Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A párom exfelesége ellenem uszítja a gyereket, mit tehetek? fórum

A párom exfelesége ellenem uszítja a gyereket, mit tehetek? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2012. nov. 9. 16:27
A férjem "barátnôjének" mi köze az én gyermekemhez? Semmi! Mondom én, mint ex-feleség...
2012. nov. 9. 16:26

Én akkor is Zsókával értek egyet amiket ír megfontolandó és igen Moncsuka még lehetsz..de én a helyedben nem rontanám el az életemet mikor még annyi szabad gyeremektelen pasi hever parlagon aki szintén örülne neked.

Hiányzik neked ez a feszkó és bonyodalom?


Ha most ilyen a még nem teljesen ex feleség..később szerinted? Még ilyenebb lesz és bizony abban is holt tuti biztos lehetsz, hogy abból fog állni hogy az életedet megkeserítse, másik meg ezt csak Párod tudná leállítani, aki szerintem most inkább fölöttébb élvezi ezt a helyzetet.

2012. nov. 9. 16:22

olvasva érződött, hogy nem igazán normális az ex ..

mert egy intelligens nő nem viselkedik úgy, mint egy tudatlan, bunkó, hogy a gyereknek mindent bebeszél.. akkor az anya is egy kétszínű és hazug.

Szerintem a nő fél, hogy te jobb leszel nála, esetleg a kislány is megkedvel.

ő most a te párod, és kedves őszinteséggel a kislányt is megnyered magadnak.ilyen az élet.

15. Moncsuka (válaszként erre: 14. - A14deb9047)
2012. nov. 9. 16:22
De még lehetek
14. a14deb9047 (válaszként erre: 4. - Moncsuka)
2012. nov. 9. 16:21

Lényegtelen... Nem te lettél a felesége és a gyermekének az anyja...

A partvonalról, kívülrôl semmi értelme a kritizálásnak. Ilyesmibe jobb bele nem bonyolódni...

13. ujlany
2012. nov. 9. 16:18

Na en meg eppen most akartam irni, hogy ne hallgass senkire :-)

Ha szetment a hazassaguk az nem rajtad mult. Az meg hogy gyerekuk lett? Edes istenem, ez gyakran bekvoetkezik, ha egy no szetteszi a labait, ez mar csak nem erdem...



Szerintem egy dolgot tarts szem elott. ne kovesd el ugyanazt a hibat mint az ex. Ne hasznald fel a gyereket arra, hogy megprobalod megtartani a ferfit.

nem tudom sikerult-e jol leirnon.

De mint irtam is, csak a szivedre hallgass, egy eleted van, ugy eld, ahogy neked a legjobb.

12. b74f6e5cdd (válaszként erre: 11. - Moncsuka)
2012. nov. 9. 16:10

Látod ezt eddig nem írtad, hogy piál a nő..én meg nem tudom sajnos a kisujjamból ki..

Ez esetben ha iszik a nő természetesen lehet a gyerek az apjánál is, hajrá..de a bíróság sem lesz sétagalop.

Mit tehetsz a nő ellen? Szerintem sajnos semmit, hanem szépen tűrsz és a szitu majd kiforrja magát.

Viszont itt ne várj megerősítést, mert azt nem igen fogsz kapni szerintem sem nőtől sem pasitól és erről kár volt fórumot nyitnod..habár nem vagyok én sem tévedhetetlen.

11. Moncsuka (válaszként erre: 10. - B74f6e5cdd)
2012. nov. 9. 16:08
Szerintem meg egy ilyen alkoholista,kocsmáaban ulo notol,mihamarabb el kell venni a gyereket,nem hogy meg ossza a parancsot a kicsi apjaának,hogy mit szabad is mit nem...
2012. nov. 9. 16:06

Moncsuka isten látja lelkem, hogy nem akarlak megbántani, de írtam előbb imént..mégsem téged vett el és neked csinált gyereket..nincs véletlen az életben..a házassága megromlott most benned talál ex-ben kapaszkodót..felmelegítve tudod mi a jó? A töltött káposzta..mikor az ember haladhat előre, akkor minek haladna visszafele?


Nem hinném, hogy tudod te még, hogy mire vállalkozol, mert egy gyerek kapocs és összekötő erő két felnőtt között szerintem.


Tudod ment már el anyám és apám is annó és mégis együtt öregedtek meg, mert volt és van 3-om gyerekük akik sosem óhajottak sem mostoha anyát sem mostoha apát.

Amikor már van gyerek nincs az a probléma amit nem lehetne megoldani, botlani is minden ember botlik már manapság..ha nincs erőszak..piálás..akkor még bármi helyrehozható.


Nem hinném, hogy ennek a pasinak te leszel a végállomás.

A nő reakciója pedig teljesen helyén való én a helyében a közeledbe se engedném a kicsit mert kikérném magamnak már bocsika!

2012. nov. 9. 16:05

Sajnos aki ilyen kapcsolatba megy bele, mint te annak ezzel szemben kell néznie. Egy ismerősöm hasonló helyzetben megpróbálta a párja gyerekeit nyitott szívvel fogadni és sok kedvességgel ellátni pedig a gyerekek ugyan úgy ellene voltak hangolva. Évek(!) teltek el mire eredménye lett a kitartásának, ahogy nőttek a gyerekek értették meg, hogy apu melletti nő nem rossz. Ehhez persze kellett apuka támogatása is.

Nem lesz könnyű dolgod. Rengeteg szabad férfi van kevésbé "bonyolult" múlttal...

8. Moncsuka (válaszként erre: 6. - B74f6e5cdd)
2012. nov. 9. 16:02
Már bocsánat,gyereket csinált neki és ezert elvette.
7. Moncsuka (válaszként erre: 3. - B74f6e5cdd)
2012. nov. 9. 16:01
Ugyan miert pattanék le,mikor mindig egem akart és szerettuk egymást.Csak sajnos nem lehettunk egyutt,mert tul fiatal voltam meg akkor és otthon háború dúlt emiatt a kapcsolatt miatt.
6. b74f6e5cdd (válaszként erre: 4. - Moncsuka)
2012. nov. 9. 16:00
Mégsem téged vett el és neked csinált gyereket..
2012. nov. 9. 15:58
Zsóka kommentje helytállób és lightosabban is fogalmazott helyettem! teljesen egyet is értek vele!
4. Moncsuka (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. nov. 9. 15:58
En ismerem oket személyesen,igen az én párom és a házassagkotésuk elott evekkel egyutt voltunk 3 évig
3. b74f6e5cdd (válaszként erre: 1. - Moncsuka)
2012. nov. 9. 15:57

Pff...nem hinném, hogy hűű ez kemény lesz tőlem ,de te ne találnál olyan pasit akinek még nincs gyereke mástól. Jól gondold meg mert nem lesz ez a kapcsolatot sosem sétagalop..mondani sok szépet tudnak a pasik.

A nő meg csalódott és úgy őszintén én sem díjaznám a 3om éves gyerekem közelébe vadidegen nőt.

Nem teljesen értek vele egyet, de sajnos leírni sem tudom..mert oda vissza játék volt és azért itt egy kicsi gyerekről van szó és bocsánat a nő helyében én sem díjaznám az aktuális éppen mostani..nem ragozom nem látom be az igazad és a fórum indításod okát, nehogy már megdicsérjelek hogy szétszedsz egy családod, mert lehet ők még tudnák rendezni a viszonyukat ha te éppen most lepattannál.

Már bocsánat!

2012. nov. 9. 15:56

Minden, válni készülô férj ezt mondja...

vagy hasonlókat ...

Azért érdekes..., "párodnak" mondod, miközben felesége van és gyermeke...

Feleségként te sem örülnél egy riválisnak...

Szóval egy kicsit hátrább az agarakkal...

2012. nov. 9. 15:50
A párom most válik és az exfelesege egyre kibirhatatlanabb.A 3 éves lanyukat ellenem uszitja.Azt beszeli a kislanynak,hogy az a neni aki apaval van egy csunya,rossz gonosz neni ,aki utál téged és bantani fog. Ha meglat minket egyutt és a kislany az apjához szalad,rogton utánunk kiabál,hogy:Ne probald azt a gyereket,ahoz az izéhez vinni,nem hogy hozzáér.A párom már látni sem akarja,rosszul van tole,csak a kicsi miatt vette el,azt hitte,hogy igy lesz neki a legjobb.Tévedett,nem birta vele 3 évnél tovább,és a mintafeleség még ráadádul meg is csalta.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook