Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt hiszem kapuzárási pánikom van. Rettenetesen félek,... fórum

Azt hiszem kapuzárási pánikom van. Rettenetesen félek,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. jucika33 (válaszként erre: 7. - Csicsi25)
2022. nov. 17. 11:12
Ez így van. De a társat nem pótolja semmi. Az egy más minőség, más élmény az ember életében. Kellenek a gyerekek, aztán kellenek a barátok, majd kell a társ. Bármelyik hiányzik, űrt érez az ember. Nem pótolja az egyik a másikat. Bár egy ismerősöm szerint ötven fölött a legjobb nőnek lenni, mert akkor már legalább a férfi nem hiányzik (már akinek nem hiányzik ennyi idősen a szexualitás) és szabadok leszünk :-)
19. Violet18 (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2022. nov. 16. 18:23
Annyi idős klub van, járnak kirándulni, táncolni meg minden, keress egyet 😉
2022. nov. 16. 14:09
Biztos találsz magadnak párt, ez még nem kor, csak bízz benne.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Kamira)
2022. nov. 16. 08:11
Nehéz lehet.😔
16. Kamira (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 16. 00:35

Hasonlóan érzek. Én 42 éves vagyok, tavaly halt meg a férjem.

“Csak” a fiam van, aki egy másik városban él a tanulmányai miatt. Néha nagyon magányos vagyok, mégsem érzem azt, hogy kész lennék egy új kapcsolatra. A férjem hiányzik.

2022. nov. 15. 23:38
Úgyan ez van velem az csak nincs gyermek se.
14. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 15. 19:58
Én 49, nincs párom és társaságom. De nem vagyok magányos a 2 gyerek mellett.
2022. nov. 15. 16:25
Nekem is lehetne, de nekem nincs ilyen. Én nem érzem magam magányosnak. Pedig kéne. Mások szerint. Volt regen egy kamionos faszim. Na, mellette durván magányosnak éreztem magam. Pedig együtt éltünk.
12. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 15. 15:54
Ó, ettől ne félj. Egy kedves ismerősünk, 55 évesen ment férjhez. Előtte két évvel még azt tervezte, hogy majd egyedül, gyerek nélkül, de vidáman éli az életét. Aztán jött ez a férfi, aki 5 évvel fiatalabb és már 12 éve együtt vannak.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2022. nov. 15. 14:47

Tökéletesen értetted.

Köszönöm!💓

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Csicsi25)
2022. nov. 15. 14:45

Ha rosszul akarod értelmezni, akkor rosszul is fogod!😉

A "csak a gyerekeim ", nem sajnálkozva íródott.


Köszönöm az életnek, h nevelhetem, szerethetem őket, s nap, mint nap szeretetükel átölelnek.


Arra értettem, h felnőtt társaság nincs.

9. libikóka (válaszként erre: 8. - Birebora)
2022. nov. 15. 14:43
Nekem is, inkább csak elfogalmazta,,,,,de a társtalanság magányát ,,mert nyilván ez hiányzik neki,,,nem oldják fel a gyerekek.
8. birebora (válaszként erre: 7. - Csicsi25)
2022. nov. 15. 14:38
Rosszul hangzik számomra is. A legnagyobb ajándék amit eltudok képzelni.
2022. nov. 15. 14:25

"Csak a gyerekeim"

A legnagyobb kincsnek vagy birtokában!

6. semleges (válaszként erre: 2. - Charlize)
2022. nov. 15. 11:35
Azért ezzel ne várj a nyugdíjig. Az még sok év.
5. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 15. 11:34
Csak a gyerekeim." Nem csak.
4. 55Judit (válaszként erre: 2. - Charlize)
2022. nov. 15. 11:27
A te korodban én is így terveztem a nyugdíjas éveimet, aztán máshogy lett. De így is találok örömöt a mindennapokban. Persze szoktam arra gondolni, milyen jó is lenne időnként minőségi időt együtt tölteni valakivel. Na ez eddig még nem jött össze.🙂
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 15. 11:22

De legalább vannak gyerekeid. Egyre többen még ezt se mondhatják el magukról.


Én is egyedül élek, ráadásul közel 68 évesen. Bár van egy fiam, de ha sikerül, jövőre külföldre költözik. Barátnőm meghalt, és sorolhatnám tovább a negatívumokat, amik miatt pánikolhatnék és megkeseredhetnék. De ettől mennyivel lenne jobb nekem mint pozitív gondolkodással?


Ezt az idézetet ha kiírod egy általad gyakran látott helyre, mindjárt elkezded jobban érzeni magad:

"Mivel mi határozzuk meg hogy mire gondolunk, ezért a boldogságunk szükségszerűen saját kezünkben van. Senki sem tölt gondolatokat a fejünkbe."

(Andrew Matthews)

2022. nov. 15. 11:04

Hasonló helyzetben vagyok, 47 éves leszek egy lassan 5 évessel, egyedül.

De nem pánikolok. Mondjuk nekem nem hiányzik pár, a barátok jobban. De úgy vagyok vele, hogy ha majd nyugdíjas leszek többet fogok eljárni programokra, kirándulásokra, keresek klubokat, majd alakul. Addig meg elég "programot" ad a kisfiam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook