Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A fodrász lemondta az időpontom előtte 15 perccel, mit tennél? fórum

A fodrász lemondta az időpontom előtte 15 perccel, mit tennél? (beszélgetős fórum)


28. Fipkesz (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 28. 23:22
Lehet hogy a hoxán van hölgy aki fapados hajvágást vállal ? Azt vághat év végén amit akar , Budapest belvároshoz közeli helyen és ajándékot is kérhet . Inkább autómentes környezetkímélő frizura lenne nekem a kérés , tükör nélkül is megfelel . Pár hétig az marad .
27. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 12. 19:45
De jó, hogy nem vagyok nő ilyen hatalmas problémákkal!
26. liliom10 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 12. 18:43

Tőlem kapott egy fekete pontot, sőt ! Mégiscsak sokat utaztál oda-vissza, egy telefont - vagy legalább SMS-t - megereszthetett volna !

Mondd neki, - ha ezután is hozzá akarsz járni,- hogy " jön Neked egy ingyen frizurával." Meglátnád, mit válaszol és hogyan. A válasz után eldönthetnéd, tényleg hozzá akarsz-e járni a jövőben is.

"Azt mondta próbáljam meg elütni a városban az időt és ír ha látja hányra érne ide." És nem írt !!! Vagy a leveled óta jelentkezett ?

2021. nov. 12. 17:57
Most már semmit.
24. levarosbukta (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2021. nov. 12. 16:30
Látszik hogy nincs autód! Miért mennék le minden indulás előtt ellenőrizni hogy indul-e az autóm marhára életszerű lenne.
23. 9370250d08 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 12. 15:48

Meg is beszéltétek, hogy akkor megvárod, és várod, hogy jelentkezzen, ha kész?


Bocsi az értetlenkedésért, csak sokszor annyira hihetetlenül sügérek emberek.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Liliom10)
2021. nov. 12. 12:54
Nem igazán van a lakóhelyem más fodrász,mert kis faluban élek. Ha van is 20kmen belül nem igazán profik. Egyelőre azóta sem jelentkezett pedig még meg is vártam
21. andi6020 (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2021. nov. 12. 12:44
Mikor nézte volna meg hamarabb? Ha megnézi indulás előtt 2 órával, majd 1 órával, majd 30 perccel (ki csinál ilyent?), akkor sem biztos, hogy elindul akkor, amikor kell. Ezek az elromlások úgy szoktak lenni, hogy egyik percben még működik, a következőben meg már nem.
20. Charlize (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2021. nov. 12. 12:39

Én biztos, hogy nem próbálgatom minden indulás előtt órákkal a kocsit. De szerintem senki sem. Nem életszerű elvárás ez.

Ha nem indul, szólok a főnökömnek, hogy kések. Ügyfeleim nincsenek, nem ilyen jellegű a munkám, de ha lennének sem próbálgatnám az autót, annyira ritka eset az ilyen, belefér.

19. simple
2021. nov. 12. 12:30
Problémák előfordulnak, van olyan, hogy nem indul az autó. Ez oké, érthető. De ha a fórumindító utazott 56 km-t a fodrászért, akkor a fodrász miért nem tudott odamenni? Feltehetően ő közelebb lakik, városon belül nem tudta megoldani, hogy odajusson? Én biztosan nem mennék hozzá többet ezek után.
2021. nov. 12. 12:21
Nem a fodrász lakik 56 km-re, hanem a FI.
2021. nov. 12. 12:02

Az annyira "simán" erős túlzás. Sok mindentől függ. Autópályán igen. Autóúton, városokon átkelve, dugó, piros lámpa, eső, köd, stb biztos nem. Ott lehet akár 1-1,5 óra is.

Én sem megyek indulás előtt ellenőrizni az autómat. Pedig úgy tanultam, igazad van, kellene. De közvetlen indulás előtt kellene körbe járnom.

16. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Bichi)
2021. nov. 12. 11:52
Nem írtam olyat, hogy másfél órával előbb. Az 56 km-t egy autóval símán meg lehet tenni 35-40 perc alatt. Elég lett volna kb. annyival előtte kimenni... de hagyjuk már! Ha azt mondod, hogy nem ekéztek, és még mindig az én fejemben akarjátok helyére tenni a dolgokat. Már kértem elnézést, szálljatok le rólam!
15. Bichi (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2021. nov. 12. 11:48
Ez szerintem nem ekézés, csak teljesen életszerűtlen, hogy másfél órával előbb kimenjek a kocsihoz megnézni, hogy vajon indulni fog-e, főleg egy vélhetően napi használatban lévő autó esetében. Nincs az a normális ember, aki ezt tenné...
2021. nov. 12. 11:43
Lehet, már volt közelebbi fodrás znál, mindegyiknél, de egyik se felet meg. Most is olyanon van felháborodva, i mindannyiunkkal megtörténhet.
13. Alessandro (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2021. nov. 12. 11:27

Kedves Napsugár! Neked is van igazad, és másoknak is ebben az esetben. Valóban meg kéne nézni az autót indulás előtt, pláne ha régebbi, körbejárni ahogy apám és a régi "öregek" szokták és a KRESZ is előírja. Néha én is megteszem, ha éppen eszembe jut és nem sietek nagyon. Mégis velem is előfordult, hogy bizony nem indult el az autóm, mert az aksi megadta magát. Ez bizony ritkán, de előfordulhat. Szerintem senki sem téged ekézett, hanem csak megírta a saját véleményét. Emiatt nem szabad megsértődni. Te se tedd, mert nem érdemes!



[link]

12. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 12. 11:11

Hát ezt nem igazán tudom átérezni, mert nem tartom valószínűnek, hogy csak a fodrászat miatt 56 km-t utazzak.


Viszont, ha erre mégis hajlandó lennék, akkor tuti megvárnám, és feltalálnám addig magam, ha felajánlotta, hogy később fogad, és igyekszik megoldani a problémát.

11. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - Aszparagusz)
2021. nov. 12. 10:47

Most komolyan kérdem: valóban megér ennyit ekézni a másikat csak azért, mert valamiben más a véleménye, mint a tied??? Nem lehetne túllépni rajta?

De ha ez téged megnyugtat, akkor azt mondom: Oké, igazatok van, mea culpa, hogy másként gondoltam. Visszavonom!!

10. aszparagusz (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2021. nov. 12. 10:33

Nekem meg van.

Mennyivel korábban kellene kimenni megnézni, hogy minden ok?

Ha előtte teljesen rendben hazajöttem, miért kellene gyanakodnom, hogy később bármi probléma is lesz?

Ezt azért írom, mert én is jártam úgy, hogy hazaértem, majd utána kb. órával indulni akartam, és kiderült, hogy az aksi teljesen megadta magát. - nem téli időszak volt.

2021. nov. 12. 10:33
Én sem utaznék 56 km-t egy fodrászért. Eszembe sem jutna.
2021. nov. 12. 10:31

nem áldozathibáztatás, de ér 56 km-t egy fodrász? :O


én keresnék egy közelebbit, ismerősök ajánlása alapján.


Most vártam volna még egy fél órát, megittam volna valahol addig egy kávét, ha már ennyit utaztam.

7. Jucus43 (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2021. nov. 12. 10:30
Biztos velem van a baj, de én nem szoktam minden reggel indulás előtt ellenőrizni a kocsimat, hogy tudok-e vele menni dolgozni. Összeszedem magad és a motyómat és indulok a kocsihoz. Nem új autó egyébként, de nem fordult meg a fejemben, hogy indulás előtt ellenőrizgetni kellene.
6. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 12. 10:21

Hazamennék, és megmosnám a hajam. Ha valami miatt sürgős, telefonálnék fodrászatokra, hátha tud valaki fogadni. De mi lehet sürgős ? Holnap esküvőre mész ? :)

Régebben velem is előfordult, hogy nem indult a kocsi, és utána több napig szerelőnél volt.

5. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Charlize)
2021. nov. 12. 10:20
Tudom, nekem is volt autóm. De ha annyival hamarabb kimegy és megnézi, hogy minden oké-e... és érkezik felhívni telón az ügyfelét, hogy gond van, az a másik nem bumlizik 56 km-t!!! Csak ennyi!
4. Charlize (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2021. nov. 12. 10:10

Sajnos a hibák sokszor történnek úgy, hogy minden megy rendben, aztán egyszer csak hopp, bumm, és már semmi sincs rendben.

Egyik reggel bejöttem dolgozni kocsival. Délután nem tudtam hazamenni, elfosta magát az aksi. Na? Nem volt előjele.


Szerencsétlen fodrász sem milliomos, hogy sorakozzanak a csereautói a garázsban. Ilyen simán megtörténhet, bárkivel. Kellemetlen, de ezen nem kell besértődni.

3. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2021. nov. 12. 10:05

56 km??? Tőlünk a megyeszékhely van olyan távolságra!!

Most biztosan keresnék egy másikat, akihez rögtön beülhetek a székbe. És utána hazafelé menet lesnék, kukkolnék egy közelebbit magamnak. Senki sem pótolhatatlan.

Tudta, hogy milyen messziről bumlizol hozzá, tudta azt is, hogy csípős reggelre ébredtünk... megnézhette volna a kocsiját hamarabb is. Ha fontos lennél neki!

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 12. 09:26
Hazamész és majd elmész máskor,vagy ha sürgős keresel mást.
2021. nov. 12. 09:23
Állítólag kocsival jött volna és nem indul. Nem tud bejönni,el kell bontani a szerelőhöz mert nem akar hétvégén autó nélkül maradni. 56 km-rt utaztam. Nem fogok máskor bejönni mert alig van szabadidőm. Mindenkivel előfordulhat,nem hibáztatni akarom és remélem nem is hazudik. Te várnál rá? Azt mondta próbáljam meg elütni a városban az időt és ír ha látja hányra érne ide. Haza menjek,maradjak? Veletek előfordult ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook