Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A feladás pillanata fórum

A feladás pillanata (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A feladás pillanata

1 2 3 4 5
93. b35759e3cc (válaszként erre: 91. - Átlagos)
2011. okt. 25. 15:24
Ő nekem az első, és egyetlen, de mást biztosan nem akarnék.
92. 342402de6d (válaszként erre: 91. - Átlagos)
2011. okt. 25. 15:17
hát épp ez az ,túl fiatal,ha már most minden oké...mi lesz később???
91. átlagos (válaszként erre: 1. - B35759e3cc)
2011. okt. 25. 15:14

Elég szokatlannak tartom egy hölgytől ezt az elemző, tömör stílust, de tetszik! Várom a folytatást.

Az mellett azért én sem tudok elmenni, hogy ilyen fiatalon, hogy kerültél ilyen helyzetbe? Szexuális téren rossz partnerekbe botlottál?

2011. okt. 25. 01:37
Teljesen jó a cikk! :) Várjuk a folytatást.
89. b35759e3cc (válaszként erre: 88. - Pteri)
2011. okt. 24. 15:28

Leírtam hogy tapasztalat alapján írtam, és egy ismerősömmel is ezt elolvastattam, aki tőlem majd 15évvel idősebb. Ő is ezeken ment át, de a legfontosabb hogy odaírtam, hogy ezek tapasztalatok, és észrevételek

De természetesen fogadoma kritikákat is, és megértem, van abban vmi hogy kicsit talán túlokoskodós

88. pteri
2011. okt. 24. 12:22
Ha tényleg az érdekel mi a véleményünk az írásodról, akkor leírom. A fogalmazás jó, nekem nem volt annyira érdekfeszítő, de ez e téma miatt is lehet. Viszont a frigiditás orvosi fogalom. Itt nincs szerintem, meg szerinted, hanem olvass utána és írd: a tudomány mai állása szerint így van, én meg így élem meg....Az írásodnak akkor lenne értelme , ha pl. pszichológia szakos hallgatóként írnád a saját elképzelésedet, de akkor miért a hoxára? Nem akartam elvenni a kedved, gyakorolj!
87. Miss Angel (válaszként erre: 86. - Marduk)
2011. okt. 24. 10:10
Khm...Szerintem én nem akartam megfosztani a bátorságától,ne általánosíts,tőlem inkább együttérzést,megértést és biztatást kapott,ha visszaolvasol....
86. marduk (válaszként erre: 72. - B35759e3cc)
2011. okt. 24. 09:52
Nem olyan tragédia ha most birálnak hisz így ismerheted meg magadat azt,hogyan értelmezel mindent még azt is másokat eltudsz e fogadni mint kritikust.Ha nem ezzel mások is így vanak.Ezért ne hagyd aba az írász,Igen is nagyon fontos az orgamzus ha egy férfinek nem menne ,volna merevedése de nem élvezne akkor azért nem feküdne le nővel,hogy jólegyen neki.Nem olvastam jó tanácspkat hogy azt adtak volna neked szerintem a bátorságodat így akarják megfosztani mert neked ez a dolog fontos.
85. Tótágas (válaszként erre: 80. - B35759e3cc)
2011. okt. 24. 09:14

Arra még nem gondoltál, hogy orvossal konzultálj?

Mert vagy lelki vagy testi eredetű lehet a baj.Bizony testi is!Ahogy férfiaknál(fiúknál)előfordul a fitymaszűkület,úgy nőknél is a csiklóra ránőhet a bőr és így akadályoz az örömben,sőt fájdalmassá is válhat.Egy icipici műtét és minden jó lesz.

Ha meg lelki akkor az oldható egy jó,témában járatos pszichológussal vagy sexuálterapeutával.

2011. okt. 24. 09:12

21 évesen a frigiditásról cikket írni...?


Amúgy cikk ide, vagy oda, a frigidség az szülői (anyai) belenevelés általában és az orgazmus elérésének pusztán lelki gátja van. Ezt fel kell térképezni (ha egyedül nem megy akkor a szexuálpszicho doki sokat segít) aztán lesz jó is, persze ehhez azért kell egy megértő társ is.


A frigiditásnak van egy másik formája is, de az játszma és házasságon belül zajlik. Feleség kibújik a szexualitás alól, fáj a feje, fáradt, stb, a férj próbálkozik. Feleség kihívó lesz, szexi fehérnemű, nagy dekoltázs, de szex one, majd közel engedi a férjét, de utolsó pillanatban eltaszítja porba hullajtva a férfi önbizalmát és ez a kapcsolat végéig zajlik, míg a férfi el nem unja, vagy esetleg valami oknál fogva a nő feladja a játszmát.

83. fb546889fa (válaszként erre: 1. - B35759e3cc)
2011. okt. 24. 08:17
Ne aggódj, ez nemcsak nőknél van így, hanem pasiknál is. :D
2011. okt. 23. 23:13

Szia!


Szerintem próbáljátok ki a tantrát vagy ismerkedj vele kicsit. Hátha... :)

81. b35759e3cc (válaszként erre: 79. - Ade3888e36)
2011. okt. 23. 22:24
De én megértem..ok, neked nemtettszett , és hülyeség..hát jó, te véleményed, tudod mit , nem érdekel, szarok bele, igazad van, és kész, neked ettől jobb, akkor tudod mit, neked legyen jó és tökmindegy mit írnék ide is, mert szerinted mártírkodás.
80. b35759e3cc (válaszként erre: 79. - Ade3888e36)
2011. okt. 23. 22:21
Köhöm.... írtam hogy sajét tapasztalat alapján írtam, szakaszosan, ahogy én átmentem ezeken
79. ade3888e36 (válaszként erre: 64. - Miss Angel)
2011. okt. 23. 22:19

Az írásaiból látom hogy buta és okosnak akar látszani és tapasztaltnak, magabiztosnak.


"Az a baj a nem feltűnően fényes intellektusú emberekkel, hogy saját példájukból kiindulva másokat is hülyének néznek."


Nincs tisztában a fogalmakkal sem, szerintem még orvosnál sem járt. Elég ránézni a cikkre.


Igazából már az 5 fázisos feladási folyamatnál láttam hogy nagy pszichológiai hozzáértést színlel, pedig az egészet cikket ő mischungolta össze. Sehol ekkora ökörségeket nem olvastam még. Az is lehet hogy Dr.Internettel konzultált és állította fel az öndiagnózist. Minden esetre az ő esetében nem a frigidség a legnagyobb probléma. Ő ezt eldöntötte és megerősítésre vár és támadásnak veszi hogy inkább segítenének rajta. Ebből látszik hogy ő maga is ragaszkodik az elképzeléséhez.

78. b35759e3cc (válaszként erre: 77. - Miss Angel)
2011. okt. 23. 22:17

Ez végképp igaz! Csak az ember mindig is többet és többet akar...:S

De megpróbálok már csak és csakis rá koncentrálni

77. Miss Angel (válaszként erre: 73. - Sercegnő)
2011. okt. 23. 22:15
"Örülj annak,hogy valaki szeret"-itt a pont.
2011. okt. 23. 22:15
amit*
2011. okt. 23. 22:15
Hát jó..van benne vmi ami írtok
74. Miss Angel (válaszként erre: 72. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 22:14

Nah,hát akkor erre tessék koncentrálni egyelőre,hogy szereted és szeret ő is,és ne keserítsd meg ezzel az életeteket vagy legalábbis a saját életedet.Én 8 évvel vagyok idősebb nálad,ennyi erővel felköthetném magam,mert még nem volt pasival orgazmusom,ugyan már:))))))

Most ezzel nem azt akarom mondani,hogy ez nem egy PROBLÉMA,természetes dolog hogy vágysz a kielégülésre mint egy egészséges nő,de ez még nem a világvége,hidd el...nekem is vannak pillanataim,mikor rámjön a hoppáré és bánt,de elhessegetem ezt az érzést.Nem akarok még egy terhet cipelni....

73. sercegnő (válaszként erre: 68. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 22:11

segitunk, megpedig azzal, hogy azt tanacsoljuk, hogy ne csinalj ebbol nagy ugyet.

erre recept nincs sajnos!!



ez a legokosabb valasz, amit tudni adunk!! Elmehetsz szexualpszichologushoz, es o is ezt fogja mondani egy valag penzert

!!! Orulj annak, hogy valaki szeret! MAsnak sem orgazmusa nincs, sem pasija,....

72. b35759e3cc (válaszként erre: 71. - Miss Angel)
2011. okt. 23. 22:04
Persze hogy szeretjük egymást, egymás nélkül 0ák vagyunk
71. Miss Angel (válaszként erre: 68. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 22:04

Látod,én elismertem,hogy nálam se oké sok minden ahogy fogalmaztál:"az ágyban"....de ha van egy partnered,akit szeretsz,mert ugye szereted?vagy szeret ő téged????HÁT EZ A LEGFONTOSABB A SZERETET,HOGY SZERESSENEK,mert ha nincs szeretet,vagy szerelem,akkor hiába élsz át orgazmus hegyeket egy alkalmi partnerrel mondjuk....boldog leszel?SOHA

De lehet csak én vagyok ennyire érzelem és szeretet centrikus és nekem ennyire fontos hogy szeressenek és szerethessek...

70. b35759e3cc (válaszként erre: 69. - Miss Angel)
2011. okt. 23. 22:01
Nem ez a legnagyobb, tényleg nem, és tudom vannak tőlem problémásabbak. Én se vagyok sírós, szinte a szerelmen kívül 0 érzelem kimutatás. De vmiért ez engem nagyon zavar, szinte idegennek, nem igazi nőnek érzem magam. Emberfüggő. Ez nekem elég zavaró, hát nem tudom..akkor csak bennem van a hiba
2011. okt. 23. 21:59

Nem tudom,de én miért érzem azt hogy az orgazmushiány nem akkora tragédia,mint ahogy itt be van állítva?

Én tuti nem fogok sírdogálni emiatt.Egyrészt,mert nem is vagyok sírós fajta,másrészt meg vannak ettől sokkal súlyosabb problémáim,minthogy nap mint nap ezen agyaljak és ez legyen a legnagyobb gondom.

Fr1g1dke,én sok boldogságot kívánok,és azt,hogy ez legyen a legnagyobb gondod-bajod életedben,és még azt is,hogy légy nagyon boldog a pároddal,és szeressétek egymást NAGYON!

2011. okt. 23. 21:56

Kíváncsi vagyok amúgy, hogy azok, akik itt szidnak, nekik minden ok-e az ágyban..nem hiszem h nagy bajuk lehet..

Értem én hogy nektek ez sajnáltatás és mártírkodás

De ide pont azért jöttem hogy elmondhassam és talán segítséget kapjak...mert máshol sehol, senkivel nem beszélek erről.

Azt hittem ezen az oldalon végre normális emberekre leltem...hát kevésre leltem, és bocsánat mindenkitől. Többet ígérem nem írok cikket, se fórumokba ;)

67. sercegnő (válaszként erre: 65. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 21:50

Fr1g1dke, szerintem NE sajnald magad tovabb, attol NEM lesz orgazmusod!! Keress az eletben mas oromoket, mert vannak, es majd ez is bejon!!!



ENNYI!!!

66. b35759e3cc (válaszként erre: 65. - B35759e3cc)
2011. okt. 23. 21:49
Csak remélem rájössz hogy ez a frigidség olyan kb, mintha neked sose állna fel... és a bnődet sose tudnád kielégíteni..bár külső alapján ink homár vagy
65. b35759e3cc (válaszként erre: 61. - Ade3888e36)
2011. okt. 23. 21:48

Sajnálom hogy neked ez jött le. A kék hajad nem cikizés akart lenni, hanem képmutatás, hogy én akarok kitűnni?! Vagy csak egy divatmajom vagy, nem tudom, de tény mi tény, a barátaim legtöbbe is ilyen külsejű mint te. Másrészről köszi hogy lebutázol mikor közgazdász szakon vagyok.

Másrészről, igen biztos csak mártírkodom, igazad van, ja. De kívánom hogy te is tudd meg, hogy milyen az, amikor minden áldott este órákat sírsz át, és minden egyes szeretkezés után arra gondolsz hogy nem is vagy igazi nő(értsd jól)

Igen, valószínűleg idejöttem, névtelenül, ismeretlenek körébe, hogy sajnáljanak. De nekem attól mitől lenne jobb, hogy sajnálják fr1g1dkét, és nem pedig azt, aki itt ül a gép előtt?

Másrészről, nézegettem az adatlapod, és téma alapján elhiheted millió közös témánk" lenne-vagy mégsem, mert az olyanba nemszokásom még egyet rúgni, aki már így se bír járni"

64. Miss Angel (válaszként erre: 61. - Ade3888e36)
2011. okt. 23. 21:38

Nme értem meg amúgy,hogy miért kell durváskodni meg közönségeskedni egy fórumon,ő ezt érzi,leírta,kész.És honnan tudod h buta,ismered?

Mert néhány hozzászólásból sztem ezt nem lehet megállapítani....

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook