Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szegénység megöli a szerelmet? fórum

A szegénység megöli a szerelmet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
8. velheim (válaszként erre: 7. - Mókica)
2007. máj. 3. 17:38
ha nem is közös a kassza, akkor is támogatni kellene a másikat
7. Mókica (válaszként erre: 6. - Velheim)
2007. máj. 3. 17:36
De valahogy igy kéne, hogy legyen:!!!!
2007. máj. 3. 17:35
nem úgy van, hogy ha szeretjük a másikat, segítünk neki a bajban is?
5. Mókica (válaszként erre: 4. - 5e67f791bc)
2007. máj. 3. 17:35

Hát engem is elgondolkoztatott volna....

Majd külön kasszán is lesztek esetleg mert ő többet keres...furcsa ez nekem...

4. 5e67f791bc (válaszként erre: 3. - Mókica)
2007. máj. 3. 17:33

O elegge... hogy is mondjam... anyagias. Ez meg a donteskeptelensege, amit nagyon-nagyon nehezen toleralok benne.

A temara visszaterve nalunk nem olte meg az en "szegenysegem", de komolyan elgondolkoztatott engem a kapcsolatomon.

3. Mókica (válaszként erre: 2. - 5e67f791bc)
2007. máj. 3. 17:27
Micsoda? Ezt mondta neked??? hmm....
2007. máj. 3. 17:23
Az en tapasztalatom az, hogy jelentosen. En adossag-hegyekkel jottem ki ide, de mielott ugy dontottem "szerencset probalok" Amerikaban egy evig ott laktam, abban a varosban, ahol a baratom. Egy evig. Ugy volt kezdetben, hogy osszekoltozunk. 3 ev utan. Nem tortent meg. Kesobb mar nem akarta. Azt mondta, hogy elobb tisztazzam magam anyagilag, majd utana... Nagyon rosszul esett. Ugy erzem, hogy en nem vagyok mas most, hogy mar "van penzem", mint akkor, mikor nem volt. Ugyanannak az embernek erzem magam. Azt pedig soha nem tettem volna meg, hogy az en anyagi problemaimat ra haritom! Ez az en felelossegem. Most valoszinu osszekoltozne mar velem, csak mar en nem akarom...
2007. máj. 3. 17:18
Szerintetek mennyire befolyásolja a szerelmet és a párkapcsolatot az anyagi háttér? Akár párválasztáskor, akár családalapításkor, fiatalon vagy idősen...Mik a tapasztalataitok?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook