Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A kapuzárási pánik! fórum

A kapuzárási pánik! (beszélgetős fórum)


1 2
26. 77dcc060d6 (válaszként erre: 22. - Sünciné)
2010. febr. 11. 15:06
Nem hatsz meg:)
25. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 21. - 77dcc060d6)
2010. febr. 11. 15:06
tulajdon képen ez is igaz, de ha az ember azt látja amit, akkor az érzelmei vezetik...viszont ha egy ember bántaná az anyámat, és ahogy olvastam ez megvalósult ugyebár lelkileg, akkor akár mennyire ő nevelt fel, én elmondanám a véleményemet
24. Sünciné (válaszként erre: 20. - 2e53573acc)
2010. febr. 11. 15:04

Nagyon nehéz helyzetben vagy az biztos!

Apukád tudja, hogy tudsz a dologról?

Beszélgess el vele mielőtt nagyobb baj nem tőrténik otthon!

23. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 18. - 77dcc060d6)
2010. febr. 11. 15:04
nem,nálam ez nem dívik, ahogy te fogalmazol. de az a helyzet, hogy az apának sincs joga ezt tennie...és azt hiszem, hogy a lánynak viszont joga van megvédenie azt akit szeret, ebben az esetben az anyját... lehet, hogy nem a legjobb módszer a megszégyenítés, de azt biztos, hogy nagyon nehéz szó nélkül megállni, ha valaki ilyet tesz...amúgy meg mi volt a mondandómban a hazugság? a fülbevaló? ugyan már!!! ez kegyes hazugság! ahhoz képest amit az apja mondott az autóval kapcsolatban...de az biztos, hogy én oroszlánként állnék oda, ha nálunk ilyen lenne...szerencsére nincs.
22. Sünciné (válaszként erre: 18. - 77dcc060d6)
2010. febr. 11. 15:03

Azért van köze hozzá, hiszen az anyukája pénzéből vásárolgat a nőjének! Tudod én sem nézném jó szemmel!

Egyébként már nem gyereke hanem egy fiatal lány és eltudja dönteni, hogy mi az amit megtehet!

Igaz a szüleinek még gyereke!

Tudod én még a haját is kitépném, mert tudom milyen érzés!

Velünk is ezt tette a biológiai apánk. Ott hagyta anyukámat 4 gyerekkel. Eladta a kabátját, a rádiót, hogy a nőnek ajándékot vegyen!

21. 77dcc060d6 (válaszként erre: 20. - 2e53573acc)
2010. febr. 11. 15:03

Egy gyerek ne mondja az apjára: szemét.


Tudod miért: mert felnevelt és az apád.Akár milyen is volt.


Az, hogy a szüleid között mi van, hogy élenk, mit tesznek és mit nem tesznek-az rájuk tartozik.

Te max. javasolhatsz.De a tiszteletet köteles vagy megtartani, mert ő tartott el téged.

2010. febr. 11. 15:01
hát köszönöm ,első hévvel mentem is volna,csak nem biztos hogy az jó lenne...viszont,igen apám egy szemét,mindíg is anyu volt a pénzkereső és igazából azt szeretném elérni hogy hagyja már ott végre mert nap mint nap megalázkodik...és nekem ez nagyon fáj.azt tudom én mit tennék ha a férjem tenne ilyet akkor kö kövön nm emaradna,csak nem tudom mivel ártok jobban ha hagyom ezt...és nem hinném hogy kimenne a kényelemből apu,mert akkor ment volna korábban,vagy ha robbantok és akkor nagyon megbántom az anyámat.
2010. febr. 11. 14:55

Aludd ki magad és akkor nyugodtan tudsz beszél-

ni apukáddal és közöld vele szépen a magalapo-

zott véleményed.A balhét kerüld el,halk szóval

többre mégy.Sok síkert.

18. 77dcc060d6 (válaszként erre: 16. - Ee4c27a1c3)
2010. febr. 11. 14:54

miért biztatsz egy fiatal gyereket becstelenségre és hazudozásra?nálad ez dívík?


ui: nincs köze az apjának a tevékenységéhez és nincs beleszólási joga.

Max. csendesen megkérdezhetné az apját.De többet nem tehet.

2010. febr. 11. 14:53
Az igazságot mondaná el!A nő a becstelen és már bocsánat meg az apuka!
16. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 14. - 77dcc060d6)
2010. febr. 11. 14:50
miért becstelenség, ha bemutatkozik? amúgy meg az apa a becstelen ezzel a nővel együtt...
15. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 13. - Sünciné)
2010. febr. 11. 14:49

meg bizony, aztán úgyis menne az apjához, hogy mit csinált a lánya...na akkor az apja is megszégyenülne az biztos....

de mennyire biztos, hogy az apa, ezzel a kocsmárosnővel van?

14. 77dcc060d6 (válaszként erre: 12. - Ee4c27a1c3)
2010. febr. 11. 14:48
miért biztatsz egy fiatal gyereket becstelenségre és hazudozásra?
13. Sünciné (válaszként erre: 12. - Ee4c27a1c3)
2010. febr. 11. 14:47
Ez szuper!!!!!! Tényleg meg kellene szégyeníteni!!!
12. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 1. - 2e53573acc)
2010. febr. 11. 14:46

amilyen kis gonoszkodást ki tudok találni, én biztosan bevetném :) mondjuk, odaállnék a kocsmárosnő elé, mosolyognék, és kedvesen azt mondanám, de azért elég hangosan, hogy más is hallja, hogy:

szia, én xy vagyok, és én leszek a mostohalányod, ha ez így folytatódik tovább, remélem,hogy ez téged nem zavar, bár lehet, hogy megkeserítem az életedet, de azért sok boldogságot kívánok :)ja és mielőtt elfelejteném, remélem nem zavar, hogy apa kissé feledékeny, és elfelejtette mondani, hogy az a pénz, miből az ékszert kaptad, az az én születésnapomra volt félrerakva, hogy megvegye nekem, ezt a fülbevalót, mert már olyan rég óta szeretnék egy ilyet...de ahogy látom, neked jól áll...

11. Sünciné (válaszként erre: 9. - Ee4c27a1c3)
2010. febr. 11. 14:42
Ezt mondtam én is a nővéremnek! Tudod egy ideig még reménykedett! Az volt az érdekes, hogy nem vett észre semmit. Azt sem tudta mióta tart, hogy találkoztak. Minden hétvégét, ünnepet otthon töltött. Májusban szétköltöztek és június elején már be is adta a válópert!
2010. febr. 11. 14:37

Segíthetek a haverjaimmal tönkretenni a nőt...


Van nála ital hitelbe?

9. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 8. - Sünciné)
2010. febr. 11. 14:37
akkor a nővéred jól járt hogy a pasi elment...a pasi meg megérdemli a sorsát! ha ez kellett neki...ne aggódj, a sors nem siet nem késik, mindenki megkapja ami jár!
2010. febr. 11. 14:35

Mindenképp beszélj az apukáddal!! Már csak azért is mert az anyukád pénzéből vesz a lotyójának ajándékot! Ne haragudj, hogy így írom de aki egy nős férvival kezd ki az már az!

Sajnos a nővérem járt hasonló cipőben! Annyi különbséggel, hogy neki a férje egy vasárnap du. bejelentette 24 év után ennyi volt!

Összeállt egy luvnyával aki minden nős pasira ráhajtott a Honvédba! Ugyanis a volt sógorom tornász edző volt! De nem csak ráhajtott hanem más is megesett velük!!!!!! Ilyen nő kellett neki! A csaj 14 évvel fiatalabb. A válás után fél évvel már feleségül is vette! A volt sógorom teljesen kifordult magából!!!!

A kis tornász gyerekek úgy néztek rá mint egy istenre, most pedig már eltíltották az edzősködéstől mert a nő hatására megütött egy gyereket! Tiszat vadállat lett egy nyugodt emberből!

2010. febr. 11. 14:32
Beszélj a kocsmárosnéval hogy nem szép dolog más családot tönkretenni gondoljon bele fordított helyzetbe próbáld meg rávinni, hogy ne csináljon butaságot. Annál undorítóbb nincs a világon amit ő akar véghez vinni.Hátha meg tőr és nemet mond Apud további találkozgatásának. De persze ha arannyal ezüstöt visz apud kérdem én mely nő nem tudna ellenállni a kísértésnek :( Az a legborzasztóbb hogy Anyud pénzéből vásárol Apud másnak(ne haragudj de egy utolsó szépen fogalmazok gerinctelen az olyan ember) Bocs
6. survivor3 (válaszként erre: 5. - 2e53573acc)
2010. febr. 11. 14:28
Akkor ki kell robbantani a balhét!
5. 2e53573acc (válaszként erre: 2. - Survivor3)
2010. febr. 11. 14:26
egy tipikus,lotyesz,.,fekete szolis,agyonkencézett szőkített hajú ....anyum egy egyszerű nő nem ilyen.de szép.nem tudom mivel tudnék segíteni neki....úgy igazán.de apám csak az apám,beszélni nem tudok vele...az nem menne balhé nélkül.
4. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - 2e53573acc)
2010. febr. 11. 14:22
Beszélj apukáddal, de ne ugorj neki.
2010. febr. 11. 14:19
Oszd ki az az apudat...minimum..aztán jöhet kocsmárosnő..és anyukád. Ne hagyd, hogy saját maga aláztass magát...szörnyű lehet!
2010. febr. 11. 14:17
Le kell kapcsolni a kocsmárosnét!
2010. febr. 11. 14:16

vagy mi is,ez valójában!a segítségét kérném mindazoktól akivel ez megtörtén már,hogy a férje megbolondult!anyum és apum,26éves házasok,apu50,anyu 47éves mellesleg korához képest csinos,és művelt nő.

az apám meg egy 42éves kocsmáros nővel csalja,és nagyon nem rejtegetve,pont a mai nap történt hogy anyumtól kért pénzt hogy az autójukat vizsgára vigye,én bent kocsikáztam a faluban mikor láttam aput az ékszeresnél,na ő sosem vett senkinek ilyesmit.megvártam még elmegy addig mentem egy kört,és mivl ékszeres csajt jól ismerem.kamu dumával bementem hogy óóó jajj,...hagy kérdezzem meg mit vett apum,,mert anyumnak szülinapja van nehogy hasonló legyen,és elmondta hog yegy mellesleg nem olcsó kategóriás ezüst karika fülbevalót vett....

az anyám ilyet nem hord...de utána mentem és láttam hogy ott áll a kocsija a bizonyos kocsma előtt...tehát oda vitte anyám pénzét.-((

kérlek segítsetek...hogy tudok én is anyunak segíteni aki maximálisqan vak,és vagy nem akarja felfogni vagy nem tudom,de nem tesz semmit,adja nek a lóvét...apu meg a nőhöz...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook