Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A gyereknevelés mindennapos problémái fórum

A gyereknevelés mindennapos problémái (beszélgetős fórum)


1 2
9. borek.ancsa (válaszként erre: 7. - 30-as)
2009. ápr. 27. 19:42

Hát én is félek...Most is nagyban megy a hiszti. Teljesen kiakadok, szinte a szülés óta nem pihentem egy jót. Az meg nem vigasztal ha azt mondják, hogy ezzel jár a gyereknevelés. Másnak miért nem????

És most meg nagyon nehéz leszoktatni a rossz szokásairól, pedig én neveltem bele.... :(((

8. borek.ancsa (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2009. ápr. 27. 19:39
Szia! Jó nektek, hogy meg tudjátok oldani. Az én férjem sajna nincs sokat itthon...a meló. Na meg az volt a legnagyobb hibánk, hogy nem úgy kezdtük el az elején, ahogy folytatni akartuk. Bár a hasfájása Bercinek jól fel is forgatta az életünket. Ölbe szokott, nem tud egyedül elaludni...stb. Úgyhogy vannak gondok ezerrel.
7. 30-as (válaszként erre: 3. - Borek.ancsa)
2009. ápr. 27. 19:36
Köszi, első. Én félek-őszintén-mi lesz később??? Nem szeretnék túl szigorú, de megengedő sem lenni.
6. borek.ancsa (válaszként erre: 4. - Alfoldi13)
2009. ápr. 27. 19:36
Szia! Szerencsére nekünk mmég ez a téma korai, bár elég nagy büntetés, ha nem veszem fel. Olyankor nagyon balhézik...akaratos kis legényke...
2009. ápr. 27. 19:35

Húúú, de régen volt már ez nálunk :))) Szia.


Viszont egyet megtanultam, azt, hogy az anyaságot is tanulni kell, vagyis pontosabban a szülőséget, mert ez az egész nem csak a mamákról szól.Bizony. Apukája is van egy gyereknek, persze normális esetben. Bocsi ha megsértettem valakit ezzel, de általában a születéskor még mindkét szülő ott van a kicsi körül.

Mi a párommal még a terhességem alatt megbeszéltük, hogy teljesen közösen neveljük a gyereket, hiszen mindkettőnké.

2009. ápr. 27. 19:34

hogyan büntessünk vagy büntessünk e egyáltalán vagy csak dicsérjünk és legfeljebb ne dicsérjünk ma már nagypapaként a másodikat alkalmazom és ti?

Büntetés milyen korban hogyan mivel?

2009. ápr. 27. 19:34
Szia! Gratulálok nektek. Első baba? Volt problémátok az elején?
2009. ápr. 27. 19:32

Én is csatlakoznék. Tündéri a babátok!

Nekünk augusztus 6.-án született meg gyermekünk, ő tölti ki a napjaimat!

2009. ápr. 27. 19:30
Sziasztok! Első gyerekes anyuka vagyok, és olyanokat várok ide, akik szívesen megosztanák egymással a gyermeknevelés csodálatos de nehéz mindennapjait. Megoldásra váró és megoldott nehézségekről társalgunk, úgy, mint az éjszakai alvás, etetések, nyafogások....stb.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook