Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A pekingi palotapincsim fórum

A pekingi palotapincsim (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A pekingi palotapincsim

1 2
2009. okt. 31. 12:22

Palotapincsi (zsemle színű) mamától és csivava (hófehér) papától 3 fiú és 2 kislány eladó!

Természetesen fotót küldök kérésre!

epona@citromail.hu

2009. júl. 25. 23:09
Sziasztok! Talált palotapincsi lánynak keresek szerető gazdit. Írjon, ha valakit érdekel.
2009. júl. 3. 08:28
Örülök neki .-)))
2009. júl. 2. 15:04
Van két gyönyörű palotapincsim:)
28. Ercsu7
2009. febr. 14. 22:21

Nekem japán chinem van,sokszor összekeverik és azt mondják rá ,hogy ez pincsi???! Ilyenkor jön a magyarázkodás,hogy Dodeszkám miben más mint ezek a tündéri kis pincsik.Én is nagyon szeretem ezeket a picurka kutyusokat.Annyira okosak és sokszor nagyobb erő van bennük mint egy farkas kutyában.Én is utálom mikor bántják az én picimet is,hogy lapos pofájú,szönyeg cirkáló,meg zseboroszlán,elemes hotdog....

nah ilyenkor előállok Dodival és bemutatjuk miben is vagyunk erősek és okosak:)

Az én kutyusom már 10éves volt most mikuláskor:)

Nagyon Imádom!

2009. jan. 17. 15:00
Nekem is van egy pekingi palota pincsim nagyon aranyos Raminak hivják decemberben mult 1 éves igazán aranyos kutyus kisfiammal nagyon szeret játszani. Szere labdázni és ő az elsö akki reggel kell ugyhogy nekem nem kell ébresztő ora mert ő nagyon pontos és reggel 4:30-kor kaparja az ajtot és nyafizik igy nem tudok elaludni.
2008. dec. 17. 14:25
Az én tibeti spanielem 7 éves,az utóbbi időben álladóan morog.Talán öregszik? A horkolását már rég megszoktuk, de minden ok nélkül követelőzően , dünnyögve morog.Tapasztaltatok-e hasonlót.Nem beteg,az biztos.
25. ica31
2008. dec. 12. 12:27
Sziasztok.En is imadom a kutyakat,van is egy par ithon.Van egy Jack Russel Terier,kettö Shar-pei,ezek anya kutyak.Es van epp most hat kis Shar-pei kiskutyank is.Nagyon aranyosak,sokat kell velük foglalkozni mert elvarják tölem.A párom azt mondja hogy mar elkényesztetem öket.
2008. dec. 7. 18:46
De ő nem eszik meg mindent, scak ha megetetjük, vagy ha állunk mellette míg eszik!
2008. dec. 7. 18:45
nekem is palotapincsim, van, de ő elég félénk, viszont szívesen kikezd a nála nagyobbakkkal! Ő is nagyon féltáékeny tud lenni!
2008. dec. 1. 16:44

Nekem 2 van,kertesházban lakunk,már 10-11 évesek

kicsit a fiú butácska,a lány szemfüles és okosabb,imádni valók.

2008. nov. 28. 16:05
sziasztok:)nekem három yorkshirterrierem van s négy gyerköcöm de én mindegyiteket ijádom:)
2008. nov. 14. 11:37

Nekem is van egy palotapincsim jövöre 10 éves és

ő a legdrágább kiskutya a világon.

Semmiesetre sem csunya. Mindent megeszik,kihar-

colja a játékot olyan nincs hogy ne játszon az

ember vele.Fürödni nagyon szeret,lakásban tartjuk

és nagyon jó kiskutya.Igaz nem szereti ha elmegyünk és otthon hagyjuk.Szeretni való,remélem

még sokáig velünk marad.

2008. nov. 7. 21:14

Macska nyávog biztos éhes:

Most sült meg a mákos rétes.

Enné is ha bírná szája,

mert a rétes azt is állja.

2008. okt. 21. 08:23
Aranyos Karcsi néni, nem kell egyáltalán törődni, hogy mit mondanak az ostobák, nekem is van egy pincsim, nem cserélném le semmilyen más bundusra, igaz, van egy "pincsi-egyéb" keverék társa is. Amit a hozzászólásokban is írtak róluk, mind igaz, valódi egyéniségek és csakis szeretni lehet őket.Ne tántoritson el minket semmi ezektől az aranyos kis érző lelkű társaktól. Lehet élni kutya nélkül DE NEM ÉRDEMES!- MÉGHA PINCSI IS AZ A KUTYA - nekem volt skótjuhászom is, az is imádam, és még mindig benne van a szívem csücskében.
17. pamador (válaszként erre: 9. - Ballainé)
2008. okt. 12. 21:28

Szia,

Lehet, hogy allergiás a csirkehúsra.Érdemes lenne megpróbálni, hogy szárnyashúst egyáltalán ne kapjon, csak marhát és disznót. Valamint gyógynövényes biosampon.

Nem akarom az állatorvos szaktudását megkérdőjelezni, de olyan nincs, hogy egy jó orvos egy bőrbetegséggel ne tudjon mit kezdeni...

16. Ballainé (válaszként erre: 14. - E12ac2bb5c)
2008. okt. 10. 11:27
Köszi a segitséget,majd mi is csak elvisszük vele az orvoshoz,az mégis jobban ért hozzá.Szia Gyöngyi
15. e12ac2bb5c (válaszként erre: 12. - Bea0824)
2008. okt. 8. 09:03
A fenekén található a végbélen . Ami benne van a nevébe mikor feltöltődik büzös szaga van .
14. e12ac2bb5c (válaszként erre: 13. - Ballainé)
2008. okt. 8. 08:58
Nem vagy értetlen ezt nem kötelező tudni, mint mondjuk a Tatár járást .-)))))))))))))) ez vicc volt . A végbél nyílásnál . Ki tudjuk nyomni elvileg mi is ,de én még nem próbáltam . Orvoshoz viszem és ő egy vatta barabbal föl nyúl a végbelébe és kinyomja tényleg úgy mit a pattanást . És ez egy büzös valami . De úgy is észre lehet venni,hogy a kutyus szánkozik a fenekén . Sajnos ha nem figyelünk, az én Lulikámnál mindig gondot okoz . Mert nála csak akkor vesszük észre ha feltűnöen sokat vakarózik meg kergeti a farkát ,de persze ez se egyértelmű ,mert játékból is szokták ezt csinálni .
13. Ballainé (válaszként erre: 11. - E12ac2bb5c)
2008. okt. 7. 20:57
Köszönöm hogy vállaszoltál,de hol van a büzmirigye? És ugy kell kinyomni mint egy nagy pattanást? Bocs hogy ilyen értetlen vagyok,de nekem még sosem volt pincsim.Szia Gyöngyi
12. bea0824 (válaszként erre: 11. - E12ac2bb5c)
2008. okt. 7. 15:21
Mi az a bűzmirigy??
11. e12ac2bb5c (válaszként erre: 9. - Ballainé)
2008. okt. 7. 08:32
Hát biztos igaza van az orvosnak . De van még egy jellemző dolog amitől vakarózhat . Pl az enyémnek mikor föltelik a bűzmirigye attól vakarózik amit ki kell nyomatni . kb 2 havonta . Volt mikor be is gyulladt neki és injekcióra hordtam mert a szeme is begyulladt hullott csomókba a szöre . De hát nincs két egyforma eset De ettől is lehet a vakarózás
10. Zsuan
2008. okt. 6. 18:28

Sziasztok!

Nekünk kettő pincsink volt,anyukámnál vidéken.Sajnos a fiatalabbik elment több mint 2 hónapja (elment meghalni,hogy mi ne lássuk őt szenvedni). :( Az idősebbik (Lulu) Májusban lesz 14 éves.Őket lehetett póráz nélkül sétáltatni(amíg nem vidéken laktunk).Viszont ha valamelyik nagy kutya nem tetszett nekik akkor ellene összefogott a két lány és elzavarták .Öröm volt nézni,hogy hogyan félnek a nagy kutyák a két pincsitől. :)Imádom őket.Csak sajnos én nem tul sürün látom őket,mert nem élek velük.Rengeteg képem van róluk.Zsuzsa

2008. okt. 6. 17:26
A testvéreméknek is van,nagyon kedves aranyos,mindig hanyatt fekszik hogy simogassák a hasiját.Csak sokat vakarodzik,pedig kutya sanponnal fürdetik,nem is nagyon sürün,orvosnál is voltak.És azt mondta hogy ez a pincsi kutyák nak valami betegsége és nem tud segiteni,mert hogy érzékeny a börük,és valami gomba támadja meg.Bár adott gyogyszert de nem sokat használt.Van valami tanácsotok.Köszi Sziasztok Gyöngyi
2008. okt. 6. 13:57
Sziasztok! Na végre találtam egy fórumot,ahol számon tartják a pincsiket . nekem is az van Lulikának hívják februárba lesz 9 éves Egy tündér nagyon barátságos mindekihez . Képzeljétek szinte sose ugat .El is vittem orvoshoz mikor még pici volt ,hogy nem ugat :-))))))))))))))))) De kilettem mosolyogva . Elkezdtem neki én ugatni hátha nem tudja,hogy kell ő meg csak nézett rám . A kérdés a szemébe vajon mi bajom lehet .-)))))))))))))Szóval örülök,hogy van egy ilyen fórum.
2008. okt. 5. 20:33

Nagyon aranyos kutyus, és biztos nagyon szereted.

Egy kicsit sajnálom is, mert ahogy írtad, reggel 5-kor viszed le, és utána csak este.Ez egy kicsit hosszú időnek tűnik. Egy jól nevelt kutya ugyan lehet, hogy kibírja ennyi ideig pisi nélkül, de a hólyagját megviseli.

Gondolj csak arra, Te hányszor mész reggel 5-től kezdve a WC-re!

2008. okt. 5. 15:45
Nekem is van 1 palotapincsi kutyusom Vacak a neve,de én néha úgy hívom Ostoba nem azért mert buta hanem olyan mint egy gyerek. Ha akarja megérti amit mondok ha akarja nem Finnyás nem eszik meg akár mit Őt a menhelyből hoztam 6 éve ,azóta olyan mintha a gyerekem lenne.A boltból jövök szatyorral akkor ugrál mint a gyerek hogy mit hoztam neki.mindig kap valamit Imádni való kutyusok.Őt se lehet póráz nélkül sétáltatni mert aki nem szimpatikus neki megy Azt gondoltam csak ő ilyen de akkor ezek szerint minden pincsi önfejű,de így aranyosak
2008. okt. 4. 18:50
Nekünk 4 hónapos a palotapincsink, 2 gyerekem a gazdája és tényleg nagyon okos kis "dög"
2008. okt. 4. 18:36

Szia!

Nekünk is palotapincsink van.Dec.24.én lesz 11 éves.Nemlehet őt sem póráznélkül sétáltatni,neki menne a nála jóval nagyobb kutyáknak.Nemszereti a részegembereket,bár nem menne nekik.Csak szája nagy. :)Gyerekekkel sincs baja,igaz a felnőtteket jobban elfogadja,mert ők nem nyúzzák.Már olyan kis mogorva öregkutyus. Iszonyatosan tud horkolni.1 éve esett át műtéten,azt is végig horkolta :D

2008. okt. 4. 17:38

Barátnőmnek van palotapincsije, ahogy illik a "feneke körbe ny..va", ennivalója a csirkemájnál rosszabb minőségű nem lehet.

Igaz engem elfogad, hozza a játékját, de van olyan ismerősünk akiről az alsónadrágot is letépi.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook