Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A gyermekem már iskolás - tapasztalatok, tanácsok fórum

A gyermekem már iskolás - tapasztalatok, tanácsok (beszélgetős fórum)


5. c6b27363e5 (válaszként erre: 2. - 754c7e07c3)
2008. jún. 26. 20:24
Ez olyan furcsa ez itt szokás csak
4. c6b27363e5 (válaszként erre: 3. - Daroki)
2008. jún. 26. 20:22

Igaság iskola otthonosba aduk, ami azt jelenti 8órátol -16 óráig vannak benn házi nincs csak színezés s olvasás Remélem szeretni, fogja

Most még nagyon várja

3. daroki (válaszként erre: 1. - C6b27363e5)
2008. jún. 26. 20:18

Szia!:)


Mi már túl vagyunk az első osztályon,a középső gyerköm már 3. osztályos lesz szeptembertől.

De emléxem amikor megkezdtük az első osztályt:)

Izgultunk nagyon,de szerencsére zökkenőmentesen zajlott minden.

Nálunk nem szokás,hogy a tanítónénik meglátogatnak minket idehaza,vannak az iskolában fogadóórák és azokra lehet bemenni,ha kérdésünk,gondunk,bajunk van.De ha szeretnék a fogadóórán kivül is beszélni velük,akkor az is megoldható.Szerencsés vagyok,mert sokat összefutok velük a sulin kivül is,így a fogadóórákra nem is szoktam bejárni:)

A szülőin általában átbeszéljük az egész éves tantervet,programokat,ünnepeket,stb...Általában egy óra alatt lezajlik egy szülői.Nálunk kb.2-3 szülői van egy évben.A fogadóórák minden hónapban vannak.

Az én gyerköim is(nagy is,középsőm is)egy évvel később ment suliban és én sem bántam meg,sőt örültem neki:)

Az elején még várták a sulit,most már,hogy tudják,hogy ez nem olyan mókás mint az ovi,nem annyira:D

2008. jún. 26. 20:17

A legelső szülőin elmondanak mindent, mi az, ami kell, mi az ami nem. Nálunk nem jár ki a tanító, de talán nincs is rá szükség.


Az egyik fiam most végezte el az elsőt, a másik most megy. :) Nagyon nagyon várja.

2008. jún. 26. 20:10

Nagyon kíváncsi lennék, vagy aki túl van már az 1oszályon, és akinek most megy elsőbe a gyermeke

Nálatok divat-e hogy meglátogat a tantó néni

Mit mondtak nektek a szülőin?

Várjátok-e az iskolát?

Az én kisfiam 7 éves év vesztes nagyon örülök, hogy csak most megy iskolába

Nagyon várja az iskolát

Nálunk az a szokás hogy kijönnek a tanító nénik meglátogatni minket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook