Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A fenekem és a combom lefogyásában segít a biciklizés? fórum

A fenekem és a combom lefogyásában segít a biciklizés? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 5. 15:53

Én a spinninget (csoportos teremkerékpározás edző vezetésével) ajánlom MINDENKÉPPEN! HATÁSOS!!!

Néhány éve,még a családtervezés előtt edző voltam egy ilyen helyen és bár 1-2 kg-ot akartam fogyni,sokkal vékonyabb és formásabb lettem: kevesebb zsír, több izom. Valóban akkor égeti a zsírt,ha nem állítod túl nehézre a bicikli ellenállását.Ezt Te érzed,nem kell senkivel versenyezned és annyiszor sem kell feltekerned,ahányszor az edző mondja :-) . Lényeg a gyors,intenzív mozgás, nem a megszakadás,mert akkor vastagít. Sokat izzadsz,sokat iszol,így méregtelenít is.Fontos,hogy utána ne lakj jól,inkább csak valami sovány,fehérjedús kaját egyél,hogy ne az izmaidból fogyj! Pl.csirkemell,joghurt,sovány sajt vagy fehérjeturmix.

6. hawaii (válaszként erre: 5. - Zita123456)
2009. aug. 1. 20:05
a szobabicikli nagyon hatásos,de ha valaki megteheti akkor a futópadon gyors gyaloglás,nekem bejött, egyébként a fiam személyi edző ha valakinek tanácsra van szüksége szívesen segítek
2009. aug. 1. 19:48
rendes
2009. aug. 1. 19:47

Én 1.5 éve minden nap tekerek, sokat formásodott a fenekem, combom.. :)

Szerintem ha kitartóan csinálod, meg lesz az eredménye... Kérdés szobabringa, vagy rendes? :)

2009. aug. 1. 19:46
nem szoba bicaj
2009. aug. 1. 19:44
Elvileg segít, ha sokat csinálod, és a bicaj nem szobainasként funkcionál:-) Amúgy erre én is kiváncsi vagyok, nemrég szereztem be egyet. Annyit tudok, hogy ha nem akarsz erősíteni, akkor ne tekerd nagy ellenáláson.
2009. aug. 1. 19:38
A fenekem és a combom lefogyássába segít a biciklizés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook