Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nők nagyon igyekeznek rövidre fogni a nekik nem tetsző férfiakkal a kommunikációt? fórum

A nők nagyon igyekeznek rövidre fogni a nekik nem tetsző férfiakkal a kommunikációt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
19. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 18. - Lávli*)
2021. máj. 10. 15:24
Nem lennék az esete. Látod a nőkre van rákattanva :D
18. Lávli* (válaszként erre: 14. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 10. 15:23

Nosza, rajta!

Ne más f ... val verd a csalánt 😀

17. Altair (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 15:06

Munkahelyem jellegéből fakadóan átlagosan több női munkatársam van. Szorosan 3 emberrel dolgozok együtt, velük beszélgetek mindenről. A többiek nem érdekelnek, csak szakmai szinten. Nem átlagos a munkavégzés formája. De mikor más helyen dolgoztam, több férfival, ott is 2-3 emberrel dolgoztam együtt szorosabban, velük beszélgettem. A pasikkal ott sem állt szándékomban ismerkedni, főleg, hogy akkor már a férjemmel randizgattam.

Volt ott olyan pasi, aki nyomult volna rám, ugyanúgy illendősségből, csak barátságosan elbeszélgettem vele (de jeleztem, hogy nem érdekel), mint az ott dolgozó többi pasival.

Az idiótáktól én is menekülök, de az nem külső jellemző.


Feltettél egy kérdést - leírtam azt, ami az én munkahelyemre igaz. Nyilván nem ez a helyzet mindenhol.

Más helyzetekben változó, kinél milyen szempontok érvényesülnek, kivel áll le beszélgetni. Nálam a külső tekintetében inkább az ápoltság és igényesség a kérdés, semmint a fizimiska (pl koszos, büdös, fürdetlen stb ne legyen, ennek ellenére beszélgettem már csöves bácsival is). De elsődleges szempont nálam akkor is a viselkedés.

Ismerek sokak által szépfiúnak tartott palit, akinek olyan tenyérbemászó a stílusa, hogy nem szívesen beszélgetek vele.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 10. 15:04
Persze mert minden a szex körül forog. A szex aztán mindenre megoldás, örök boldogság titka!
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Lávli*)
2021. máj. 10. 15:03
A belső ér bármit külső nélkül?
2021. máj. 10. 14:58
Valamelyikőtök nem szánja meg a kérdezőt? Pár naponta tesz ki hasonló kérdést. Tuti sikertelen a nőknél. Valahol olvastam létezik szánalomszex. :)
2021. máj. 10. 14:55

Ezt a dalt neked küldöm, azzal, hogy találd meg a lelki békédet, és tanuld meg, hogy a külső nem ér semmit a belső nélkül.



"Nézd a szeretet koldusait

Ahogy állnak az út mentén

Gazdagságuk a türelem

Vess egy pillantást feléjük

Ők sem mások, mint Te meg én.

Amit keresnek, az a szerelem

Megtalálniuk nincs túl sok remény.

Talán ártatlanok mind, talán bűnt követtek el?

De azt mondd meg, hogy ki ítél?

Talán mindent odaadtak már

Talán semmit sem kaptak még

S monoton csendben szalad el

A napra a nap, azután az évre az év."


[link]

12. Guruljka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 14:48

Mindig van, aki valaki mást nem bír elviselni.

Ezen felesleges rugózni.

Menekül, hát hadd meneküljön, ennyi.

11. Lávli* (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 14:47

Azt hiszem, szövegértelmezési nehézségeid vannak.


Ám valóban. A "szépfiúk" nem válnak ragadánccsá egy hétköznapi, normál munkahelyi szitutól, amikor kávézás közben megbeszéli velük egy lány az aznapi időjárást. Helyén tudják kezelni a dolgokat.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Altair)
2021. máj. 10. 14:44

De ez az, szerintem nem is akarnak bepróbálkozni mert lehet tudják az illető pasik is melyik az ő ligájuk.


De a nők mintha mintha kerülnék a náluk rosszabb külsejű pasikat mint a szhart, vagy ragályos betegséget. Ez azért feltűnő és zavaró is lehet, főleg akkor ha egyáltalán nem érdekel az illető nő, de úgy viselkedik mintha le kellene vakarnia téged.


Azon helyeken ahol én dolgoztam igenis csevegtek a nők a pasikkal szünetben vagy munkavégzés közben is megosztottak személyesebb dolgokat is egymással, tehát az emberek többsége szerintem nem csak dolgozni jár be. Mindig vannak lyukas idők amikor igenis társalognak, főleg az extrovertáltabb emberek. Én valóban csak dolgozni járok be, de még így is akad egy-két nő aki feltűnően menekül meg kerül, annak ellenére, hogy eddig csak munkavégzés miatt kerestem őket meg.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Lávli*)
2021. máj. 10. 14:39

A szépfiú meg nem válnak olyanná a kedves szavaktól?


A viselkedést a fiú külseje szokta meghatározni? Tehát a csúnyácskák nyomulnak, míg a szépfiúk lekakilják a nőket? Elég érdekes előítéleteid vannak.

2021. máj. 10. 14:36

Mindenkivel kb ugyanannyit beszélek. Munkahelyre nem csevegni járok, illendősségi köröket kb lefutjuk.

Külső nem érdekel, viselkedések és jellemvonások alapján szelektálok. Van pasi a munkahelyen, aki alap etikettet nem tartja be. Vele szemben mindenki úgy viselkedik, ahogy ő a nőkkel... Megérdemli. A külseje átlagos, de a stílusa és viselkedése visszataszító, nagy 0.

Másrészt pont nem érdekel, ki olyan szociálisan analfabéta, hogy hétköznapi szitut félreértve esetleg bepróbálkozhat, az az ő (szív)baja lesz. Nem különösebben hat meg mások tévképzete.

7. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 14:35
Abban azért igazad van, hogy egy nem túl jó kinézetű fiú nagyon hamar ragadánccsá válik, ha kap pár kedves szót. Van, aki ezt kinövi és nem a külsejével hódít, van, aki így marad.
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 14:35

Nem.

Azt nem írtam, hogy a külső alapján ellenszenves. Lehet szépfiú is, ha tudom, róla, hogy gané...


Vagy esetleg ápolatlan, vagy valamiért ösztönösen inkább távol tartanám magamtól. Igyekszem hallgatni az ösztöneimre.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2021. máj. 10. 14:30
Tehát külső alapján következtetsz, hogy milyen lehet a személyisége?
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 14:24

Dehogy gondolok arra, hogy próbálkozni fog. Hanem aki bármi miatt ellenszenves, arra szó szerint rá se bírok nézni, nemhogy még csevegjek vele.

Emellett van a közömbösek tömege, akivel nem éppen csevegek ugyan, de meg tudom vele beszélni, amit éppen muszáj.

2021. máj. 10. 14:20

Szerintem nem gondolják azt.

Egy nő bármikor rövidre tud zárni egy beszélgetést, ha az nem kellemes neki, nincs szükség előre parázni. :)

Egyszerűen csak azt nézik, mi a jó: a nekik tetszővel szívesebben társalognak, mint a nem tetszővel.

Gondolom, a férfiak ugyan így vannak a női beszélgető partnerekkel kapcsolatban.

2021. máj. 10. 14:17
Igen.
2021. máj. 10. 14:14

Ez még munkahelyen is megfigyelhető? Tehát azokkal a pasikkal társalognak, csevegnek csak akik fizikailag valamennyire bejönnek?


Ezt miért teszik? Azt gondolják, ha túl hosszasan beszélnek egy nekik nem tetsző pasival akkor az minden bizonnyal be fog próbálkozni náluk?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook