010. ápr. 9. 21:31
Mi a balhé tárgya pontosabban?:)
2010. ápr. 9. 21:30
A szomszéd gyerekei, segítsetek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook