Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A DHEA nevű táplálékkiegészítő segített valakinek abban, hogy lombibébi programja sikeres lett? fórum

A DHEA nevű táplálékkiegészítő segített valakinek abban, hogy lombibébi programja sikeres lett? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. dec. 7. 20:12
Én 5 hétig szedtem, meg mellé a búzacsírát. Sok angol oldalon jártam e témával kapcsolatban. Biztatókat írtak,így magamtól kezdtem el szedni napi 1 szemet. A ciklusomat rövidítette le,az fsh szintem viszont lement.
26. keresztesildi (válaszként erre: 10. - Szaturnusz74)
2012. dec. 7. 19:54

Mennyi idő alatt vitte le ilyen szépen?


Nekem tegnap azt mondta a dokinéni, hogy az amh-val nem kell foglalkozni, félreveztő lehet.

25. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 24. - Szaturnusz74)
2012. dec. 7. 19:43
ok.szia:-)
2012. dec. 7. 19:42
Köszönöm, ari vagy. Fogok írni:-)
23. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 22. - Szaturnusz74)
2012. dec. 7. 19:38
Én meg remélem, hogy nálunk ikrek lesznek .még azt sem bánnám ha 3-as ikrek lennének:-)nemtudom fenn leszek-e ezen a fórumon, de ha van kedved írj majd privibe sikerült-e.szorítok:-)
2012. dec. 7. 19:36
Másodiknak fog születni:-)
21. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 20. - Szaturnusz74)
2012. dec. 7. 19:30
Köszi:-)1. baba lenne?Nekünk igen.
2012. dec. 7. 19:28
Köszike:-) Nektek is sok sikert, kitartás, fog ez menni. Én már 38 vagyok, de nem adom fel!!!
19. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 18. - Szaturnusz74)
2012. dec. 7. 19:25
nálunk sajnos muszáj a lombik.nem is értem hogy sikerült a múltkor.ráadásul 2, dehát ezt dobta a gép.ha így lehet így lesz babánk, de nem adjuk fel:-)sok sikert az inszemhez:-)
2012. dec. 7. 19:22

Mi Budapesten lakunk. Jelenleg a II. Nőlkinikán van orvosunk, 1 inszemünk volt. Ma már a 2. Merionalt szúrtuk,csütörtökön uh, aztán ha minden okés szombaton lesz a 2.inszem. Náluk a páron tökéletes, nekem kell már csak 1 petesejtecske. Remélem ő is akarja. A lombikig nem szeretnénk eljutni. Ez is stresszel jár.

Sajnálom ami történt veletek. Sikerülni fog,mert kell,hogy sikerüljön.

17. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 16. - Szaturnusz74)
2012. dec. 7. 19:08
győri Kaáliba.Párom miatt kellett mentünk.Mondták, hogy lombik icsi lesz.nálam fsh volt picit magasabb, meg az inzulin.Minden más oké volt pé és normál ciklusom is van,sőt múlt hónapban spontán babás lettem, de sajnos megálltak a fejlődésben, pedig 2 lett volna.:-(most próbálok új időpontot szerezni.beültetésem még soha nem volt.ti hol tartotok?hova jártok és miért kell a lombik?
2012. dec. 7. 19:03
Megkérdezhetem hová jársz? Nekünk anno azt mondta a doki a laboreredményeim alapján, hogy irány a lombik. Viszont a rossz amh eredményem miatt ez is kétségesnek tünt. Bíztam a csodákban, szedtem a csodabogyót. Nem jutottunk el nevezetes központokban. A jó ereményeim után ismét tecsiztünk a doktor nőnek. Végigcsináltuk az összes kötelező kivizsgálást. Most értettem meg, milyen érzés egy dokival teljesen összefogva belevágni a projekbe. Nagyon fontos, hogy ő is úgy akarja,ahogy mi. Nekem simán megmondta,hogy ilyen változások után ez neki is kihívás.Mindent megtesz értünk.
15. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 14. - Szaturnusz74)
2012. dec. 7. 18:51
kis adagot kaptam mindenből és 14 tüsző indult meg így is, csak 3- on kívül mind szétment:-(idő előtt.10 napon már ovuláltam a vv alapján:-(hiába adtak gátlót.
2012. dec. 7. 18:49
A stimutól én féltem,mert másnál nagyobb adagokra van szükség. Én nem voltam közben vérvételen. Azért fura, hogy nálad így alakult, mert a dokik nagyon adnak az amh értékre. Azt gondoltam volna,hogy a te magasabb értékeddel könnyebb ez az egész. Azért remény mindig van. Remélem sikeül ez nekünk,csak idő kérdése. Drukkolok Neked.
13. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 12. - Szaturnusz74)
2012. dec. 7. 18:35
ez volt az érdekes nálam, hogy fsh szerint nehezen stimulálható vagyok, AMH meg magas a koromhoz képest és fullon van mindkét petefészkem tüszőkkel uh alapján is.A stimu azért nem sikerült, mert a 10. napon elszállt az E2 és az lh os:-(
2012. dec. 7. 18:32
0,1 volt az amh. az 15% -ban hibás eredmény mutathat. Rossz amh miatt sem kell ám feladni:-)
11. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 10. - Szaturnusz74)
2012. dec. 7. 18:26
és mennyi volt az AMH-d?
2012. dec. 7. 18:19

ÉUguSziasztok. Én augusztusban kezdtem el szedni a dhea-t. Akkor 45 volt az fsh értékem, nem stimuláltak. Napi 1-et szedtem lement 4,5-re, 8-ra. A ciklusom rövidebb lett,de az orvosom elégedett volt. Ígyhát elkezdődött a stimulálás. Merionalt adtam 2 naponta 2 tüszőm lett. Az első inszemünk nem sikerült, most kezdtük a másodikat

Én ajánlom, mellé pedig búzacsírát napi 2evőkanállal joghurtba keverve.

9. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 2. - Keresztesildi)
2012. dec. 7. 17:36
nekem meg pont fordítva mondták.AMH 5,2 volt, FSH 9,2 és túl sok a tüszőm ezért óvatosan stimuláltak még így is túlreagálta a szervezetem.
2012. dec. 7. 16:40
Olvassatok már bele van itt egy fórum /beszélgessünk az akupunkturáról/szerintem Erikának is/ aki inditotta/ ilyen gondja volt és most van egy csodaszép 3 éves kislánya.Én ezt a DHEA hormont szedem de a változókorra.Gynex csepp,vénusz csepp sztem jobb a petefészek stimulálására,de ez benne van a fórumban ha jólgondolom.Remélem segitettem .
2012. dec. 6. 22:03
Ez engem is érdekelne,most kezdeném szedni!
2012. dec. 6. 15:50
Van itt a hoxán egy másik fórum is róla, ott jókat írtak a lányok, csak tavaly nyár óta halott ahogy látom :( Pedig engem is érdekelnének friss infok, főleg a baba témakörben.
2012. dec. 6. 15:43
Én is ott vettem először, aztán meg egy lánytól aki a neten hirtette magát. Szeptember közepe óta szedtem, de a legutóbbi vérvételi eredmények alapján eddig semmi sem változott. Viszont a ciklusom rövidebb lett (25 napos, pedig 27 volt) és a vérzés is kevesebb mint volt. Lehet, hogy nincs is összefüggés a kettő között, de elbizonytalandtam egy kicsit. Én egyébként 3X1-et szedtem naponta.
2012. dec. 6. 15:28
Egyetlen egy helyen találtam meg a neten, az apoteka pont hu oldalról rendeltem. Napi 2x1-et szedek belőle.
3. gyöngyike123 (válaszként erre: 2. - Keresztesildi)
2012. dec. 6. 15:12
Az AMH-nak egyes orvosok túl nagy jelentőséget tulajdonítanak. Az én orvosom sajnos nem sok esélyt ad nekem ilyen értékkel. Te melyik fajtáját szeded a DHEA-nak? Állítólag az sem mindegy.
2012. dec. 6. 15:07

Szia!


Én is a héten kezdtem el szedni, AMH-m annyi mint neked, FSH-m pedig 28. A dokim azt mondta, hogy az amh-val nem kell foglalkozni, túl sok mindent nem jelent, az fsh a lényeg.

2012. dec. 6. 14:59
Lombikbébi programban veszek részt, sajnos elég alacsony (0.1-es) AMH szinttel. Ezt a szert ajálották, amit elkezdtem szedni, de elbizonytalanodtam mivel mostanában nem csak jót, hanem rosszat is hallottam róla. Kérem,jelenetkezzenek azok akiknek van erről valamilyen személyes tapasztalta, akár pozitív, akár negatív értelemben.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook