Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A divatért mindent? fórum

A divatért mindent? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 12. 17:29
Én gyakran elszörnyedek - munkám olyan, hogy nap mint nap találkozom fiatalokkal. A legtöbb lány csípőnadrágot és olyan pólót visel, amiből az egész dereka kivan:( Ez egyrészt iszonyú egészségtelen, másrészt nem is áll jól mindenkinek, a "húsosabb" lányok kitüremkedő hájfodrai (bocsánat a kifejezésért!) illúziórombolók és esztétikátlanok... Nem kéne a divat után menni ész nélkül, mint azt a legtöbben teszik!
2008. okt. 14. 21:28
divatolni top és csipőnadrág nélkül is lehet. ha egyszer megfázik valaki az talán egész életében el fogja kisérni. egy nőnek meg nem mindegy, hogy felfázik, vagy sem. nem mindenáron divat!
14. cskata (válaszként erre: 12. - Nojjémi)
2008. febr. 7. 18:06

"Én most vagyok túl egy vesemedencegyulladáson,de igen sajnos a divatért mindent."


no comment.. biztosan tök megérte csininek lenni!:D

13. cskata (válaszként erre: 11. - Smudlaagi54)
2008. febr. 7. 18:05
sztem akinek csak annyi esze van, hogy télen pl. csupasz derékkal mászkál az utcán, azt nem kell sajnálni, ha vmi baja lesz.. mindenki úgy teszi tönkre az egészségét, ahogy akarja és tudja..:)
2008. febr. 7. 17:28
Én most vagyok túl egy vesemedencegyulladáson,de igen sajnos a divatért mindent.Amúgy divatba jöttek a mell alá érő farmernadrágok is a csípőnacik mellé
2008. febr. 7. 06:31
Nem mindig van annyi esze,hogy legalább egy olyan dzsekit vegyen fölé,ami eltakarja a derekát.Láttam én már nem egyet,nem kettöt akinek tiszta lila volt a böre,mert ez a divat.Hányszor okoz meddöséget egy elhanyagolt felfázás?Anno,én csak kombinét nem hordtam,mert nem volt divat,most meg itt vagyok,azt sem tudom sokszor melyik testrészem cucujgassam hogy ne fájjon a reumától.ráadásul még fájdalom csillapitott sem szedhetek,mert üti egy másik gyógyszer hatását.csak kenegethetem magam.
10. spinneli (válaszként erre: 8. - 7004ca251b)
2008. febr. 6. 22:24

na, erről beszélek.

miről szól a topik?

9. spinneli (válaszként erre: 7. - Cskata)
2008. febr. 6. 22:23
az nem csipőnadrágon múlik, hanem azon, hogy van e annyi ész a tarsolyban, hogy pulcsit húzzon föléje.
8. 7004ca251b (válaszként erre: 7. - Cskata)
2008. febr. 6. 22:22
ez jó :))) nemtudom,én majdnem mindig topot meg csípő nacit hordok és semmi bajom.Nyílván az utcára ráveszek kabátot,amig kiszálok a kocsiból meg be,túl élem a dolgot,meg többnyire fűtött helyeken tartozkodom.De gondolom ezzel azért így van a többség:))
7. cskata (válaszként erre: 6. - Spinneli)
2008. febr. 6. 22:20
há' kinn van a dereka oszt' mögfázik..;))
2008. febr. 6. 22:09

hogy függ össze a csípőnadrág mg az egézség?

ez tök érdekel.

2008. febr. 6. 21:07
Semmit nem teszek a divatért,hál istennek az én stílusom még soha nem volt divatba,addig ezt hordom,amíg ez így lesz.Soha nem öltöztem divatosan,számomra a divat=EGYENruha,persze azért kicsípem belőle a nekem tetsző dolgokat.
2008. febr. 6. 20:24
miért ne törődnék az egészségemmel,attól még hogy topot hordok meg csipő nadrágot?:)
2008. febr. 6. 20:22
Én nem megyek a divat után,azt veszem fel,amiben jól érzem magam:)
2008. jan. 7. 17:15
Itt egy nőcis téma és senkit nem érdekel?
2007. nov. 27. 15:01
Csipőnadrág,top stb.Te mit teszel meg a divatért?Az egészség nem számit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook