Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Gyermekmentő Alapítvány fórum

A Gyermekmentő Alapítvány (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Gyermekmentő Alapítvány

2011. aug. 14. 15:40
Sajnos annyi ilyenfajta helynek lehetne ajánlani az adó 1 %-át. Én két helyre szoktam, egyiket én, másikat a férjem: Peter Cserny alapítvány és a Dévény alapítvány... és mindkettőt azért, mert szükségünk volt rá a gyermekünkkel :(
2011. aug. 14. 10:47

Először is gratulálok a Gyermekmentő Alapítvány hétéves fennállásához, céljuk az, hogy minél több gyermek életét mentsék meg és, hogy boldog mosoly jelenjen meg az arcukon. Bizonyára elég sokan támogatják ezt a nemes célt és a megfelelő kezelés révén visszanyerjék az egészségüket. Kedves Hoxa te is szíveden viseled ezeket a problémákat.

Sok szerencsét és sikert kíván neked Ágnes

1. Hoxa
2011. aug. 14. 10:11
A Gyermekmentő Alapítvány 2004-ben alapult és azóta is sikeresen, felelősségteljesen végzi a felvállalt feladatokat. Támogatottságunk a társadalom nemes célok iránti összefogásában rejlő hatalmas erőknek köszönhetően exponenciális mértékű fejlődést mutatott alapításunk óta.

Ugrás a teljes írásra: A Gyermekmentő Alapítvány

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook