Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A nagy dilemma: mit lehet enni vacsorára? fórum

A nagy dilemma: mit lehet enni vacsorára? (beszélgetős fórum)


2013. okt. 28. 12:48
szerelmet :-)
2013. okt. 28. 08:58
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! Látom, azért széles a paletta :) Sokat segítettetek:)
14. grizus
2013. okt. 27. 00:07
bármit
13. fagyii (válaszként erre: 12. - Wecuska)
2013. okt. 26. 20:34
Szerencsére erre nem tudok válaszolni, mivel ezzel nem kell foglalkoznom, nem vagyok érzékeny egyikre sem.
2013. okt. 26. 19:18
és ha valaki tej tojás allergiás?
11. fagyii (válaszként erre: 10. - Wecuska)
2013. okt. 26. 19:07
Akár fehérjéről, akár szénhidrátról van szó, gyors felszívódású kajákat kell enni, és akkor nem terheli. A legjobb a tojásfehérje (természetesen nem nyersen), és a tejsavóból készült fehérjeturmixok. Mellé, ha még igényled, akkor joghurt, kefír, egyéb tejtermékek. Esetleg gyümölcs, bár személy szerint én attól este még elalvás előtt újra megéhezem.
2013. okt. 25. 20:43
Estére nem terheli meg nagyon a gyomrot a sok fehérje?Én is fogyózom,de nem igazán merek fehérjét enni vacsira.
2013. okt. 25. 11:53
Lefekvés előtt 3 órával bármit, csak ne csöpögjön a zsirtól és ne ragadjon a cukortól. Mivel én éhesen nem birok elaludni, ha később megéhezem, eszem egy light joghurtot 1-2 szelet extrudált kenyérrel.
8. licsi (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2013. okt. 24. 17:25
Gyakran eszek én is késő este. Nem az számít, hogy este mit eszel, hanem a teljes étrended. :) Ezt tapasztalatból írom. Lehetne a vacsorád "sovány", ha napközben nem tartod a diétát, nem fogsz fogyni. :(
7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2013. okt. 24. 17:02

Ebben az esetben valaszd inkabba harcosok etrendjet :)

Amugy egyenfuggo kinek,mi valik be. Amikor rendszeresen tornazom, mozgok,akar ejjel 11-kor is ehetek, semmi nincs. En pl.ehesen nemtok elaludni vki pedig tele hassal, szval magadnak kell ktapasztalni,mitol hizol. Sok sikert!

6. patapucs (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2013. okt. 24. 16:52

Minél későbbre tolod, annál nagyobb az esély, hogy nem fogsz fogyni.

Ideális esetben 7 utána ne, tágabban kitolva 8ig.


Fehérje dús legyen és szénhidrát szegény.

Hús, sajt, tojás, protein shake, zsírszegény túró, natúr joghurt, grill vagy párolt zöldségek, saláta - kb. ilyenekben érdemes gondolkodni.

2013. okt. 24. 16:50

fehérje: párolt csirkemell-pulykamell, sovány túró, sovány sajt, főtt tojás

mellé, bármi idényzöldségből saláta

ha éhes vagy még , 1 szelet tönkölykenyér

és folyadék

4. Ekka
2013. okt. 24. 16:46

Vacsi megejtés:alvás előtt 2-4 órával.

Amit én szoktam enni:

Tojás, bárhogyan elkészítve

Túró

Hús

Fehérjeturmix

-A felsorolásból az alapján választok, hogy mennyire 'közel' van a lefekvés:)

2013. okt. 24. 16:46
Szia. Vacsorára a gyorsan felszívódó fehérjék és szénhidrátok ajánlottak, alacsony zsírtartalommal. Hogy mikor ehetsz utoljára, az meg attól függ, hogy meddig szoktál ébren lenni.
2013. okt. 24. 16:46
a helyedben masnap reggel
2013. okt. 24. 16:42

Sziasztok. Nagyjából képben vagyok, hogy miket lehetne enni, de kíváncsi vagyok, hogy aki fogyni szeretne miket eszik. Korlátozottak a lehetőségeim, remélem tudok ötletet szerezni tőletek :-)

Meg még egy dolog, hogy este tízig dolgozom, vendéglátásban. Mikor lehet megejteni a vacsit?

Előre is köszönöm :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook