Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A hullahop karika oldalról viszi le a husit, vagy a hasamról is?:) fórum

A hullahop karika oldalról viszi le a husit, vagy a hasamról is?:) (beszélgetős fórum)


2016. máj. 5. 15:05

Szia,


A hasról nem viszi le a zsírt. Elsősorban a derekat és hát legalsó részén lévő párnákat az ún. love handle-t dolgoztatja. Hasra megvannak az arra fejlesztett,célzott gyakorlatok.

2014. jún. 6. 10:15
Mindkét helyről, ha elég éles pengéket szerelsz rá. :)
2014. jún. 2. 12:18

Kedves fórumindító !Van egy jó és egy rossz hírem :)

A jó hír bármilyen testmozgást végzel a hasadról folyamatosan megy le a hájacska ,mert az arcunkat,tokánkat se tornáztatjuk ,mégis lemegy róla.A rossz hír,hogy az utolsók között megy le onnan.Ja még egy jó hír:) hasról is fogyaszt,de főleg derékról Legjobb a hasi elhízás csökkentésére a picit sószegényebb életmód.Ha csupán a feszessége a gond akkor érdemes reggel este váltózuhanyt beiktatni.De a hulahopp jót tesz a keringésnek is

27. Fiúsmami (válaszként erre: 3. - 328b38aacb)
2014. jún. 2. 12:11
kötőjel nélkül és egybe egy db l betűvel :)
2014. jún. 2. 11:45
Szerintem oldalról is leviszi.Én is karcsúsodtam amióta használom.
2014. jún. 2. 11:38

Megtudnátok mondani? Mióta műtötték sok éve a hasamat epekővel olyan a hasam mintha terhes lennék, de a hasamon van a felesleg,a csípőmön nincs. Műtét óta belül feszül,még úszni sem tudok annyira ,a felüléses gyakorlatok sem mennek. Éva. Mit gondoltok sikeres lenne a Hula-hop karikás torna?

Köszönöm a válaszaitokat

24. Re87 (válaszként erre: 23. - Tücsimücsi)
2011. júl. 9. 13:13

Bizony erős kéz kell hozzá.Ha nem sikerül vegyél egy másikat,de nézd meg vásárlás előtt,hogy szét jön-e.Szerintem megéri az a pár száz forint.


Én tesával jól körbetekertem ahol össze van dugva.Még külön jó,hogy kicsit rücskös maradt a ragasztó és masszírozza a hasamat:).Néha bekenem algás,vagy paprikás feszesítő krémmel a hasam előtte.

23. tücsimücsi (válaszként erre: 21. - Re87)
2011. júl. 9. 13:05
Próbáltam de nem sikerült, majd a férjemnek szólok. És ha megtöltöttem, utána nem fog szétjönni?
22. Re87 (válaszként erre: 16. - Tundike77)
2011. júl. 9. 13:03
Én is azért nem hasazok,mert annyira gyorsan izmosodok,hogy az izom még pluszba "kinyomja" a hájam:).Ezért jó a hulahopp.
21. Re87 (válaszként erre: 20. - Tücsimücsi)
2011. júl. 9. 13:01
Ahol össze van dugva a két vége szét kell húzni.
2011. júl. 9. 12:15
Hogyan lehet szétszedni a hulahoppot, hogy megtöltsük rizzsel?
19. Re87 (válaszként erre: 15. - Riacska0515)
2011. júl. 9. 12:03
Igen,használt,amikor csináltam.Még a párom is megjegyezte,hogy milyen szép izmos a hasam,pedig az nagy szó,ha ő bókol.Most megint elkezdetem csinálni.
18. tundike77 (válaszként erre: 17. - Riacska0515)
2011. júl. 9. 11:03
szia!én haspadon nyomom,amin a vizszintes alá lehet visszahajolni,így a harántizmok is szépen szálkásodnak,ha a hasam behúzom,már kezdenek látszani a kockák :P de ha csak simán állok,akkor annyira nem látszik csak a nagy hasam,de azt nem tudják,h az kőkemény :( de a hulahoppal meg csak bénázok :D régen ment,és most mindig leesik :( de a párom azt mondta,hogy amilyen sokat lehajolgatok a karikáért,már azzal is égetem a zsírt:)
17. riacska0515 (válaszként erre: 16. - Tundike77)
2011. júl. 8. 14:33
szia!én is csinálok hasizom gyakorlatot és felülésket attól félek én is hogy nagyobb lesz a hasam:(akkor ezek szerint igaz:'(akkor nem tudom érdemes-e tovább csinálnom:S nem akarom h.terhesnek nézzenek :S mire tornáztál?én Réka dvd-re
2011. júl. 8. 14:14
sziasztok!én is most szeretnék hulahoppozni,de most a fórumot olvasva,egy kicsit elbizonytalanodtam:( én egyébként hasizmozok,és annyira ki van emelkedve a hasam amióta tonázom,hogy néha azt hiszik terhes vagyok :) kőkemény a hasam,de centire nem akar lemenni :(
15. riacska0515 (válaszként erre: 12. - Re87)
2011. júl. 6. 00:17
igen! és fel van töltve rizzsel,már mikkor megkaptam akkor feltöltöttem de van mit ledolgoznom:S:S neked használt???
14. Cucicsillag (válaszként erre: 13. - E438349773)
2011. júl. 5. 12:44

Mi konditerembe járunk a csajokkal.

A kitörés nagyon jó(már akinek)ha szabályosan végzed, ha nem, akkor szétcseszi a térdedet.

Futni nem szeretek, szóval nálunk a hagyományos gépek jönnek be és a fenék-koncentrált gyakorlatok. Baucsek Norbi-féle farizom gaykorlatoktól pl.kőkemény lesz +Réka is jó vagy Ica, Alexandra, ez mind hatásos, csak rendszeresen kell csinálni.

2011. júl. 5. 12:20
a labamat es a fenekemet pedig mivel lehet izmositani?
12. Re87 (válaszként erre: 11. - Riacska0515)
2011. júl. 5. 12:12
Sima műanyagod van?Ha igen töltsd fel rizzsel vagy sóval.Úgy sokkal hatékonyabb.Meg lehet nincs is mit ledolgoznod,nem??;)
2011. júl. 5. 11:43
már csak megszokásból használom,meg hogy csináljak vmit:S:S
2011. júl. 5. 11:42
sziasztok!én január végén kezdtem a hulahoppozást de egy centi se ment le,azóta is csinálom minden nap 45 percet de semmi eredménye,sztem nem használ!
9. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Szilisári)
2011. júl. 5. 11:32

A leghatásosabb a fából készült, Budán van egy üzlet, Szafari sport a neve. Attól is függ milyen magas vagy, de az eladó segít kiválasztani a jó méretet:)

Sztem hatékony, csak rendszeresen kell csinálni.

Trambulinozni nem mindenkinek van lehetősége vagy kedve, szóval marad a hullahopp:o)

8. 62d1ad4db5 (válaszként erre: 5. - Szilisári)
2011. júl. 1. 07:01
szerintem mindenképp naggyal kezdj, nehezebben esik le, mint a kicsi. És ha sima műanyagot veszel, olyat vegyél, ami széthúzható, így meg tudod tölteni valamivel (durva szemcsés sóval mondjuk, így tényleg nehezebb lesz), és jól ragaszd össze (én pillanat ragiztam+cellux, az a vastag). De ha jól tudom, lehet kapni azt a masszázs karikák, arról tudtok valamit?
7. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - Szilisári)
2011. jún. 30. 18:19
Ez jó kérdés nagyon, mert a mostani karikák olyan könnyűek, nem hiszem hogy lehet vele hulahoppozni. Én ami volt elajándékoztam anno...már bánom.
6. 859d58d4d8 (válaszként erre: 5. - Szilisári)
2011. jún. 30. 18:01
Szia! Szerintem nagy kell, amit meg is tudunk magunkon pörgetni, a kicsivel igen bajban lennénk...legalábbis Én szvsz!:-)
5. szilisári (válaszként erre: 4. - 62d1ad4db5)
2011. jún. 30. 13:39

köszi, az infót, nem tudtam, hogy simán szét lehet szedni őket :-) én valami fában gondolkoztam, amit talán még ilyen triálokban lehetett kapni, de gondolom az a bolthálózat már nem létezik :-)

méretre vannak valami szabályok? mindegy, hogy mekkorát veszek?

4. 62d1ad4db5 (válaszként erre: 2. - Szilisári)
2011. jún. 30. 07:34
nekem sima tescós műanyag van,.szétszedtem, megtöltöttem rizzsel, és összeragasztottam, jobban "üt", jobban nyomja a zsírt, elvileg. De majd szétszedem és újratöltöm, sóval, a régi karikám is sóval volt töltve, az sokkal nehezebb volt, mint a rizs.
2011. jún. 30. 02:25
Kedves topicnyitó! A karika neve "hula-hopp"...a hulla az kicsit más.
2011. jún. 29. 21:47
és hol lehet manapság egy valamire való karikát beszerezni? jó 25 éve nem vágytam rá, de egy ideje megint elkezdtem...
1. Petruss88 (válaszként erre: 16. - Specy)
2011. jún. 29. 20:20
Úgy gondoltam:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook