Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Reduce Fat Burner segíthet a fogyókúrában? Vagy az is csak egy amolyan "csodaszer"? Ha valaki használta már, kérem írjon! fórum

A Reduce Fat Burner segíthet a fogyókúrában? Vagy az is csak egy amolyan "csodaszer"? Ha valaki használta már, kérem írjon! (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 8. 18:06
Szia bébice!Ez a vényköteles fogyibogyó télleg használt neked?És amikor abbahagytad,utána semmi sem jött vissza?És még azt kérdezném hogy ennek van valami mellékhatása, vagy 100% hogy nincs?
2008. júl. 8. 18:03
Szia kkinga79! Most ez az egész Reduce szarság......komolyan hülyeség??? ÁÁÁÁÁÁÁÁhhhhh.....pedig már nagy nehezen kezdtem volna hinni benne hogy télleg hatásos bogyó! Mit képesek eggyesek a pénzért,szörnyűűűűű.....egy egész országot lehet evvel beetetni. Nah én azéé lehet nem tennék ilyet.....
6. bébice (válaszként erre: 4. - 7abb7adbf0)
2008. júl. 8. 07:40

Szia !

Ezek a csodaszerek hidd el,hogy mind baromság.Én rengeteget kipróbáltam már eredménytelenül.

Vényköteles fogyibogyó a Reductil.én tavaly ezzel adtam le 26 kilót és azóta sem jött vissza semmi.A gyógyszer maga csak az éhségközpontot blokkolja,egyszerűen nem vagy éhes,undorod van a kajától.De van itt róla topic a Hoxán.

Nézd meg az adatlapom !

5. 127f14054c (válaszként erre: 4. - 7abb7adbf0)
2008. júl. 2. 10:00

szerintem minden amit agyonreklamoznak marhasag..ezert reklamozzak ugy....


En is kiakadtam amikor mondta Agi.....naivan meg hittem, hogy igazak a reklamok...de NEM!!!!

uGYANIGY VAN MAJDNEM MINDEN TERMEKKEL....nem mondom, hogy nincs kozottuk jo dolog..de azt akkor veszem meg ha eppen ki akarom probalni vagy ha valaki ajanlja...

2008. júl. 2. 09:49
Köszi, akkor ezek mind reklám-csajok? Bosszantó, hogy mire képesek a pénzért! Most ezt a Megasztáros énekesnőt láttam és ez hozta fel bennem a kérdést. Igazi gyógyszer (vényköteles) biztosan van, de azokat nem ismerem, így aztán név nélkül nem is tudok rákeresni a neten.
2008. júl. 2. 09:38

Szia....en ismerem azt a csajszit...Agit aki reklamozza...

SOHA eleteben nem hasznalta..valamilyen modon lefogyott 25 kilot...azt is nagy kinlodva es koplalas aran..aztan valaki felajanlotta neki ezt a reklamot es belevagott.Inkabb nem kommentalnam.....en nem hiszek az ilyesmiben..aztan agi vegkeppen meggyozott.

2008. júl. 2. 09:38
Szia! Ha csak diétázol, akkor nem igazán segít. Ha sportolsz is mellette, beválhat. Nincsenek csodaszerek. Elhatározaás, kitartás és kemény meló van.
2008. júl. 2. 09:34
A Reduce Fat Burner segíthet a fogyókúrában? Vagy az is csak egy amolyan "csodaszer"? Ha valaki használta már, kérem írjon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook