Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kézfej szárazsága fórum

A kézfej szárazsága (beszélgetős fórum)


1 2
13. geridina (válaszként erre: 12. - Cooltim)
2012. febr. 15. 20:16
A 7es hozzászólásban leírták:) a mostanában nagyon sokat reklámozott neutro...na. van testápoló is, de a kézkrémből van egész picike kiszerelés is, az is horror árban van. De irtó jó
12. cooltim (válaszként erre: 2. - Geridina)
2012. febr. 15. 20:12
Kerlek, ird meg a nevet! Koszi!
2012. febr. 15. 20:11

Koszi mindenkinek a tanacsot! Sejtettem, hogy nem vagyok ezzel egyedul! :-(

Szornyu ez!!! Most mar kinomban koromvirag kremet kentem ra. De ezeket az otleteket ki fogom probalni mielobb,nholnap megyek patikaba.

2012. febr. 15. 20:07
A shea vajat probaljatok ki.
9. 4c30444687 (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2012. febr. 15. 20:05
Én az arcomra szoktam pakolásnak tenni az olívás kotyvalékot, amúgy hiába kenem, estére smirgli, főleg, ga többet vagyok kint. Esetleg e-vitamin kapszulával meg lehet fejelni (ki kell bökni, úgyis olajban van az e-vitamin oldva)
2012. febr. 15. 20:02
A baj az hogy bármit használunk nem lesz tartós hatása.Ha nem nyúlkálnánk örökké vízbe,és nem kellene a hidegre kimenni talán segitenének a krémek.Az enyém is ilyen.
7. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2012. febr. 15. 20:01

Bár átleg krém, de nekem a neutrogena szokott segíteni, mikor nagyon durva. Rákenem vastag réegben, és leülök filmezni pár órát, úgy hagyom rajta, és utána is folyamatodsan kenem.

Esetleg valami hámosítót kenj rá, pl. neogranormont.

6. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Geridina)
2012. febr. 15. 20:01
Neutrogena nekem jó volt, de nem tökéletes.
2012. febr. 15. 20:01
Az ekcémás fórumokban vannak tippek rá. Az én kezem vérzésig reped, én a gyógyszertárban vásárolok E-vitaminos sima kézkrémet rá. Teljes gyógyulást nem érek el vele, de csökken a bőr berepedése.
2012. febr. 15. 19:59

nekem ugyanilyen, 4-5 helyen most is ki vcan repedezve, vérezgetni is szokott, rémes!


Egyik kézkrém se tökéletes.

Múltkor vettem magamnak méhpempő kapszulát. Elvileg szájon át kell szedni, de én szétszedtem és elkentem a kezemen.

Nagyon jó!

Jó sokáig szívódik fel, legalább 15 perc volt.


Szerintem próbáld ki!


Vagy keverj mézzel olívaolajat és kend a kezedre, húzz rá cérnakesztyűt és aludj abban.

3. agnes1219 (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2012. febr. 15. 19:58
szióka,a patikúsók,ajánlanak, nem is drága krémet,én is küzködök,a poblémával. nekembe vált.
2012. febr. 15. 19:57
nekem is ilyen problémám volt mindig is, semmilyen krém nem volt jó rá, bár most nem a kézfejemmel van a gond, inkább a tenyerem, az ujjaim belső felülete olyan mint egy smirgli. Nagyon sok krémet kipróbáltam, és kb 1 hete megvettem életem legdrágább krémjét:) bunkó voltam, nyomtam egy kicsit a kezemre a boltban, és mivel irtó jó volt, megvettem. Az 50 mles kiszerelés volt 900 ft. Priviben megírom a nevét ha érdekel, de lehet, hogy már próbáltad. A lényege, hogy glicerines. Szerintem van ennél olcsóbb glicerines krém is. Ja. és esetleg írass fel háziorvossal patikában összeállított vitaminos krémet, az is nagyon jó. Én a gyerekorvossal szoktam iratni
2012. febr. 15. 19:55

Segitseget szeretnek kerni.

A kezfejem telen a hidegben iszonyuan kiszarad, kirepedezik, bepirosodik, mar iszonyatosan erdes a felulete. Ezzel nem is lenne gondom, de olyan szinten faj mar, hogy uvolteni tudnek! ;-(

Van erre biztos valamilyen krem, vagy valami. Szombaton elutazunk Ausztriaba egy hetre, addig mar nem tudok dokihoz menni vele, ezert kerek itt segitseget.

(semmilyen hagyomanyos kezkrem nem segit)

Elore is koszi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook