Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A karácsony nálatok fórum

A karácsony nálatok (beszélgetős fórum)


1 2
2009. dec. 14. 13:32
Én 24-én még dolgozom, aztán a nap hátralevő részét egyedül töltöm, a januári vizsgáimra készülve :D
5. knezsu (válaszként erre: 3. - Caryna)
2009. dec. 14. 13:01

nálunk nagyszüleimnél van igazi karácsony. amikor kicsik voltunk (10en vagyunk unokatestvérek), mindig vártuk a Jézuskát, aki hozza a szép karácsonyfát és az ajándékokat. abba a szobába, ahol mindez volt, nem mehettünk be addig, amíg nem hallottunk 3 csengőszót, ezzel jelezte a "Jézuska", hogy mostmár mehetünk. Amikor beléptünk, csillagszórók meg gyertyák fogadtak, és nagypapám leült a zongorához karácsonyi dalokat játszani, mi meg énekeltünk. Utána mindenki puszit adott egymásnak, és ezek után kezdődött az izgatott ajándékbontogatás.


Nekem ez az igazán meghitt, családias karácsony. Manapság kicsit változott a helyzet, mert nem vagyunk már olyan kicsik...Pedig milyen jó volt...

2009. dec. 14. 12:59

Most költöztük el, 5 évig anyóséknál laktunk, így ez lesz az első karácsony a férjemmel, és a két gyerkőccel együtt, közösen...már nagyon várom.

24ét együtt töltjük, nem megyünk sehova, karácsonyfa díszítés, ajándékosztás, sütés főzéssel fog telni.

másnap pedig megyünk a rokonokhoz, ami elég nagy, és még 26án is ez lesz a program....

2009. dec. 14. 12:52
Mindig azt képzeltem, hogy ha majd saját családom lesz, a karácsony mindannyiunk számára nagyon várt, meghitt, szeretettteljes lesz, amolyan "igazi karácsony" amilyenről a filmek és a mesék szólnak...ahol mindig van egyfajta szertartás, s a gyerekek tudják ezt, hogy ez lesz idén is. Hogyan valósítható mindez meg?
2009. dec. 14. 12:51
Nálunk kettesben töltött karácsony lesz a párommal,most 4 év után először:-)
2009. dec. 14. 12:49
A karácsony nálatok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook