Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kocogással/futással lemegy a zsír a combomról és a fenekemről? Illetve izmos lesz? fórum

Kocogással/futással lemegy a zsír a combomról és a fenekemről? Illetve izmos lesz? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 5. 18:14

hahóóóóóóóó!

Hol tudok telefonra letölteni km számlálóóót?:O

2011. jún. 2. 10:05
Szia,elég régóta futok,úgyhogy annyit tudok mondani h hajrá :) Figyelj oda a cipőre,az nagyon fontos,valamint a sportmelltartóra (akármilyen a melled).Igen,fogsz fogyni,de ne a súlyodat nézd,hanem a cm-eket.Egy két hét után már látni fogod,hogy kezd formásodni a combod,a lovaglóizom a csípőn egyre kisebb,a vádlid izmosodik,a bokád vékonyodik. :) Én a telefonomra töltöttem le km számlálót,valamint nézi a kcal-is.30 perc alatt 258,6-ot égettem el,és 3,78 km-t futottam.Sok sikert,majd írj,hogy állsz :)
12. yousei (válaszként erre: 11. - A6d5a14c21)
2011. márc. 24. 19:25
Köszönöm szépen :) Ki is próbálok egy-kettőt :)
11. a6d5a14c21 (válaszként erre: 10. - Yousei)
2011. márc. 18. 13:38

Próbálj husikat enni zöldségekkel,salátákkal.Leveseket.Párolt zöldségeket(pl megpárolod a karfiolt,teszel rá egy kis tejfölt,esetleg reszelsz rá egy kis sajtot,némi fűszer és finom,laktató kaja...ezt ugyanúgy meglehet tenni brokkolival vagy zöldbabbal.Főzelékeket is nyugodtan ehetsz(lehetőleg rántás nélkül,bár ha van benne,még az se világvége)valamilyen husival.Tejtermékeket,tojást.Felvágottakat,virslit,csak mondjuk ne kenyérrel hanem paprikával,paradicsommal csak.Ilyesmi.


Szénhidrátot is lehet enni(bár én az Atkins féle teljes megvonásban hiszek)csak akkor igyekezz teljes kiőrlésű vagy korpás kenyeret/zsemlét enni,abból is lehetőleg nem túl sokat.

10. yousei
2011. márc. 17. 18:41

Oksi. Akkor a futás jó. Mellből már nincs mi lemenjen.. sajnos. De szombattól megállom, hogy ne egyek egy deka sütit sem. A kocogáshoz azért is ragaszkodom, mert remek feszültséglevezető. Torna meg... nos, nem valami hú de aktív mozgás.

Amúgy van ez a napi ötszöri étkezéses szlongen.. Szerintem nem is kivitelezhető.. Va3a0526r 5dő s5ncsen enni. Általában munkám közben is eszem a szendvicset.

2011. márc. 17. 15:50

énis, énis! nagyon érdekelne, mert a legdurvábban vékony korszakomban már kilógtak a bordáim, de a combikáim még megvoltak...:(

futni mindenképp akarok, de ha ilyen tuti lábformáló, nagyobb lesz a kitartásom:)

2011. márc. 17. 14:47

Tapasztalatból a futással lemegy, ha pl. napi szinten futsz, DE! sajnos először a mellből kezdesz el fogyni :-(


Szerintem, ha a kajálásod változatos és egészséges akkor max a menyiségen csökkents+ sport.


Ja és az-az 1-2 csipet is sokat számít a sütikből.

Nem lehet egyszerű cukrászként egész nap a csábításban :-(

2011. márc. 17. 13:26
Engem is érdekelne egy-két jó módszer, hogy leadjak kicsit combból. Sajnos az a hely az, ahonnan legutoljára megy le, és az első, ahová feljön a kis plusz.
2011. márc. 17. 13:25
És ezek helyett mit lehetne enni? Csak olcsó kajákat tudok megvenni :(
5. a6d5a14c21 (válaszként erre: 4. - Yousei)
2011. márc. 17. 13:17
A rajtad lévő zsír nem feltétlenül a zsíros kenyérből meg a szalonnából lesz...pont,hogy a szénhidrát(kenyér,sütik,tészta,krumpli,rizs,stb)ami borzalmasan hizlal és zsírrá alakul pillanatok alatt és mivel a szervezeted lassan bontja le,ezért még jobban elraktározódik...
2011. márc. 17. 12:58
Köszönöm szépen. LÉnyegében nem eszek zsírosan. Reggelizem, sajnos csipegetek a maradékokból (cukrász vagyok, de nem sok, 1-2 falat), ebédelek utána és ennyi a napi kajám. Ráadásul fizikai munkát végzek jelentősen, rohangálok, és nem értem, miért nem megy le :(
2011. márc. 17. 12:53
Igen,lemegy a kocogással-futással!
2011. márc. 17. 12:52

A zsír egy dologgal megy le.. diéta-diéta-diéta:)

Ha csak futkorászol, és nem diétázol, épülni fog az izmod a zsír alatt, ergo.. sokkal vastagabb leszel, mint most:S

2011. márc. 17. 12:51
A kocogásról/futásról sok jót hallottam. Tudom, nincs helyi fogyás, de segít, hogy változtassak az alsó testemen? Mert egy katasztrófa. Már a zsírleszíváson is gondolkodom. Csupa kaki gént örököltem :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook