Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nők nagyon igyekeznek rövidre fogni a nekik nem tetsző férfiakkal a kommunikációt? fórum

A nők nagyon igyekeznek rövidre fogni a nekik nem tetsző férfiakkal a kommunikációt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
49. szőkelédi (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 12:48

Tudományos kutatás...lol..


Amit kapok azt adok,és amit adok azt szeretném kapni . Ennek semmi köze a pofacsonthoz. Legalábbis nálam így működik ,nem teszek különbséget egy tanulatlan és egy diplomás között pl. A viselkedése a lényeg. Bár engem beképzeltnek tartanak ,mondták már többen is ,talán a megjelenésem vagy a nézésem miatt. Aztán egy óra múlva másképp gondolták ,a beszélgetés után.

48. Channa* (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 12:45

Velem olyan sosem fordulhatott volna elő, hogy ekkora férjem legyen.

Nehogy már nagyobb legyen a súlyom és a magasságom egy férfinál!


Én ragaszkodok ahhoz, hogy a férfi legyen minimum 20 cm-el magasabb és 20-30 kg-al nehezebb.


A túl izmos nekem nem jön be, a túl sovány sem, a kopaszok között van aki tetszik, de nem azok akikre te gondolsz;)


Egyébként ha a férjem nem lett volna pont ott, akkor sajnos iszonyú bunkó módon helyre tettem volna a pasikat, így maradhattam kedves:D

47. szőkelédi (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 12:40

Az én férjem pont ekkora ,de valahogy sosem voltam rászorulva a védelmére. Én hamarabb elküldöm az illetőt a zivatarosba, ő békés természetű. Az esetek többségében elég ha ránézek az illetőre.


Viszont alapjáraton bárkivel elbeszélgetek bármiről,nem érzem magam felsőbbrendű lénynek.

46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - 8d00a82c06)
2021. máj. 13. 12:36

Én tényeket közlök csupán amelyeket tudományosan bizonyítottak már.


Tudományos kutatás például azt is bizonyította már, hogy a szélesebb pofacsontú férfiak több tiszteletet és érdeklődést kapnak a nőktől mint a keskenyebb arcúak. De más férfiak is több tiszteletet adnak nekik. Ha húzol az arcra vonalakat úgy, hogy egyik a szemöldökön haladjon át, másik a felső ajakon, az utolsó kettő pedig az arc szélén és ha a közrezárt terület téglalap akkor az vonzó és tiszteletet parancsoló arc, míg ha csupán négyzet vagy rosszabb esetben függőleges téglalap akkor megszívtad. Ez Blackpill!

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Channa*)
2021. máj. 13. 12:29
Jó de megnéztem volna mit mondasz a srácoknak ha a pasid 167cm és 65 kg. Vajon akkor is ugyanazt mondod, hogy vele megbeszélhetik?
44. Altair (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 11:25
Lehet, hogy nem célod, de elég rosszindulatúan hatnak az ilyen megjegyzéseid. Ez is lehet oka annak, hogy elkerülnek téged...
43. Channa* (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 10:14

Nem. 95 kg és 185 cm magas és van haja;)


Nem attól férfias valaki, amiket te gondolsz.

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Channa*)
2021. máj. 13. 10:10
Miért, 120kg-os kopasz kigyúrt állat a férjed?
41. Channa* (válaszként erre: 27. - 8d00a82c06)
2021. máj. 12. 21:02

Hahaha!


Egy rövid ideig pincérkedtem a munkanélküliségem alatt és elég sokan próbálkoztak.

Volt egy másik pincérnő, aki még a lányait is eladta volna szívesen, így neki kész kánaán volt a sok próbálkozós vendég.

Egyszer odahívott az egyik asztalához, ahol a pasik közölték, hogy most inni fogok velük és nem akarták megérteni, hogy nem fogok, csak erősködtek. A férjem pont ott ült az egyik asztalnál, mert jött értem, így közöltem a pasikkal, hogy ott ül a férjem, beszéljék meg vele, hogy akkor most iszok e velük vagy sem:DDDD

Nem tudom, hogy utána miért nem akartak velem inni;)

40. 8d00a82c06 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 12. 18:34
Itt aki ítélkezik az te vagy!
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Pteri)
2021. máj. 12. 18:31
Azt teszem. Nőkkel csak minimálist mert folyton ítélkeznek
38. pteri (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 12. 15:36
Hetek óta itt sajnáltatod magad, hogy nem állnak szóba veled a nők! Ha nem azt akarod tőlük, mert nem is nagy szám, akkor mi a probléma? Beszélgess férfiakkal, nekik nem kell külsőre tetszened, hogy szóba álljanak veled.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Pteri)
2021. máj. 12. 11:27
Na persze. Minden a szex miatt van. Ekkora ostobaságot.
36. pteri (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 11. 17:35
Na! Kibújt a szög a zsákból. Azért vagy ilyen beborult és zsémbes, mert nyomorult a szexuálus életed. Ezzel a gondolkodásmóddal, amit itt előadsz, jó eséllyel sehol, senkinek nem vagy szimpatikus, pl.a munkatársak előtt sem,és nem, nem a külsőd miatt!
2021. máj. 11. 15:46
Attól függ.
34. 8d00a82c06 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 11. 15:29

Miféle gyűlölet??

Az nem a külső miatt van, hanem a belsőd miatt!

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Charlize)
2021. máj. 11. 14:49

Persze, nem tagadom. A rossz külső a belsőt is megrontja, hiszen annyi gyűlöletet kapsz, hogy te is azzal fogsz válaszolni egy idő után.


Ok-okozat kérdése viszont fontos. Ne feledjük el melyik volt előbb!

32. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 11. 05:36

A László1107 mögötti fantom új regivel visszatért... 🤭


Neked a stílusoddal nagyobb baj van, mint a külsőddel. Folyton átüt rajta a nők iránti gyűlölet, hiába játszod meg magad. Ezért vagy unszimpatikus és sikertelen.

A férfiak között ugyanúgy vannak felszínesek, mint a nők között. A fiatal és dekoratív kell elsősorban nekik, rájuk figyelnek fel. Most sírjak én is???

Az első benyomásnál számít a külső, a másodiknál a kisugárzás, utána meg inkább már csak a személyiség, megfeledkezek a külsőről, egy idő után már “nem látom”, ha szimpatikus az illető.

2021. máj. 10. 22:58
Van aki egyszerűen csak dolgozni jár a munkahelyére hogy kapjon fizetést. Megcsinálja amit kell és azzal beszél akivel muszáj.
30. Lávli* (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 21:56

Sajnálom.

Ez a te kereszted.

Esetleg, talán, ha más szemüveget tennél fel, láthatnád máshogy is. De ahogy Balázs Fecó dala is mondja: "Megtalálniuk nincs túl sok remény".

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Lávli*)
2021. máj. 10. 21:39
Szomorú, de nem azért mert elfogadhatónak találom, hanem mert látom a realitást.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Amaunet)
2021. máj. 10. 21:37
Mi van? Ta szexmániás vagy? Persze, hogy volt részem benne, nem egy nagy szám.
27. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 21:00

Mivel egyedüli nő vagyok a munkahelyemen, így csacsogok ha kell helyessel és csúnyával.

A tapasztalat az hogy a csúnyák megnevettetnek, jó a humoruk.

A helyes palikkal viszont hamar rövidre zárom mert bepróbálkoznak.

Telefon számot ha kérnek akkor megkérdezem, hogy jó-e a férjemé? Beszélje meg vele.

Veled nagy baj lehet ha ennyien menekülnek előled és ennyire csak ez a témád!

26. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 17:46
Attól függ, mi a téma.
25. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 16:13
Talán azért zárják veled rövidre a beszélgetést, mert hülye kérdéseket teszel fel.
24. Amaunet (válaszként erre: 14. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 10. 16:00
Vagy gyűjtsünk és fizessük be. Legyen egyszer az életben neki is jó és talán nem lesz több fórum ezzel a nyígással.
23. Amaunet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 15:58
Ez így van. Vagy még nem volt benne részed?
22. Altair (válaszként erre: 21. - Channa*)
2021. máj. 10. 15:50
Valószínűleg én is így tettem volna férj/társ nélkül is, de erre csak következtetni tudok, ugyanis mikor dolgozni kezdtem, azzal párhuzamosan jöttünk össze 😄 de az alap hozzáállásom nekem is ilyen volt.
2021. máj. 10. 15:43

Én minden kollégámmal fecsegek. Baromira nem érdekel a külsejük. Nem pasizni járok a melóhelyre.


És ha bárki bepróbálkozik, legyen az egy szép fiú, egy rossz fiú, egy csúnya, egy fiatal, egy kövér, stb., röviden leállítom;)


És ez nem csak most van így, hogy van férjem, ez előtte is így volt.

Egy laza nem, ne próbálkozz, stb., és kész;)

20. Lávli* (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 15:25

Szomorú, hogy a kérdés egyáltalán megfogalmazódik benned.

Válasz: ér. Nagyon is.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook