Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Femibion 800 mellé kell más kiegészítő vitamint szedni? fórum

A Femibion 800 mellé kell más kiegészítő vitamint szedni? (beszélgetős fórum)


11. virág1234 (válaszként erre: 1. - Kiskörte_80)
2012. ápr. 16. 17:43

Szia!


Véletlenül tévedtem ide.

Folsav: olvass utána az MTHFR génmutációnak = folsav anyagcserezavar. Ebben az esetben a napi 400NE folsav nem elég, én is 3mg-ot pluszban szedek.

10. secret! (válaszként erre: 9. - Kiskörte_80)
2012. jan. 31. 08:25
:-))
9. Kiskörte_80 (válaszként erre: 8. - Secret!)
2012. jan. 30. 19:21
Ebben teljesen igazad van... :-D
8. secret! (válaszként erre: 7. - Kiskörte_80)
2012. jan. 30. 18:53
Én mindent ettem, még sushit is, semmi gond nincs belőle. A lényeg, hogy nem kell túllihegni a dolgot, értem ezalatt, hogy ne higgy el mindent, amit mondanak. Mert annyiféle lesz, hogy nem tudsz eleget tenni majd.
2012. jan. 30. 18:28

De aranyosak vagytok!!! Köszi szépen!!!

Szóval akkor hülye ötlet felváltva szedni a Gravidával?


Ja és még valami eszembe jutott, ami már nem tartozik a kérdés témájához... :-) Mik azok az ételek, amik most tiltólistára kerültek? Ha jól tudom, májat és nyers húst (pl nyers sonka, kolbász) most nem lehet enni. De mivel vigyázzak még?


Köszi... :-)

2012. jan. 30. 18:19
Ja igen meg magnéziumot:)
2012. jan. 30. 18:18

Elöszőr is gratula:)

Én a saját tapasztalatomat tudom elmondani neked,Elevittel kezdtem a terhességem elejénj és rohamosan elkezdtem hízni,aztán áttértem a Femibionra én nem szedtem mást mellette,a dokim se mondta,hogy szedjek,viszont a 25-26 héttől vasat is kellett szednem!

Szerintem a Femibiont szedjed mindenképp!

Kérdezz nyugodtan!

2012. jan. 30. 18:17
Én nem szedtem mellé más vitamint.A 800-at és a 400-at végig szedtem terhesség alatt,plusz magnéziumot.
2012. jan. 30. 18:15
A kérdésre válaszolva, elég ami benne van.
2012. jan. 30. 18:15
Az első 3 hónapban szedtem, ok volt. Aztán abbahagytam, és omegát, c-vitamint, kalcium-magnéziumot szedtem.
2012. jan. 30. 18:01

Azt tudom, hogy azért jó a Femibion, mert könnyebben hasznosítható a benne lévő folsav.

De miért van az, hogy sok minden nincs benne, amit más vitaminok pl Gravida tartalmaznak. Pl: A, D3, K vitamin, Magnézium, Kalcium, Vas, Szelén... Jobb lenne úgy szedni, hogy egyik nap Femibion, másik nap Gravida?


Továbbá miért van az, hogy sokaktól hallom, hogy a terhesvitamin mellé szednek még plusszba folsavat. Most akkor nem elég az a 0,8 mg ami van a Femibionban?


Bocsi a sok kérdésért, de ma teszteltem pozit és szeretném a legjobbat a babának. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook