Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A már férjezett barátnőkre, ismerősökre máshogy nézek. fórum

A már férjezett barátnőkre, ismerősökre máshogy nézek. (beszélgetős fórum)


14. loch ness (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 13:55
Azt írtad, azért pipa, mert mederben van az életük. Aki elválik, annak pont nincs... Ha elhagy valaki, aki az életedet jelenti, az nem pipa, hanem nagy fájdalom. Érdekes nézeteid vannak erről a témáról. Nyugtass meg minket, hogy valamit félreértettünk...
13. bogyoka89 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 4. 14:13
Ennyi erővel keríts egy havert, ismerőst, akivel gyorsan összeházasodtok, majd elváltok. Ha neked csak ez számít...
12. Bichi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 4. 13:18
Hát egy pipa miatt kár lenne férjhez menni. Ekkora marhaságot már rég hallottam...
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Loch ness)
2021. okt. 4. 12:56
Hát én még ha el is válnék, akkor is örülnék, mert legalább ezeket átéltem. Pipa.
10. LionQueen🦁 (válaszként erre: 5. - 621bb5db60)
2021. okt. 4. 11:32
Azok nem is igazi barátok. 😕
2021. okt. 4. 01:06

"Kipipálhatják már a pártalálást, hátradőlhetnek."


Hát, azt azért nem... Minden családos ismerősöm hangsúlyozni szokta, hogy a jó házasságért mindennap meg kell dolgozni, egymásra figyelni, építeni azt a kapcsolatot, összecsiszolódni, egyre jobban megismerni egymást. Ha nem így tesznek, könnyen kiüresedik és leépül a kapcsolat.

2021. okt. 4. 01:03
Egy kedves ismerősöm 34 évesen ment férjhez. A húga addigra már vagy tíz éve férjnél volt, de ő nem pánikolt be, és kivárta azt, akivel azóta is nagyon szeretik egymást. Gyerekük is született. Egy másik ismerősöm közel 40 évesen most ment férjhez. Szóval bízzál, tartsd nyitva a szemed, és legyél minél önállóbb. Van egy mondás, hogy az alkalmas igazán a házasságra, aki egyedül is jól megvan, és szerintem ez nagyon igaz.
2021. okt. 3. 23:35
Van olyan ismerősöm, aki 40-hez közel találta meg élete párját, majd nemsokkal később gyerekük is született. És ő csak egy a sok közül. Szerintem egyáltalán nem vagy elkésve, erre nem szabad rágörcsölni.
6. andi6020 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 3. 22:38
nincs
5. 621bb5db60 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 3. 22:30
Csodállak, hogy így állsz hozzá a családos ismerőseidhez. Az én barátaim már az üzenetekre sem válaszolnak, mióta megszületett a kislányom...
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 3. 22:30
Ez nem verseny. Nem lehet egyik életet összehasonlítgatni a másikkal.
3. Channa* (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 3. 22:13
Nincs.
2021. okt. 3. 22:09
Van ebben igazság?
2021. okt. 3. 22:09

30 évesek elmúltunk. Akik már házasok az ismerősök közül, vagy gyerekük is van, magam elé helyezem. Úgy érzem ők már más világ, felnőttek, komolyabbak nálam. Még talán azt is, hogy ők szerethetőek, valami extra van mindben. Meg hogy nekik jó mederben van az életük. Kipipálhatják már a pártalálást, hátradőlhetnek.


Én tele vagyok bizonytalansággal. Hogy vajon lesz-e párom? Családom valaha? Vagy mindig egyedül leszek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook