Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A feladás pillanata fórum

A feladás pillanata (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A feladás pillanata

1 2 3 4 5
63. marduk
2011. okt. 23. 21:36
Olvastam itt a hozászolásokat is.Szeretném elmondani a dolgokról igen nagy és jók a felfogásotok.Fiatalon ennyit felismerni nem akármi.Senkit nem tanítanak arra hogyan érheti el a szex örömeit,és azt itt nem írta egyiktek se hogy at éretség hiánya is okozhatja a kielégületlenséget.A tesz nem érett rá.Létezik olyan is,hogy kiégett az érzelmei a sok szextől.Különben is ha nem minden napos akkor jóbb.A figitség a férj érzéketlenséde is okozhatja,neki jó volt a másik nem is fontos.A NŐ még a házaságot is félti inkább oda adja magát a férjnek csak ne menjen máshoz.Legalább 30év felett van az hogy a test éretté válik az örömökre.Este ne azzal feküdj le hogy arragondolsz ma se fog megérinteni a vágy sőt pozitivan gondolkodjál.
62. Miss Angel (válaszként erre: 57. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 21:36
ERre meg csak annyit,ne sajnáld,hogy megírtad,kijött legalább,és tiszta szívből kívánom,hogy változzon a helyzet.Nagyon fiatal vagy még,mint ahogy a többiek is írták,fel a fejjel és ne feledd:nem görcsölni!;)
61. ade3888e36 (válaszként erre: 57. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 21:35

Nem tudhatom hogy még csak 21 éves vagy és lehet hogy van rá esély, hogy az elkövetkezendő évtizedekben képes lehetsz még orgazmusra?


Csak hogy egy példát mutassak:


[link]


A cikkben is írtad szívesen fogadod a kritikákat és véleményeket, erre rögtön ilyen mártír módon reagálsz csak mert mert nem tudsz ellenkezni a tényekkel, inkább ilyenekkel jössz hogy kék a hajam meg én nem tudhatok semmit mert nincs vaginám.


Tudod mit? Szerintem te egy mellőzött buta liba vagy aki nem tud mit kezdeni magával és azt várta hogy majd itt sajnálgatják. Legyen így. Sose legyen orgazmusod és sajnálkozz az elkövetkezendő 50-70 évben hogy neked milyen rossz. Ha neked így jó? Chessd meg magad!

60. Miss Angel (válaszként erre: 52. - 4c30444687)
2011. okt. 23. 21:32

Igazán,rám kell nézni?:O

Hol látsz te engem?:D

Ismersz talán?

Nem,

Ennyi

8általánost sikerült elvégezni?:)))))))))))))))))

Mert ilyen hozzászólást csak ostoba,prosztó tanulatlan parasztok írnak....

59. Katinkaboszi (válaszként erre: 58. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 21:05
olvasom itt, hogy 21 éves vagy, akkor még annyi, de annyi időd van, hogy el sem tudod most képzelni :)
58. b35759e3cc (válaszként erre: 56. - Katinkaboszi)
2011. okt. 23. 21:01
Én is ezt mondom mindig magamnak, de sose voltam egy értelmes lény..aki könnyen állj-t tud parancsolnia kisagyának
57. b35759e3cc (válaszként erre: 55. - Ade3888e36)
2011. okt. 23. 21:00

Lehet igazad van. Sajnálom hogy le mertem ezt írni, és annál inkább kiadni magamból. De te mint férfi, ezt biztosan jobban tudod, szal bocsi, és elnézést:)

Ja és szörnyű hogy úgymond ezzel akarok különleges lenni...nem mindenkinek lehet kék haja hogy kitűnjön a világból

56. Katinkaboszi (válaszként erre: 50. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 20:59
ne gondolkodj, akkor, mikor átölel a párod, már nem kell gondolkodni, mert akkor semmit nem ér az egész :(
55. ade3888e36 (válaszként erre: 1. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 20:57

Uram isten! 21 éves vagy és már a feladás pillanatáról írsz? Annyira túldramatizáltad hogy azt hittem valami 40-es éveiben járó tapasztalt nőről van szó aztán kiderül hogy valami bakfis. Rögtön elvesztetted a hiteledet. Beleolvastam a hozzászólásokba, látom nem ez volt az első próbálkozásod. Nekem úgy tűnik hogy különleges akarsz lenni valamiben és semmi mást nem találtál, ezért ilyen intim dolgokat hozol napvilágra.

A nők szexualitása a 40-es éveikben teljesedik ki igazán, addig neked még igazán sok időd van. Ostobaság már 21 évesen frigiditásról meg végső feladásról írni. Magadat teszed nevetségessé mások előtt.

2011. okt. 23. 20:51

Az aszexualitással kapcsolatban téveszméid vannak mint sokan másoknak. Ez nem olyan amit eldönt az ember, mert nem sikerül orgazmust elérnie, úgyhogy inkább lemond róla. Az aszexuális embernek ugyanúgy vannak igényei, de titkolja mások előtt. Ez egyfajta prüdéria, mentális rendellenesség. A firigditásnak pedig anatómiai, szervi okai vannak, ezen nem lehet segíteni terápiával.

Maga az "A" előtag "nem"-et jelent, tehát aki aszexuális az "nem szexuális" lény. Mint ahogy az aszociális ember nem szociális. Szokás mondani hogy az ember társas lény. Na, az aszociális ember nem az.


Személy szerint színvonaltalannak és fantáziátlannak tartom ezt a cikket. Némi erőlködést látok benne ahogy rá akarod húzni a Kübler-Ross féle 5 szakaszos gyászfolyamat sémájára azt ahogy te állítólag megélted ezt. Ez olyan álentellektüel dolog.

53. b35759e3cc (válaszként erre: 51. - Mogyicsoki)
2011. okt. 23. 20:46
Rendes vagy hogy segíteni próbálsz, de elhiheted ezt a próbáljunk ki új dolgokat, és fedezd fel a tested című dolgot már többször is átéltem, átéltük.Azért köszi
52. 4c30444687 (válaszként erre: 33. - Miss Angel)
2011. okt. 23. 20:28
Ez nem is meglepő. Zsák a foltját, csak rád kell nézni.
2011. okt. 23. 20:23

Szia!

Az én véleményem az,hogy próbáld meg magadon felfedezni,azt hogy neked hogy és mi jó,mi okoz örömöt.Ez nem ciki és nem rossz dolog.Ha ezt megtalálod,szex közben is nyugodtan mond a párodnak,hogy mit szeretnél,nem fog elítélni érte,sőt inkább örülni fog neki.Én is sokáig nem tudtam,mi a jó,e együtt kitapasztaltuk a férjemmel és ahol most tartunk,azt szavakba nem tudom foglalni.Vess be gy-két női praktikát,változtassatok a helyszínen,próbáljatok ki új pózokat,tegyétek színesebbé az együttlétet,de ne akard görcsösen,mert az nem jó!Tapasztalat!Megéri próbálkozni,hidd el!És tessék egymással megbeszélni,ez nagyon fontos!Lehet,hogy a párod abban van,hogy neked nagyon jó és ezért nem változtat!Légy vele őszinte és élvezzétek egymás társaságát!Minden jót kívánok nektek és örömteli perceket!

50. b35759e3cc (válaszként erre: 49. - Katinkaboszi)
2011. okt. 23. 20:20
Mindig is próbálok erre gondolni..
49. Katinkaboszi (válaszként erre: 48. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 19:58

az jó :)


ne erőltess semmit, ne is gondolj arra, hogy most milyen lesz, és mi lesz, csak élvezd ahogy tudod, hiszen szereted a párodat :)

48. b35759e3cc (válaszként erre: 47. - Katinkaboszi)
2011. okt. 23. 18:58
A párom nélkül élni se lenne kedvem.. csak ennyit írok:)
47. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 18:55

elgondolkoztál már azon, hogy igazán szereted-e a párod, vagy jó együtt lenni vele, nem az ágyban, mert ott már biztosan nem jó, ha idáig eljutottál.


Kezd azzal, nem a Te hibád, egyedül, nem vagy frigid, inkább még nem találkoztál azzal, aki érti a tested rezdüléseit és képes kielégíteni.

46. 92422a8764 (válaszként erre: 42. - Miss Angel)
2011. okt. 23. 17:58
Mivel nem ismerem személyesen ,mit tudom én mivel foglalkozik ,még? :D
2011. okt. 23. 17:55
És ha tudnám is...sajnos elég szex-centrikus világban élünk, minden és tényleg minden az élvezetekről, a szexről szól...én meg csak lesütöm a szemem és...a többit tudjátok
2011. okt. 23. 17:53

MInd2 félnek igaza van.

Miss Angelnek abban, hogy nem szabadna erre rágörcsölnöm, mert akkor tlg az esélyem 0

Viszont a másik félnek is, mert nem gép vagyok, és nem tudom az érzelmimet, gondolataimat kontrollálni, irányítani, és úgyis zavar, és rányomja a bélyegét a napomra

43. Miss Angel (válaszként erre: 41. - Doubter)
2011. okt. 23. 17:53

Ahogy mondod,látja rajtam,hogy élvezem,hogy kedvvel csinálom...az élvezet meg az orgazmus nem jelenti feltétlenül ugyanazt,élvezheted a sexet anélkül is,hogy a végén eljönne aza bizonyos kiteljesedés,ezt már írta is itt vki korábban...

szóval csak ugyanazt tudom mondani:nem színészkedem:)

42. Miss Angel (válaszként erre: 40. - 92422a8764)
2011. okt. 23. 17:49

De ennyire, hogy csak ezzel foglalkozik?

Hát jó,akkor tegye,aztán sose kapja meg,amit akar.

Olvasss már utána,hogy szexológusok,orvosok mit írnak az orgazmusképtelenségről,minél jobban rágörcsölsz,annál jobban nem fog menni.

De ehhez még józan paraszti ész se kell:))))

41. doubter (válaszként erre: 39. - Miss Angel)
2011. okt. 23. 17:46
Huhh, akkor valahol elveszítettem a fonalat. Szóval akkor színészkedsz vagy nem? Elhiteted velük vagy sem, hogy jó, hogy élvezed? Fogalom zavarom van biztosan, de nem értem az élvezet és az orgazmus nem ugyanaz?? Akkor mi is az amit elhitetsz és mi az ami nem. Úgy értsem a dolgot, mintha látszana, hogy jólesik az étel amikor eszem, de ugyanakkor soha nem lakom jól, nem jutok el a telítettség érzéséhez? Látják rajtad, hogy élvezettel csinálod, kedvvel, végig részese vagy a dolgoknak, nem csak elszenvedő alanya vagy, de a kiteljesedés a végén elmarad?
40. 92422a8764 (válaszként erre: 37. - Miss Angel)
2011. okt. 23. 17:46

Ez csúcs !Könyörgöm 21 éves ,még jó ,hogy érdekli a

téma,ebből is látszik,hogy egészséges:))))

39. Miss Angel (válaszként erre: 36. - Doubter)
2011. okt. 23. 17:34
Elhitetem velük,hogy jó,de minek....van,mikor kellemes is az együttlét bár orgazmus sosincs,van amikor meg semmilyen,szinte semmit sem érzek,a legutóbbi kapcsolatomban ilyen volt.Mégis abban a hitben volt,h élvezem a dolgot,de arról végig tudott hogy nem elégülök ki vele,és előtte sem senkivel.Nme zavarta...sztem ha ez őt zavarja,csak vakkant egyet,hogy baby,ez így nem oké,vagy valami,vagy DOB engem,ahogy fogalmaztál,s a végén csak nem ő dobott engem hanem én őt:)bár nem emiatt,de az nem tartozik ide....
2011. okt. 23. 17:28
Sokan mondták, és igen, ez a leghasznosabb tanács, de sosem voltam jó diák, aki be tudja tartani, és meg tudja fogadnia jó tanácsokat..valószínűleg itt az igazi baj, és ezért jobb inkább csak a betegségre fogni
37. Miss Angel (válaszként erre: 35. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 17:27
Egyébként az általad nyitott témákból,fórumokból tudásbázisokból,stb tényleg látszik,h nagyon sokat foglalkozol ezzel.Ezt ne tedd,mert egyrészt:bele fogsz bolondulni ha így folytatod,másrészt:minél jobban görcsölsz rá,és minél jobban hajszolod az orgazmust,annál jobban nem fog összejönni.Fiatal vagy,élvezd az életet,próbáld ezt kicsit háttérbe tolni...legalábbis egyelőre.
36. doubter (válaszként erre: 33. - Miss Angel)
2011. okt. 23. 17:23
De komolyan kérdem, mert nincs ilyenben tapasztalatom, hogy nem dobnak a pasik,csak azért mert egy kis idő után elegük lesz abból, hogy nem élvezed velük a sexet? Nem próbáltad még, hogy nem ragaszkodóbbak-e, kitartóbbak-e,ha elhiteted velük, hogy mennyire jók és mennyire tökéletesek? Szép is, csinos is vagy mint írod, akkor nem sok kellene talán ahhoz, hogy meg is tartsanak? Vagy tévedek? Nem értem igazán, hogy miért csak használnak, és semmi több?
35. b35759e3cc (válaszként erre: 34. - Miss Angel)
2011. okt. 23. 17:19
oh, köszi:D
34. Miss Angel (válaszként erre: 30. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 17:18
Nem kell elbújnod a világ elől,a cikk azért annyira nem gáz:))))))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook