Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A MÁV Kórházban a Dózsa György út felől megközelítve merre található az ultrahang? fórum

A MÁV Kórházban a Dózsa György út felől megközelítve merre található az ultrahang? (tudásbázis kérdés)


5. Máté Anita (válaszként erre: 4. - A anka)
2010. nov. 11. 11:04
Nagyon köszi,időben elindulok biztos ami biztos.
2010. nov. 10. 22:12

A Dózsa Gy. útról besétálsz a kocsi bejárós részen a főépületig. Kövesd majd a dok embert, mindenki oda megy. A portások segítenek csak kérdezd meg őket hol a beteg regisztráció. A regisztráción be kell jelentkezni és onnan lehet megint bolyongani egy picit. Ha háttal állsz a regisztrációs ablakoknak akkor jobbra kell végig menned egy folyosón (ott is rendelések folynak) a folyósó végén balra kell kanyarodni és fel kell menni a lépcsőn az első emeletre. A lépcsővel szemben jpbb oldalon van a CTG és a mellette levő beugróban van az uh. A genetikai pedig a 2-on. Remélem megtalálod, én először 20 percet bolyongtam. :) Sok sikert!

Andi

3. Máté Anita (válaszként erre: 2. - A anka)
2010. nov. 10. 19:55

JJJJJJJaj szia,ne haragudj közben leléptem:)Sima uh

már az utsó 39.héten v.ok és eddig nem a mávba jártam azért nem tudom.

Ha még belépsz és válaszolnál rá azt nagyon megköszönném.

2010. nov. 10. 18:36

Szia Anita! Melyik uh-ra kell menned genetikaira vagy simára?

Andi

2010. nov. 10. 18:11

Sziasztok!Kérlek segítsetek.A máv kórházban hol van az uh.Olyan nagy az épület, h nem akarok eltévedni benne.A Dózsa György út felől mennék.

Köszönöm

Sziasztok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook