Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A menstruáció kimaradása után mennyi idővel érdemes terhességi tesztet végezni? fórum

A menstruáció kimaradása után mennyi idővel érdemes terhességi tesztet végezni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
56. Miss Angel (válaszként erre: 53. - Nefaria)
2015. dec. 29. 22:15

mindenképp megfontoljuk,ez termsézetes.


ÉN úgy mentem oda tegnap,hogy nem tartom meg,nem akarom hogy rossz legyen neki ésatöbbi ésatöbbi......aztán meg megláttam az ultrahangon azt a kis valamit ami tulajdonképpen még semmi/de ami már hamarosan "élni"fog/ és bizony fájt,nagyon rossz érzésem lett .(

55. Miss Angel (válaszként erre: 47. - Tuksika)
2015. dec. 29. 22:09
sajna nem keres túl sokat,és más gondjai is vannak ,hosszú lenne leírni :(
54. Miss Angel (válaszként erre: 49. - Gika77)
2015. dec. 29. 22:05
gratulálok és örülök hogy ilyen boldogok vagytok,őszintén:)
53. nefaria (válaszként erre: 45. - Miss Angel)
2015. dec. 29. 21:51

A sajgás, fájdogálás, folyás normális, ahogy írták előttem.


Örülök, hogy megfontoljátok a döntést, és titkon azt is, hogy az igen felé hajlotok ♥ Van még időtök dönteni, bár nem sok, ez tény. Így lesz vagy úgy lesz, remélem a legjobb döntést hozzátok meg.


Igen, sajnos van ilyen, hogy látszólag minden oké, mégis elmegy a baba. Számos oka lehet, legtöbbször sose derül ki miért.

52. nefaria (válaszként erre: 49. - Gika77)
2015. dec. 29. 21:47
imádok ilyeneket olvasni ♥
51. nikletty (válaszként erre: 49. - Gika77)
2015. dec. 29. 21:35

Hű, nem semmi a történeted! Gratulálok!

S szerencsés is vagy,hogy közben nem sült el rosszul ez a "gyors" párválasztás :)

50. nikletty (válaszként erre: 45. - Miss Angel)
2015. dec. 29. 21:34

igen terhesség alatt bővebb folyás normális lehet, nekem is volt. Ha nagyon más a színe, és bűzös, meg egyéb tünetet okoz, akkor inkább valami fertőzés.

szurkák, görcsök is lehetnek sokáig normálisak, a méhed most alkalmazkodik.

Hogy nem marad meg? igen létezik ilyen, 12.hét nem véletlen vízválasztó.

49. gika77
2015. dec. 29. 19:05
Szia! Az ilyen színű és típusú folyás normális és az alhasi görcsölgetés, sokszor szúrószerű fájdalom is. Tudod, hasonló helyzetben voltam mint te 20 évesen, sőt talán rosszabb hiszen még munkám sem volt semmilyen, a pasit is csak 2 hónapja ismertem, csak annyit tudtam az életemnél is jobban szeretem ezt a férfit. Szüleinknél laktunk mindketten. Nem volt szívünk elvetetni, pedig már voltunk a bizottság előtt is. Végül a műtét dátumán nem jelentünk meg. Összeköltöztünk albérletbe, ő is eladott valamit és én is, abból fizettük az elsőt. Hosszú lenne mindent leírni, a lényeg, hogy a kislányunk mert kislány lett :), már 17 éves, tényleg szép gyerkőc, mi dolgoztunk, összejött a ház, autó, nagyon boldogok vagyunk és már 3 testvére is született, a legkisebb 2 éves. Nem bántuk meg és a lényeg: nem a pénz a lényeg :)
48. dália 2 (válaszként erre: 45. - Miss Angel)
2015. dec. 29. 18:25
Normális a folyás ilyenkor.Nekem is volt hasonló,a doki szerint hormonok miatt van.Idővel elmúlik.Ha görcsölsz vegyél be Magnézium tabit b6 vitaminnal .Szerintem folsav és kismama vitamin is jó lenne legalább az első 12 hétben ! Jó egészséget nektek :-)
47. Tuksika (válaszként erre: 46. - Miss Angel)
2015. dec. 29. 16:48

A párod milyen anyagi helyzetben van? Az ő fizujából meg tudnátok élni esetleg?


Én is 30 vagyok (nincs még gyerekem) és tudom nagyon ijesztő ez a helyzet, sokszor elgondolkodom mit tennék ilyen helyzetben... És nekem is inkább afelé húz a szívem, hogy megtartanám...

2015. dec. 29. 16:37
Arról már nem is beszélve,mennyit vagyok ideges mostanában,pedig tudom,hogy nem lenne szabad.....
2015. dec. 29. 16:36

sziasztok,köszönöm szépen a sok érdeklődést!

sajna nem mondhatom,hogy valami jól vagyok,sokat görcsölök....

tegnap voltunk orvosnál,amit megállapított,hogy 5hetes és azt írta a lletemre hogy 6mmes petezsák látható.Említettem az állapotomat,természetesen,meg azt is,hogy még bizonytalan vagyok abban,megtartom-e,persze afeé hajlok erősen,hogy IGEN!

Az volt a válasz,hogy még bármi lehet,lehet meg se marad és hogy ez még nem is embrió,legalább 1hetet igy is ugy is várni kellene,ha nem tartom meg akkor családvédelmihez kell menni,ha megtartani szeretném ,persze vissza dokihoz/persze nem ide,mert akkor már úgyis választott orvoshoz mennék/.

ami engem leginkább érdekel:tényleg megtörténhet,hogy nem marad meg?????lehet hülye kérdés,de aggaszt engem ez az állapot,sokat sajog az alhasam,és olyan fehéres,olykor átlátszó vagy sárgás váladékozásom is van,ez normális?????nem érzem annak,de a doki semmi "kórosat"nm állapitott meg.bocsi a sok buta kérdésért :/

44. 1998Anya (válaszként erre: 43. - 1998Anya)
2015. dec. 26. 15:51
JA és nem tolakodni szeretnék!
43. 1998Anya (válaszként erre: 41. - Miss Angel)
2015. dec. 26. 15:49
Szia csajszi, mi újság? Tudom ismeretlen vagyok számodra, de érdekel a baba sorsa. természetesen ha útban van!
42. nikletty (válaszként erre: 41. - Miss Angel)
2015. dec. 26. 13:46

Szia

majd jelentkezz hogy mi van veletek, bármi is legyen... hogy, merre alakultok!

Szorítok!

2015. dec. 25. 16:35
Köszönöm szépen Mindenkinek! <3
40. zebracsikó (válaszként erre: 37. - Miss Angel)
2015. dec. 24. 15:21

A kis karácsonyi ajándék....


Nem tudok mit mondani, Te tudod, milyen az életetek.


Boldog Karácsonyt!

39. nefaria (válaszként erre: 37. - Miss Angel)
2015. dec. 24. 14:47
Neked is boldog karácsonyt! Köszönöm hogy megirtad. Barhogy is döntesz, döntötök, sok erőt kívánok az elkövetkező időre ❤
38. 388b941089 (válaszként erre: 37. - Miss Angel)
2015. dec. 24. 12:51
Boldog karácsonyt kívánok neked! És lehet ez egy jel.. jól gondold meg mit teszel! puszilak :*
37. Miss Angel (válaszként erre: 36. - Nefaria)
2015. dec. 24. 12:26

Pozitív lett.....


Egyébként Békés Boldog Karácsonyt Kívánok Nektek,addig is míg nem tudok ismét jönni!

36. nefaria (válaszként erre: 34. - Miss Angel)
2015. dec. 23. 17:47
Fú, már túl vagy rajta gondolom? Elárulod mit mondott a teszt?
2015. dec. 23. 10:00
Nekem a menstruació előtt 3 nappal már kimutatta. Fontos, h milyen erzékeny a teszt. Legalább 25-ös legyen, minél kisebb, annál jobb.
34. Miss Angel (válaszként erre: 31. - Nefaria)
2015. dec. 22. 23:36
holnap reggel készülök......
33. Miss Angel (válaszként erre: 30. - Nikletty)
2015. dec. 22. 23:35
van,de így irtó nehéz lenne:(
32. nefaria (válaszként erre: 31. - Nefaria)
2015. dec. 22. 19:55
Belekotyogás. H*lye telefon.
31. nefaria (válaszként erre: 28. - Miss Angel)
2015. dec. 22. 19:54

Sajnalom hogy ezen kell gondolkodnod 😢 és szorítok hogy ne kelljen döntened. Bár nem voltam ilyen helyzetben, de tudom hogy nincs jó döntés :(

Én annyit tudok neked mondani, hogy egyetlen fontos dolog van a gyerekvállalással kapcsolatban : az egészség. A pénz nem minden. .. Bár tudom hogy kell és muszáj, de higgy nekem, ez másodlagos, harmadlagos, sokadlagos az egészséggel szemben. Elnézést ha ve lekotyogás :(


Mikor tesztelsz egyébként?

30. nikletty (válaszként erre: 29. - Miss Angel)
2015. dec. 22. 16:17
Igen az a biztos akkor a legkoncetràltabb a vizelet. Èn drukkolok ha baba van, meg tudjatok oldani a dolgokat. Parodnak van munkàja?
29. Miss Angel (válaszként erre: 28. - Miss Angel)
2015. dec. 22. 14:34
na de ne szaladjunk előre,a tesztelés még hátra van....gondolom reggeli első vizelettel kell végezni,ugye?
28. Miss Angel (válaszként erre: 27. - Zebracsikó)
2015. dec. 22. 14:33

ezt is köszönöm!!

igazad van,keveset tudok a várandósságról,bár még az is kérdéses,megtartjuk-e a picit.(

IGAZÁBÓL LELKILEG NEM TUDOM,HOGY TUDNÁM FELDOLGOZNI HA 30 X ÉVESEN EL KELLENE VETETNI,A GONDOLATÁTÓL IS ROSSZUL VAGYOK,SZÓ SZERINT.

Sajnos olyan helyzetben vagyok most,hogy nincs állandó munkahelyem,és ami van se bejelentett,szóval újra és újra elgondolkodok,hogy erre szüljek én gyereket????

a legrosszabbkor jött,sajnos ezt másképpen nem lehet leírni,igazából most azért drukkolok,hogy negatív legyen,mert ha pozitiv lesz,akkor előre látom lelki szemeimmel a fejleményeket,nem a józan ész fog irányítani,hanem az érzelmek és az anyai ösztönök.

Arról már nem beszélve,hogy a párom szemében is látom a fájdalmat,szeretne már babát,volt 1 házassága,ott nem jött össze és tudom hogy fáj neki,hiába zárja magába.Senkinek nem kívánom most amit érzünk :(

a legsiralmasabb az egészben az,hogy pont az anyagiak"szólnak"ebbe bele,ha rágondolok,szét tudnék verni mindent,mert ezt lelkileg feldolgozni,hogy ebben a korban anya lehetnék,de mégse tudom vállalni esetleg,taccsra vág.

2015. dec. 22. 14:24

[link]


Érdemes elolvasni, ettől világossá válnak a dolgok. Ennyi anatómiai ismeretre feltétlenül szükség van mind a fogamzásgátláshoz, mind a majdani gyermekvállaláshoz.


Folsavat nagyon fontos lenne szedned, ha esetleg várandós vagy, szaladj a patikába! Ha mégsem, akkor sem árt.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook