Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szegedi Kaáliról kérdeznék fórum

A szegedi Kaáliról kérdeznék (beszélgetős fórum)


2016. okt. 13. 14:22

Hidd el ha ez így menne,talán már lenne baba nálunk is.

De sajnos ezt ők döntik el 😟

2016. okt. 13. 07:23
na mi pont ezt nem szeretnénk.hogy kísérletezzenek rajtunk.Szedni egy gyógyszert fél évig,megvárjuk mi lesz ha nem jó írunk fel másikat.Na ez nálunk nem játszik.
2016. okt. 9. 12:37

nálunk is egyenlőre ezzel volt a gond,párom alacsony sperma számával de ugye az injekció kúra utàn jó lett az eredmény,viszont ez csak fél évig jó,ezt a doki mondta,de mivel baba nincs még és letelt a fél év kérünk egy új időpontot és én is ki szeretném magam vizsgáltatni komolyabban...

pedig már annyi mindennel próbálkoztunk-inofolic,trimeszter,meg egy csomó vitamin:magne b6,folsav,vas

és arról ne is beszéljünk,hogy a páromnak felírt injekció kúra 100 ezer ft volt :(

annyira bosszantó,hogy nem jön a baba pedig nálunk jó sora lenne,másból meg csak úgy potyognak :(

2016. okt. 8. 18:06
szóval az eddig elvégzett vizsgálatok leleteit fénymásolják le :)
9. cirmoscicajaj (válaszként erre: 8. - 8ed80e4016)
2016. okt. 8. 18:05
a másik fórumon mondták,h az elvégzett leleteket fénymásolják le,meg elmondják,mi-hogyan,fog zajlani.Én 29 vagyok.Nem mondta még hivatalosan senki,csak gondoljuk,h a férjemmel van gond,a nagyon alacsony életképes spermaszám miatt.
2016. okt. 7. 09:33

köszönöm,hogy írtál.

légyszives írj,hogy a konzultáción mit mondtak :)

nálatok kivel van a gond ?

és megkérdezhetem hàny éves vagy ?

7. cirmoscicajaj (válaszként erre: 2. - 8ed80e4016)
2016. okt. 7. 08:14

Kedves Timon333!

Minden esetben a nőt is vizsgálják természetesen,vannak még vizsgálatok( AIDS,HEPA,stb. honlapon rajta van.)...én még nem voltam ott,nov.-ben megyünk első konzira.Nálunk is ez a probléma,csak mi több mint 2,5 éve várunk.Van egy másik fórum,Szegedi Kaális fórum,ha gondolod gyere oda,és biztosan van aki hasznos infóval tud szolgálni.

2016. okt. 4. 19:01

nôgyógyász szerint velem nincs gond :)

csinált rákszűrést,uh-t,és a vérképben sem talált semmit.

Viszont a méhem hátra hajló :/

Így nem tudom mi lehet a gond elvileg egyikünknek sincs baja még sem jön a baba :(

5. Hunny (válaszként erre: 2. - 8ed80e4016)
2016. okt. 4. 15:00
Ki az orvosotok? Dr Pásztor Norbertet szeretettel ajánlom, pont ez a szakterülete és egyben szülész-nőgyógyász is. Bár nálunk minden rendben volt, ő volt az orvosom, és nagyon szeretem, szerettem!
2016. okt. 4. 14:34
2016. okt. 4. 14:34
nőgyógyászod mit mond?
2016. okt. 4. 14:13

szóval én a szegedi kaáliról kérdeznék attól aki járt már ott.

A mi problémánk,hogy páromnak kevés a sperium száma,így elment andrológushoz szegedre.2-szer adott mintát küldték vérvételre és hasi uh-ra is,ott nem volt gond.

Írtak fel neki gonal f 900 és chorgon (remélem jól írom) injekciót amit 12 héten át kellett hssználnia neki.

Ezután vissza ment mintát adni,amire azt mondta a doki ebből már lehet gyerek.

De sajnos még mindig semmi...

És elég bosszantó,hogy ez a folyamat kb. 1,5 éve húzòdik.

Azt mondták ha nem lesz semmi fél évben belül,kapunk időpontot a kaàliba.

Valaki tudna írni,hogy olyan esetbe ha férfivel van a gond a nőt is vizsgálják ??

És milyen vizsgálatokra lehet számolni ?

2016. okt. 4. 14:03
Sziasztok.még új vagyok, biztos volt már ez a kérdés is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook