Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A meg nem írt levél fórum

A meg nem írt levél (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A meg nem írt levél

2011. jan. 25. 09:01

Én is nagyon megkönnyeztem. Nagyon jól megírtad és teljesen átéreztem, mert én is voltam hasonló cipőben, amit egyszer majd talán megírok.

Az én kisfiam ugyan még csak 2 éves lesz, de már ő is túl van egy veseeltávolításon és még rengeteg más dolgon. De ezt majd egy cikkben....

Sok erőt és kitartást kívánok!

2010. dec. 9. 15:54
ez egy olyan cikk, amit csak egy igazi,nagybetűs szóval írt ÉDESANYA írhat.Kívánok sok kitartást,és hogy a szeretet soha ne múljon el.
2010. szept. 14. 15:57
Köszönjük a kedves hozzászólásokat :)
2010. szept. 14. 14:51

Megkönnyeztem..

Sok Boldogságot Önnek, Claudiának és az unokának:)

2010. szept. 13. 13:41
Gyönyörű sorok, megkönnyeztem.... remélem minden rendben lesz!
2010. szept. 13. 12:54
sok boldogságot klaudiának..őszintén kívánok minden szépet és jót...
2010. szept. 13. 11:52
Régen olvastam már ilyen megható történetet...minden jót kívánok...
2010. szept. 13. 10:42
Köszönjük
2010. szept. 13. 10:22

Ez egy nagyon szép levél és annyira megérintett a történetetek, hogy a könnyeim is eleredtek mire végigolvastam.

Engem nagyon megérintett !

Kívánom, hogy ezekután már csak jó és szép dolgok történjenek az életeitekbe !!!

2010. szept. 12. 23:05

Erős csajszi a lányod /és persze te is/ ez látszik rajta..aki ennyit küzdött már, csak az lehet!! :) Sok-sok kitartást neki és neked is a továbbiakban is és persze emellé csupa jót kívánok!! :)


Amúgy én is 86-os vagyok..augusztusi..az egyik szívbillentyűm nem működik..sajnos tényleg úgy tűnik az az év ilyen volt..de hálát adok a sorsnak azért, hogy így is teljes életet élhetek és, hogy a legédesebb szívdokim minden kontrollon azt mondta, hogy nincs semmi baj, csak vigyázzak rá és 100 évig élek! :) Ehhez tartom magam!! :))

2010. szept. 12. 21:55
Annyira meghatott a leveled, hogy sírás nélkül nem lehetett kibírni... Kívánom, hogy legyetek sokáig boldogok!
2010. szept. 12. 21:52

Szia.

Könny fakasztó történet.Kívánok nektek sok boldogságot,szeretetet,egészséget.

2010. szept. 12. 20:47

Sajnálom, hogy Klaudia ilyen megpróbáltatásokon ment, megy át, de remélem azért az élet a kisfiával kárpótolja:)))

Sok boldogságot Nekik és jó egészséget!

2010. szept. 12. 20:44
a könnyem is kicsordúltak! Sok Boldogságot kívánok Nektek!!!!
15. winny
2010. szept. 12. 16:46
Mélyen megrendített a leveled.Nem te vagy a hibás!Csernobil? Talán vagy biztos.500 év múlva kiderül.
2010. szept. 12. 16:17
Megsirattál.Nagyon szép!Minden jót kívánok Nektek!!!
13. Tina87
2010. szept. 12. 15:14

elpityeredtem...

...de kitartást nektek :)

1987-ben születtem...lekopogom semmi problémám, és kívánom nektek se legyen rosszabb csak sokkal-sokkal jobb :D

2010. szept. 12. 14:42

nem semmi amin keresztül mentetek!!

megkönnyeztem!!

kitartást és sok boldogságot, jó egészséget kívánok a picivel!

2010. szept. 12. 14:04
Köszönöm a hozzászólásokat, reagálásokat, a küldött jeleket. E valóságos történetet lassan 10 éve, hogy papírra vetettem - de ma is mindig megérint, ahányszor csak olvasom - igaz tehát, hogy az élet írta emberi sorsok lélekhez szólóak. A csernobillal kapcsolatos felvetésem azóta kissé labilissá vált a mi esetünkben: ugyanis mióta kiderült ez a vesebetegség a lányomnál, azóta még két babánál diagnosztizálták nálunk a családban ugyanezt a betegséget, az egyik történetesen a kisfia. Így arra gondoltam, talán valamilyen többgenerációs betegség kezdi felütni a fejét - ki tudja, talán valamelyik régi-régi, nem ismert családtagnak volt ilyen baja, s most újból ismétlődni kezd. Látom, sokaknak van rossz emléke, saját tapasztalata akár a közvetlen környezetéből is abból az időszakból: igen, ki tudja milyen gonosz tréfát űzött a sors a '80-as évek végén születettekkel?
2010. szept. 12. 13:49
Nagyon-nagyon sok erőt,kitartást kívánok nektek!!!
2010. szept. 12. 13:30

A csernobili atomerőmü igenis oka lehet.Az én anyám a tesómal volt terhes aki sizofréniával született.Anyám annya peddig akkor kapot rákot.Az általános orvosom peddig akkor volt terhes a fiával.Aki nyomoréknak,beszédképtelenek született.Akkoriban megszaporotak az ilyesfajta elváltozásaok.Sok ismerősünk van aki akkor volt terhes és mindegyik gyerekének lett valami gondja.

Ezt csak azért irom tud nem vagy egyedül.

2010. szept. 12. 13:29
anyukám elvesztette első babáját csernobil alatt. ő is pár hetes terhes volt akkor. de a sors megajándékozta aztán 3 gyerekkel és ma mér 1 unokával is. ő veserákot kapott ezalatt de szerencsére a műtét (kivették 1-et) meggyógyította, legalábbis egyelőre
2010. szept. 12. 13:27

Zokogva olvastam végig......

Kisfiam 9 hónapos, 3 hónaposan esett át első veseoperációján és talán még vár rá egy. Reméljük nem..........

Átérzem a történetet.


Hatalmas ölelést küldök!

2010. szept. 12. 12:57

Szia. Én is 23 vagyok, egy hónap múlva. Igazán megértelek, nekem is vesegondjaim voltak kicsi koromtól. Úgy néz ki én meggyógyultam. Azért néha még érzek tüneteket és nagyon vigyázok a vesémre.

Remélem minden jól alakul Nektek is.

Emlékszem még a vizsgálatok hadára sajnos, meg a szörnyű vesegörcsökre. Rettenetes. nem kívánom senkinek.

2010. szept. 12. 11:52
Továbbra is nagyon sok erőt,jó egészséget,boldogságot kívánok Nektek!
2010. szept. 12. 11:49
Gratulálok az erőhöz és a kitartáshoz! Nekd is és az egész családnak. Sok-sok egészséget és boldogságot mindenkinek. Nekem csak szerencsém lehetett. Én már 24éves vagyok, talán nagyobb voltam Csernobil idején...
3. fura
2010. szept. 12. 11:08
Nagyon szép levél. Megkönnyeztem ... :((
2010. szept. 12. 10:22
Nagyon szépen megírt történet. Szorítok, hagy a lányod jobban legyen. És gratulálok a kisunokához. :)
2010. szept. 12. 10:08
Drága kislányom!

E levelet emlékül írom neked. Életed során mikor újból és újból kézbe veszed majd, tudom, mindig más szemszögből fogod értelmezni, míg felnőtt fejjel eljutsz oda, amiért megírtam: hogy erőt meríthess, vigasztalódj, megbocsáss - ha van miért – és hogy emlékezz.

Ugrás a teljes írásra: A meg nem írt levél

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook