Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A glamour julius-augusztusi számhoz ti kaptatok táskát?? fórum

A glamour julius-augusztusi számhoz ti kaptatok táskát?? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 21. 12:53
Igaz,hogy előfizetője vagyok az ujságnak de eddig bármi volt hozzá megkaptuk.Most azon gyanakodom,hogy aki hordja az ujságot ő nyulta le....Mindenkinek köszönöm a választ...
2010. jún. 21. 09:40

nekem eddig mindig megérkezett a magazinhoz az ajándék is( mint előttem említették esetemben is a kiskanál)

becsomagolva és külön papírzacsiba rejtve h ne ázzon:)

7. emagdi (válaszként erre: 6. - C27c71e957)
2010. jún. 21. 09:34

lehet.

de az is lehet, hogy a posta nem szállítja ki így, hiszen a postaládák 90%-ába az újság is alig fér bele, nemhogy még plusszban egy táska :))

másrészt amikor valami normálisabb dolog van az újságokhoz csomagolva, az drágább, mint csak simán az újság. (ált úgy szokott lenni, hogy lehet kapni csak pusztán az újságot is, és ajándékkal együtt is, s az ajándékos párszáz forinttal drágább)


általában úgy szokott lenni, hogy előfizetők külön megrendelhetik a kiadótól a hozzácsomagolt ajándékot, ha nagyon kell nekik. (bár nem éri meg)

6. c27c71e957 (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2010. jún. 21. 09:23
No persze, ők már meg vannak fogva. Szákolt halat nem etetnek:)
2010. jún. 21. 09:21
az előfizetéses újságokhoz nem szoktak ajándékot csomagolni.
4. Mzsuka (válaszként erre: 2. - MÁRKATA)
2010. jún. 21. 09:19
Én üzletben vettem,ott volt hozzá.Ha megrendelted,akkor gondolom olyan mint az Anyák lapja.Múltkor az egyik számba írták,hogy a posta nem vállalta a kiskanál kiküldését.
2010. jún. 21. 09:15
Nem volt hozzá csomizva?
2010. jún. 21. 09:13
Állitólag járt hozzá,de én nem kaptam.Várom a válaszokat.Addig is köszi..
2010. jún. 21. 09:12
A glamour julius-augusztusi számhoz ti kaptatok táskát??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook