Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem felcsinálta a szeretőjét, amit nem tudok feldolgozni. Hogyan békéljek meg ezzel? fórum

A férjem felcsinálta a szeretőjét, amit nem tudok feldolgozni. Hogyan békéljek meg ezzel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Zoxa
2022. márc. 15. 06:56

Csak 2 kérdés: a nagy ház nem közös?

Miért hagytad ott csak így simán: mert a férjed mégis a másikat választotta? (Szerintem, nekik kellett volna összeköltötni valahova!)

2022. márc. 15. 06:50

Volt egy hasonló kérdés, amiben a fórumnyitónak a férje a mosolyszünet alatt ejtette teherbe az akkori párját: na ezen a kérdésen keresztül jöttem erre az oldalra.

A férjem a házasságunk alatt ejtette teherbe a szeretőjét. 2022-ben egy világ dőlt össze bennem, amikor rám írt a nő, hogy terhes, a férjem az apa, megszüli. Együtt maradtam a férjemmel fehruár 12-ig, majd kimondta, hogy vége, mégse velem akar maradni. 16-án egy barátnőm, a testvére és az én testverem segítségével beköltöztem azonnal egy albérletbe. Én ott nyomorgok 42nm-en 3 gyerekkel, a nő meg a férjem élvezi a nagy ház kényelmét. Dolgozok is, napi hét órát, addig a gyerekek bölcsibe, oviba vannak. A legrosszabb, hogy a legkisebb még mindig kel éjelente.


Nem tudok beletörődni, nem tudom elfogadni. Éjszaka nem alszom emiatt (is). Nincs étvágyam, nem tudok aludni, semmi se jó, magamba fordultam, elzárkóztam mindenkitől.


A férjemet még csak-csak elviselem, de a nő és a gyerek iránt olyan utálatot érzek, hogy az nem igaz. Tudom, hogy a gyerek nem tehet semmiről, de akkor is. Az érzéseimet nem tudom megváltoztatni.

Le is töröltem magak a facebookról, instagramról, mert folyamatosan az ő és a férjem képeit néztem, meg hogy a férjem családja mit szívezett be, mit nem.


Kétszer találkoztam a nővel: először hozzám jöttek el, ott nem engedtem be, becsaptam előtte az ajtót. Majd most hétvégén lementünk anyósomékhoz, ő is ott volt a férjemmel. Meg akarták velem beszélni a dolgokat, hogy működjünk együtt a gyerekek érdekében, de nem tudtam. Akár hányszor a nagy hasára nézek, a saját szégyenemet juttatja eszembe. Ékes példája, bizonyítéka lesz a gyerek, hogy megcsaltak. Ennyire megalázva még soha életemben nem éreztem magamat.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook