Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tatabányán a Szent Borbála Korházban odaadják a 12, heti ultrahang felvételt? fórum

Tatabányán a Szent Borbála Korházban odaadják a 12, heti ultrahang felvételt? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 18. 07:17
Sziasztok! Tényleg nem kaptamképet, és ami a legdurvább, hogy meg sem mondták, hogy miért nem lehet, csak közölték, hogy nincs kép. Így szó szerint.... Pedig jó lett volna, mert senkit nem engednek be az ultrahangra, hogy láthassa a babát... :(
2012. júl. 17. 15:17

Magándokinál meg elfelejtették berakni a DVD lemezt... 13ezer forint fizetése mellett...


De azért maradok, mert nagyon jók :)

2012. júl. 10. 15:14

Én sem kaptam.Állítólag lehetett volna kérni pénzért,de csak utólag tudtam meg.

Ezt viszont nem tudom,hogy csinál-e magánrendelést végző orvos UH-t,de simán el tudom képzelni.

2012. júl. 10. 13:38
:( Ez eléggé szégyenletes dolog.... Akkor mondanák azt, hogy fizessek x Ft-t.... Ahhoz, hogy legyen egy képem róla, menjek maszek alapon.... Amúgy azt hallottam néhány magánrendelést folytató orvos így is a kórházban csináltatja az ultrahangot...Ez igaz?
3. silk
2012. júl. 10. 13:01
én is úgy emlékszem, hogy nem kaptam meg...
2012. júl. 10. 12:53
Nem, nem volt pénz papírra....
2012. júl. 10. 12:52
Tatabányán a Szent Borbála Korházban odaadják a 12, heti ultrahang felvételt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook