Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kislányom nagyon sűrűn beleesik a hasmenéses hányásos járványba. Mit adjak neki amivel erősíteni lehetne a szervezetét? fórum

A kislányom nagyon sűrűn beleesik a hasmenéses hányásos járványba. Mit adjak neki amivel erősíteni lehetne a szervezetét? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
37. igynogy (válaszként erre: 36. - Zizisicc)
2007. júl. 5. 18:35
Szeretnék felkeresni egy homeopátiás orvost, de nem tudom erre mifelénk van-e még utána kell érdeklődnöm. Mindenesetre köszi a választ!
36. Zizisicc (válaszként erre: 35. - Igynogy)
2007. jún. 27. 23:34
A homeopátiás szereket is két féle képpen lehet használni. Alacsony potenciálban (pl. a D-sek v. Ch5-15) tünetiszerként és akkor lehet külön pl. hányingerre, fejfájásra, tejszaporításra stb.stb mást és mást ill. lehet magas potenciálban (Ch200) alkatiszerként, amikor homeopata orvos állapítja meg hosszabb beszélgetés után az egyénre leginkább passzoló szert és ugyanazt kell minden betegségnél, legyen az vírusos v. bakteriális fertőzés, akár érzelmi probléma, beszedni. Magyarul akár érzelmi, akár fizikai, akár mentális szinten billen meg az ember az alkatiszere helyreállítja az öngyógyító mechanizmusokat és néhány óra v. nap alatt rendbejössz. Nekünk ez utóbbi vált be igazán, de ehhez tartani kell a kapcsolatot a dokival.
2007. jún. 27. 22:23
Én is használok homeopátiás szereket, például a szoptatás alatt a tej serkentésére terhesség alatt pedig fejfájás csillapítására. Nagyon beválltak. A hányás ellenivel is meg vagyok elégedve, ráadásul hozattam egy másikat is, mert az nem volt, amit kifejezetten akartam. Arról nem is beszélve, hogy olcsóbb és nincs mellékhatása sem.
2007. jún. 27. 21:04

Félre ne értsetek nem vagyok elvakultan orvos ellenes, van jó pár orvos ismerősöm, barátom, ill olyan akivel most is munkakapcsolatom van. Most is azt gondolom, hogy vannak olyan esetek, amikor igen is orvos kell, annak idején én is beadtam az ab-t, amikor a körzeten nem, csak a kórházban a kollegám vette észre a nagyobbik fiamnál a tüdőgyuszit. De azóta megtapasztaltam, hogy homeopátiás alkatiszerrel, amit homeopata orvos határozott meg , hogyan lehet kiváltani az ab-t úgy, hogy néhány nap alatt rendbejön a tüszősmandulagyuszi, hörghurut, középfül gyuszi, vesemedence gyuszi stb.stb. nincs szövődmény, nincs mellékhatás. Innentől viszont bármennyire is szerettem a kollégámat és megbíztam benne, nem adtam be ab-t. Megbeszéltem a dokival, először hitetlenkedett, de aztán az eredményeket látva elfogadta.

Nem az orvosok hibája, hanem a képzésé, hogy ennyire gyógyszerközpontú lett az úgynevezett nyugati orvoslás. És sajnos ez kőkemény pénz és üzlet. A gyógyszergyáraknak nem érdeke, hogy az emberek egészségesek legyenek, különben nem lenne szükség gyógyszerekre.

Gondoljatok az alkoholra v. a cigire. Hasonló rugók mozgatják ezeket is

2007. jún. 27. 20:54
Természetesen! minek szültem volna akkor gyereket. Bár nagyon fiatal voltam amikor a nagy megszületett, de egy percig sem bántam. Bármikor szülnék harmadikat is, csak a párom nem akar :(
32. Zizisicc (válaszként erre: 24. - Igynogy)
2007. jún. 27. 20:40
Örülök, hogy jobban vagytok! Korábban mikor betegek voltak a gyerekeim én sem aludtam egy szemet sem, figyeltem nehogy baj legyen, de szerintem ez hozzátartozik az anyasághoz. Gondolom ezzel Te is így vagy. Szerencsére most már elvétve van rá szükség.
2007. jún. 27. 17:09
hát igen. Viszont eddig csak ez az egy problémám volt vele. A gyerekek imádják!
30. contu (válaszként erre: 29. - Contu)
2007. jún. 27. 15:31

érettelek=értettelek


Bocs! :)

29. contu (válaszként erre: 28. - Igynogy)
2007. jún. 27. 15:30
Tudom, érettelek. :) Kár, hogy későn reagált az orvos.
28. igynogy (válaszként erre: 26. - Igynogy)
2007. jún. 27. 15:25
Persze én is! Én úgy gondoltam, hogy ha egy kicsivel hamarabb hajlandó lett volna felírni, nem kellett volna tüdőgyulladás gyanújával korházba vinni a kicsit!
27. contu (válaszként erre: 26. - Igynogy)
2007. jún. 27. 13:56
Hát igen! Ez az elv jó, de ha kell az antibiotikum, akkor inkább beadom neki.
2007. jún. 27. 11:43
Az én gyerekorvosom is ellenzi az antibiotikumot, míg nem muszáj addig nem ad. Igaz azonban, hogy egyszer beteg volt a kicsi és vitamint írt csak neki, majdnem a korházban kötöttünk ki, mert már akkor kellett volna antit adni. Hála istennek a röntgenen nem volt semmi, így viszont 3 hétig volt beteg a kicsi.
25. contu (válaszként erre: 20. - Zizisicc)
2007. jún. 27. 10:00
Mondjuk én megbízom a gyerekorvosunkban. Nagyon jó orvosnak tartom. Nem hiszem, hogy a gyógyszergyártók nyomására ajánlotta volna a szert. Ő azt vallja, hogy ha nem muszáj, pl. antibiotikumot ne kapjon a gyerek.
2007. jún. 27. 09:55

:)

Megtörtént! Végigaludtuk az éjszakát, vagyis a gyerekek, mert én nem mertem nagyon aludni, mert féltettem a kicsit, hogy ha rosszul van meg ne fulladjon. Még kis buta, és visszanyeli hogyha nem fordítom meg oldalra, vagy emelem fel. Hála istennek bennem minden bennt maradt. :)

23. Zizisicc (válaszként erre: 22. - Igynogy)
2007. jún. 26. 23:09

Ha tüneti szerként kaptátok és nem alkati szerként, kapjál be Te is a bogyóból! Kitartás!


" Én mindig mondom: jobb kint, mint bent" - ahogy Shrek mondaná :0)

2007. jún. 26. 23:01

Köszi

Most hoztak nekem homeós bogyót, úgy néz ki, hogy nagyon jó, azóta pedig már eltelt 2 óra és egyik sem hány. Sajna a párom nincs itthon, de sógornőm nagyon ari volt, bejött, pedig neki is ott a kicsi. A probléma csak az, hogy bizony nekem is kavarog a gyomrom :(

2007. jún. 26. 22:56
De jó, azt hittem lefagyott a gépem és az elsőt törölte!!! Bocsi! :0)))
20. Zizisicc (válaszként erre: 18. - Contu)
2007. jún. 26. 22:52
Hát persze, ebben ez a "legszebb"! Kénytelen vagy megbízni benne, hiszen ő az orvos, főleg az első gyereknél, mint ahogy ő is kénytelen megbízni a gyógyszergyártó cégekben. De sajnos vannak olyanok is , akik nem meggyőződésből, hanem a jutalék miatt ajánlják ezt v. azt a készítményt. Én akkor váltottam, amikor a sokadik terápia, készítmény sem használt, akkor mégcsak a két fiam volt meg. Az alternatív gyógyászati ágak megismerésével, megtanulásával viszont a gondolkodásom is 180 fokot változott. A lányom már 5,5 éves alig kap el vmit az oviban, és ha beteg is, gyorsan és könnyen(1-2 nap) túl jut rajta. A fiaim (3.-os és 4.-es) nem hiányoztak még a suliból.
19. Zizisicc (válaszként erre: 18. - Contu)
2007. jún. 26. 22:35
Hát persze, ebben ez a "legszebb"! Kénytelen vagy megbízni benne, főleg az első gyereknél, mint ahogy ő is kénytelen megbízni a gyógyszergyártó cégekben. És sajnos persze olyan is akad, aki jutalékért ajánlja ezt v. azt a terméket. Én a sokadik ilyen után mondtam azt, hogy elég. Szülőként is és a hivatásom szempontjából is. Nem tudok és nem is akarok olyat képviselni, amiben nem hiszek ill nem jók a tapasztalataim.
18. contu (válaszként erre: 16. - Zizisicc)
2007. jún. 26. 22:22
Nekem a gyerekorvos ajánlotta.
17. Zizisicc (válaszként erre: 13. - Igynogy)
2007. jún. 26. 21:56
Hosszú távon mindenképpen érdemes lenne kideríteni a sok betegeskedés lelki hátterét és azt rendbehozni!
16. Zizisicc (válaszként erre: 14. - Contu)
2007. jún. 26. 21:52
Én még erről a készítményről nem hallottam, de nem véletlenül kanyarodtam az alternatív gyógyászat felé. (Eredetileg védőnőként dolgoztam)
15. Zizisicc (válaszként erre: 13. - Igynogy)
2007. jún. 26. 21:47

Sajnálom, hogy betegek vagytok, próbáld meg úgy felfogni, hogy ilyenkor tisztul a szervezet. Jobb, ha kijön, aminek ki kell jönni.

Akut esetben az ezüstkolloid mellett használhatjátok a grépfruitmag kivonatot is (van olyan fajtája, amelyik nem keserű), ez is hat baktériumra, vírusra, gombára. Hasfogónak pedig a sima orvosi szenet ajánlom, ha már szét tudja rágni legalább a gyerkőc, mert ez nem engedi felszívódni a méreganyagokat. Nincs rossz íze, de az igaz, hogy elég horrorisztikusan tudnak kinézni a fekete szájukkal, nyelvükkel. Úgy emlékszem, azért hamar eltűntethető.

14. contu
2007. jún. 26. 19:00
A fiam Ribomunyl granulátumot kapott immnerősítőként. Mondjuk épp most találtam egy oldalt, ahol azt ecsetelik, hogy Franciaországban több immunerősítő készítményt betiltottak. Köztük ezt is. :(
2007. jún. 26. 18:50
Ismét elkaptuk a hányás hasmenést :( Már apa hozza az ezüstkollidot majd meglátjuk hogy fog e segíteni. De most végtelenül :((((((( vagyok!!!!!!
2007. jún. 19. 17:57
Köszi szépen a válaszokat, bocsi hogy csak most, de nem voltam itthon nyaraltunk és ott nem volt net. MIndenesetre kipróbálom amit írtatok. Aztán majd visszajelzek. Köszi még egyszer.
11. Zizisicc (válaszként erre: 10. - Kalthelios)
2007. máj. 24. 02:08
Neked is minden jót! Szia
2007. máj. 24. 02:00

Köszönöm.

Szép jóéjszakát, vagy hogy a kedvenc rádiós elköszönésemet idézzem: Legyen ma jobb napod, mint tegnap volt!

9. Zizisicc (válaszként erre: 8. - Kalthelios)
2007. máj. 24. 01:50

Szia Kalthelios!

Bocsi, csak most néztem meg ezt a témát.

Tapasztalatok: mi az ezüstkolloidot használjuk belsőleg, ha nagy ritkán betegek a gyerkőcök, külsőleg orrcseppként, szemcseppként, bőr problémákra, de hála az égieknek( tetszés szerint behelyettesíthető) meglehetősen kevés nyavalya talál meg minket és azok sem komolyak. A klienseim nek is bátran ajánlom, ha erre van szükség.


Ui: olvastam már korábban az adatlapodat és csak gratulálni tudok az eredményeidhez! Kalap levéve! :-))

2007. máj. 23. 01:46

Szia Zizisicc!

Nagyon örülök, hogy van kivel megosztani a tapasztalatokat!

Eddig magamban ujjongtam, mert a legelső ezüstkolloidos bekenés megoldotta egy hónapok óta kínzó nyavalyámat. A csuklóm belső oldalán volt egy viszkető, piros folt. Azt hittem, a mosogatószerre vagyok allergiás. No, de a Dishdrops környezetbarát!...

4 éve, amióta kigyógyítottam magam a gyógyíthatatlannak kikiáltott sokízületi gyulladásból, 1 db Cataflamot tartok itthon mementóként. Kizárólag természetes, emberbarát gyógyító és tisztítószereket használok.

A körömvirágkrém csillapította a viszketést, de a folt egyre nőtt.

"Véletlenül" akadtam az ezüstkolloid leírására valahol a neten a múlt héten.

Soha többé nem találtam vissza arra az oldalra, viszont szombat hajnalban "véletlenül" itt kötöttem ki.

Azért írom idézőjelben a véletlen szót, mert már tudom, hogy a véletlenek a Világmindenség (Sors, Isten, Felsőbb Én...) által adott lehetőségek, amelyeket vagy fölismerünk és kihasználunk, vagy elmegyünk mellettük.

Rögtön regisztráltam magamat itt, a hoxán, és meg is rendeltem egy-egy arany-, ezüst- és rézkolloidot.

Kíváncsi és türelmetlen Ikrekként nem tudtam kivárni, amíg megérkezik, ezért szombat délben vettem kettőt. Rézkolloid nem volt... :-)

Nem bántam meg, mert szombat este óta nem viszket, elmúlt a bőrpír, már csak a rózsaszínű foltocskák emlékeztetnek a véresre vakart sebeimre.

Vasárnap reggel óta kortyolgatom mindkét kolloidot.

Az aranykolloid hatásáról nem tudok mit írni, mert az ízületi gyulladás legjobb ellenszere (hogy én ezt miért nem tudtam 1990-ben?!), a fájdalmaimtól pedig már régen megszabadultam érzelmi-gondolati úton.

Azon már előre mosolygok, mi lesz velem, ha néhány hét múlva 20%-kal magasabb lesz az intelligenciaszintem?

Már most is olyan okos vagyok, hogy csak a szerénységem múlja felül... :-))))

Komolyra fordítva a szót:

Írd meg, légy szíves, Ti mit tapasztaltatok az ezüstkolloid szedésével?

A termékleírás szinte túl szép ahhoz, hogy igaz legyen...

Nem kételkedem benne, de mivel valóban visszaállítottam az egész-ségemet, maximum arra számítok, hogy még jobban fogom érezni magam.

Ahhoz, hogy szívvel, lélekkel tudjam ajánlani, jó lenne mások tapasztalait megtudni.

Minden jót kívánok: Kalthelios

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook