Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A féltékenység tönkreteszi az életem! fórum

A féltékenység tönkreteszi az életem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A féltékenység tönkreteszi az életem!

1 2 3 4
2014. jan. 12. 10:10

"MÁSOK szerint én is a "hú de jó nő" kategória vagyok.

Én ezt nem látom! NULLA önértékelésem van! Utálom magam. Ebbe nem is akarok belemenni."


Pedig egyedül ebbe kéne belemenned, mert csak ez fog segíteni rajtad.

4. globus (válaszként erre: 3. - Kriszta773)
2014. jan. 12. 10:06

Pontosan így van. Különben nem fordulna elő, hogy a feleségnél/férjnél "gyengébb"-re cserélnek, márpedig ilyen is gyakran előfordul.

Ha sokat rugózik fórumindító a témán, könnyen előfordulhat, hogy egy kevésbé csinos, ám kedvesebb nő karjaiba kergeti. Jó ötlet, ha kezelteti magát, talán az önbizalom erősítése segíthet.

3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Egy.lány)
2014. jan. 12. 09:57

szerintem sokat teszel már azzal, hogy pszichológushoz fordultál, megtalálhatjátok az okát ennek a nagyfokú bizonytalanságnak, bizalmatlanságnak, és tehettek ellene. valószínűleg az élet más területein is segíteni fog :)

de azért gondolj bele, hogy a külső nem minden, legfőképpen nem ezért szereti az ember a másikat és marad mellette. gondolom neked sem az jár a fejedben, ha meglátsz egy, a párodnál jobb pasit, hogy hű de lecserélnéd rá :)

2014. jan. 12. 09:22

Én nem vagyok sorstársad, még sohasem voltam féltékeny. De lehet, ez is rossz.


Csak azért írok, hogy biztassalak! Ha már magad is látod a problémát és szakemberhez fordultál, akkor jó úton haladsz. :) De az egy kicsit meglep, hogy 3 hónap alatt nem értetek el eredményt. Nem kellene másik szakemberhez fordulni? És talán az önképeddel kapcsolatban is erősíteni kellene az orvosnál.


Nem tudom, lehet hülyeséget írok, de érdemes lenne megpróbálni a hipnoterápiát. Gondolkozz el rajta!

2014. jan. 12. 09:08
Kérem a kedves olvasókat, hogy ne kritikus, vádaskodó, lekicsinylő szemmel tekintsenek a cikkre, mert az én életem tönkretevője ez a dolog és nem azért írom le, hogy mások lehordjanak érte! Hasonló problémával küldő sorstársaimat keresem.

Ugrás a teljes írásra: A féltékenység tönkreteszi az életem!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook