Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A főnököm be akarja zárni a boltot ahol dolgozok. Remélem,... fórum

A főnököm be akarja zárni a boltot ahol dolgozok. Remélem,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 25125d5d8f)
2022. aug. 19. 09:02
Rossz lenne két szék közül a földre esni, így "hű" leszek az új helyhez, becsülöm. Viszont ha beűtne valami rossz, a boltban kb azonnal kezdhetnék újra...
12. 25125d5d8f (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 09:00
Az lehet már tényleg gyenge.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 25125d5d8f)
2022. aug. 19. 08:59
Azt kérte, ha az uj melómnál van szabadnap, nyomjak le néhány fél napot nála 1000/ óra . Viszont nekem készenlétben kell lennem, az uj hely is be-be hív néha pluszban. Nem éri meg játszani. Aztán már azt is hallottam hogy a legújabb jelentlezőnek már csak 600 ft / órát kínált, ami azért baromi gyenge.
2022. aug. 19. 08:56
Mennyit fizetne?
2022. aug. 19. 08:52
Még nem zárta be a 2 boltot. Mióta én felmondtam, felmondott a másik 2 állandó embere is. Azóta legalább az 5. új emberrel próbálkoznak, semmi biztató jel arra, hogy talál új állandó munkást. Nekem már télen is panaszkodott, sokba vannak a bérleti díjak, a villany, stb. Ezután mi lesz vele, nem sok jót jósolok. Ő személyesen van nyitva hol volt.hol.nem.volt rendszerrel. Nyitvatartási idö nincs figyelembe véve, nem idevalósi. A másik boltot viszi a felesége, vagy néha másik városi boltjából valaki. Sokszor mondják az ismerősök, hogy zárvatartás van. A bevétel gyengusz. Nekem stabilizálódni látszik a helyzetem az új munkában,ami nem egy álom. Helyben van legalább, barátibb a munkaidő, és több a szabadnapom is. Próbált visszahívni a boltos, de már nem megyek.
2022. aug. 17. 15:28
Megtudhatjuk, mi lett a munkahelyeddel. Bezárt a főnök, lett új helyed???
7. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 3. 10:19
Ha mégis úgy adódik, a Munkaügyi Központban jelezd, milyen más szakmák is szóba jöhetnek a kiközvetítésekkor. Talán valamelyik másik szakmádban már éppen rád várnak.
6. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 21:45
Nézelődjél hátha szerencséd lesz.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Érdekes73)
2022. máj. 2. 08:38
Pontosan, itt nem a legkönnyebb. Párezer fős kisváros, már a szomszéd városokban is nézelődök. Több szakmám van mégis mindig olyat kell dolgoznom ami teljesen más, ami elérhető lehetőség
2022. ápr. 21. 23:36

Áthelyeznek, másik bolt vagy egyéb túlélési lehetőség.

A lehető legjobbat kell remélni!

3. Érdekes73 (válaszként erre: 2. - Mignon11)
2022. ápr. 21. 23:27
Nagyvárosban persze vannak lehetőségek de kisebb településen már nem ilyen egyszerű a helyzet...
2022. ápr. 21. 18:43
Eladó rengeteg helyen kell ne aggódj. Meg jó is kisulhet belőle. Nekem mindig jót hozott a váltás igaz csak egyszer szűnt meg a munkahelyem. A többi alkalommal én váltottam. Jó döntés volt mindig.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook