Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kövirózsa krém tényleg elhalványítja/eltünteti a pigmentfoltokat? fórum

A kövirózsa krém tényleg elhalványítja/eltünteti a pigmentfoltokat? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 12. 20:09
Ha segít se 2-3 nap kell hozzá, de én tudok ajánlani egy nagyon jó krémet Contactubex gél, kifejezettem ilyen célra van ill. hegek eltüntetésére. 2-3 ezer körül van vhogy ha jól emlékszem, de megéri az árát és nagyon jó!!! Én pl. akkor vettem először amikor kikapartam az arcom és csupa varas pöttyök voltak a fejem de. vettem estére már elég szépen lehozta őket, ( bár kentem vagy 10 percenként, mert este mentem diszkóba) De tényleg nagyon jó. Ill a citromlé is halványítja
2013. márc. 12. 17:11
Kerek, sötétbarna pöttyeim vannak, nagyon zavarnak.. Mindig is utáltam őket, és szeretnék tőlük megszabadulni. Kövirózsa krémet használok 2-3 napja. Hatásos lesz, tényleg elhalványítja/eltünteti a foltokat? Mennyi idő kell hozzá? Kétségbeestem, mivel még semennyit sem halványodott...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook