Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A divat rabságában... fórum

A divat rabságában... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. okt. 15. 08:44

Szia,

farmerhoz minden megy egy szép ing egy szűk felső minden.

Így látatlanba nehéz megmondani, hogy mit mivel, de ha beszerzel pár új divatos fölsőt, pár szexi fehérneműt és egy vadító körömlakkot a batás nem marad el! :-)

Az eladók tényleg ufók én nem is adnék neki fizetést olyan citromok!

Jó kikapcsolódást és hangolódj rá lelkileg is a dologra! :-)

2010. okt. 15. 08:41

Tegnap vásárolni mentem. Úgy döntöttem veszek pár új, csinos darabot. Miután öt éve gyesen vagyok = farmer, pulcsi, surranó és futás.

Most nagy ugrásra készülük Apával. Öt nap gyerekmentes pihenésre. Én pedig szeretnék újra nő lenni. Csinosan öltözni (legalább az öt napban, mikor nem úgy eszem, hogy a gyerek az ölemben ül. Szóval értitek!

Na de! Mi is ma a divat? Cicanaci, hosszú pulcsi, bokacsizma? És minden boltban ugyanaz a fazon, csak a minta és az ár változik. Gyakorlatilag vagy beállok a sorba, vagy nem érhetem el a kívánt hatást!

Én legalábbis most így érzem. És olyan, mintha marslakó lennék! Nem tudom mit, mivel és hogyan.

A szűk szárú farmer is az agyamra megy. Kényelmetlen, és valahogy nem fér a fejembe, hogyan lehet csinos felsővel kombinálni. Ja, és a felsők is... vagy feszülős, vagy kismamásan húzott.

Nem vagyok se kövér, se sovány. Viszont tegnap úgy éreztem megöregedtem!Harminc évesen ciki a cicanaci?

Hogyan ne csináljak hülyét magamból?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook