Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A hashimoto thyroiditis betegségről / tapasztalatok fórum

A hashimoto thyroiditis betegségről / tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 29. 22:06

Köszönöm a válaszokat.

Olvastam valahol róla, már nem tudom hol, azt írták, hogy a végkifejlet az, h elhal a pajzsmirigy..ez pontosan mit takar?...következmények?

5. kingi7 (válaszként erre: 1. - 11b140028a)
2011. márc. 29. 22:05
Semmi extra, ne ess kétségbe, ez legyen a legnagyobb gondod :)(mármint anyukádnak) én már másfél éve vagyok beteg, a pajzsmirigyem gyakorlatilag nem műkődik már. Minden reggel pajzsmirigyhormon tablettát kell bevenni és fél óráig nem enni. ennyi kb :) a közérzete jobb lesz neki. Ja, mellékesen, babát várok, ami rossz pajzsmiriggyel elég nehéz :))
2011. márc. 29. 22:02

Szia!

Nekem is ez van. Tényleg jól kordában tartható gyógyszerrel,és az időnkénti vérvétellel.

A konzilium.hu-n olvashatsz róla.

2011. márc. 29. 21:59

Szia!

Ez a pajzsmirigy autoimmun betegsége. Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van. Szerencsére ez gyógyszerrel nagyon jól kordában tartható, csak időnként ellenőriztetni kell vérvétellel.

2011. márc. 29. 21:51

Anyukámnál a minap diagnosztizálták ezt a betegséget, igazából nem sokat tudok/tudunk róla. Visszafordíthatatlan...kapott gyógyszereket és ennyi...valaki rendelkezik tapasztalattal etéren, vagy tud róla valami konkrétat?

Előre is köszi a válaszaitokat !

2011. márc. 29. 21:47
A hashimoto thyroiditis betegségről / tapasztalatok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook