Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A gépemből töröltem a dvd író programot! Tud nekem ajánlani valaki, hogy honnan tölthetnék le olyat amit könnyen tudnék használni? fórum

A gépemből töröltem a dvd író programot! Tud nekem ajánlani valaki, hogy honnan tölthetnék le olyat amit könnyen tudnék használni? (tudásbázis kérdés)


9. f303be5590 (válaszként erre: 7. - Mimi néni)
2011. ápr. 23. 12:49
már lángba borult minden? :D:P
2011. ápr. 23. 05:49

BurnAware Free Edition v3.20 (magyar)

CD, DVD, Blu-Ray és s HD-DVD médiumokat támogat az ingyenes program, beleértve a CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD-DVD-R/RW és DVD-RAM adathordozókat. A szoftver legnagyobb előny az igen egyszerű kezelés, valamint alkalmas ISO adatok létrehozására. További lehetőségek: automatikus ellenőrzés, multi-session kezelés. Telepítésnél törekedjünk az ask.com toolbar mellőzésére, amit opcionálisan kiválaszthatunk. A BurnAware Free verzió, csak személyes, otthoni használatra ingyenes.


CDBurnerXP v4.3.8.2523 Free (magyar)

Könnyen kezelhető CD- és DVD-író, mely számtalan hardvert támogat. A CD BurnerXP Pro CD-R, CD/DVD-RW lemezek, ISO fájlok kezelésére alkalmas. Egyéb lehetőségek: ISO9660, Joliet, Blue-Ray és burn-proof támogatás, bootolható lemezek készítése, multi-session CD-k írása. A programban találhatunk audio rippert, mp3, Ogg, wma és wav lehetőséggel, valamint borítószerkesztőt.Mindenki, még cégek is ingyen használhatják.


Burn4Free CD/DVD v5.40 (magyar)

Az íróprogrammal adat és zenei CD-ket, DVD-ket írhatunk, alkalmas ISO adatok felírására vagy azok készítésére. Támogatja az mp3, wav, flac, wma, ogg, cda formátumokat. Biztonsági adatmentés CD/DVD másolás menükkel rendelkezik.


Nero Kwik Media 10.6 (magyar)

A Nero Kwik Media egy olyan sokoldalú szoftver, amelyben megtalálható a CD/DVD írástól kezdve a képek, zenék, videók rendezése, lejátszása, vagy másolása, illetve feltöltése közösségi oldalakra. Alkalmas még a számítógép és mobil eszközök átvitelére, illetve támogatja a Blu-ray videókat.


Tartalma:

Ingyenes Nero BurnLite 10 szoftver.

Videók, fotók, videók és zenék adatátvitele.

Blu-ray filmek lejátszása.

Filmek és zenék lejátszása.

Sokoldalú keresési lehetőség.

Bemutatók készítése.

Fényképek szerkesztése és megosztása.

7. mimi néni (válaszként erre: 6. - F303be5590)
2011. ápr. 22. 16:51
Na ezen gondolkodom én is!!Hidd el nem sikerült eddig!!De jött egy üzi és....:-)
2011. ápr. 22. 14:52
mimi néni! ne tessék már izéni, aki ilyen adatlapot bír csinálni az mit értetlenkedik itt
5. Dolores007 (válaszként erre: 1. - Mimi néni)
2011. ápr. 22. 13:06

A Nero.

Letoltokozpont(ponthu)

2011. ápr. 22. 13:06
De hol tudom letölteni?
2011. ápr. 22. 12:59
Nero
2011. ápr. 22. 12:59
k3b
2011. ápr. 22. 12:58
A gépemből töröltem a dvd író programot!Tud nekem ajánlani valaki, hogy honnan tölthetnék le olyat amit könnyen tudnék használni!Mi több ingy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook