Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A masszírozás utáni fájdalom meddig tart? fórum

A masszírozás utáni fájdalom meddig tart? (tudásbázis kérdés)


8. Krisz42 (válaszként erre: 7. - Békéséva)
2013. ápr. 14. 18:31
Nincs másik masszőr?Én szállodában jártam így.Második alkalommal a férjem ment el,de szerencséje volt,mert másik dolgozott.Nekem 4napig fájt,de szerintem nem kellene ahhoz menned.Csak ront a helyzeten.
7. békéséva (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2013. ápr. 14. 18:11

Köszi.

Akkor talán le is mondom a holnapi masszirozást egy későbbi időpontra

Főleg mivel ,mert ha igy megint " gyurmázik " a hátamon, biztos akkor is fájni fog

6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Békéséva)
2013. ápr. 14. 17:49
Talán így nem kéne! Nekem a masszőr azt mondta mindig, ha be van valami gyulladva, és fáj, akkor nem masszíroz.
2013. ápr. 14. 17:28
Pénteken volt a masszirozás és még mindig fáj,,, de legföképpen azon gondolkozom,hogy menjek -e holnap???,,,,,, mert be vagyok jelentve
2013. ápr. 14. 17:27
Nem szabadna fâjnia,akkor nem jòl csinâlták.Kb.3nap legalâbb.Engem is meggyötörtek így egyszer,de nem igazán hasznâlt.Én is massző voltam,van olyan spec.masszás,ami fájdalmas,de a tied nem az volt és nem tudom mièrt gondolják,h akkor jõ,ha fáj.Nekünk nagyon profi volt a tanárunk,soha nem fâjt,amikor maszzirozott,én sem úgy masszíroztam.
3. katie_rose (válaszként erre: 1. - Békéséva)
2013. ápr. 14. 17:22
3 napnál tovább nem igen szabad fájnia. Mióta tart?
2013. ápr. 14. 17:22
Elmúlik. Pihenj minél többet.
2013. ápr. 14. 17:18

Fájó izületeim miatt masszirozáson, kezelésen voltam, de azóta minden tagom fáj.

Izomláz....

Mikor mulik ez el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook