Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szeplő probléma? fórum

A szeplő probléma? (beszélgetős fórum)


1 2
6. 731e5b9ffb (válaszként erre: 5. - Vedinaa)
2013. márc. 5. 21:47
A következő fiúnak meg majd a szeplőid fognak tetszeni. Ha nekem a barna hajú fiúk tetszenek, nem megyek oda a szőkéhez, hogy ez egy hajprobléma, és hogy hajfestéssel lehet kezelni, hanem választok barnát..Olyan pasival nem szabad amúgy se leállni aki nem olyannak fogad el, amilyen vagy.
2013. márc. 5. 21:37
Nem tudom,azt mondták,hogy valami hámlasztó programmal meg lehet szüntetni a szeplősséget.ez nem tudom,mi lehet,erről tudtok valamit?csak most úgy idegesít,mert olyan fiú mondta,aki tetszik nekem...:(
2013. márc. 5. 21:37
Mikor gyerek voltam engem is nagyon zavart. Anyu egyszer hozott egy csoda gyógyszert, olyan 10 éves lehettem, azt mondta ha evvel bekenem az arcom örökre elmúlnak a pöttyök. 1 nap gondolkodás után úgy döntöttem nem kenem be, lehet hiányoztak volna, nem tudom. Felnőtt fejjel tudom, nem használt volna a krém, de már akkor úgygondoltam ezek hozzám tartoznak. Tavasszal mindig nagyon szeplős vagyok, de nincs ebben mit szégyelni.
2013. márc. 5. 21:30

Nem egészségesek??? Sosem hallottam.

Sokat nem tudsz tenni ellene, úgy tudom. Naptej esetleg.

Egy lassan 35 éves, akit pont a szeplői miatt nem nem néznek annyinak :-)

2013. márc. 5. 21:28

Ettôl nagyobb gondod, bajod SOHA!!! ne legyen az életben! Bôrtípústól is függ! Keveset tartózkodni tûzô napon, stb. Idôvel az arcon elmúlik nagyrészt, de akár szexepiles is lehet.

Nekem a terhességgel szûnt meg.

2013. márc. 5. 21:18
Azt mondták,nem egészségesek a szeplők,hogy ez pigment probléma,és kezeltetnem kellene,mert "túl sok" van az arcomon meg a vállamon...szerintetek az tényleg olyan gáz?eddig nem zavartak a szeplők,de most idegesítenek ezek után...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook