Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A cukorbetegség velejárója lehet férfiaknál a merevedészavar (hajszálerek károsodása miatt). Tud valaki ez ellen valamiféle gyógymódot? fórum

A cukorbetegség velejárója lehet férfiaknál a merevedészavar (hajszálerek károsodása miatt). Tud valaki ez ellen valamiféle gyógymódot? (tudásbázis kérdés)


7. HívesDomi (válaszként erre: 6. - Malna64)
2010. ápr. 29. 13:40

Nagyon érdekes. Mit meg nem tudnak csinálni manapság, gondolom, ennek Ti örültök a legjobban!:-)

Szerencsére nem a páromról van szó, csak egy ismerősömről, a húgom volt barátjáról. Amikor elindítottam ezt a témát, akkor még együtt voltak. Köszi azért.

2010. ápr. 27. 22:17
Mütéti uton ülteték be,hajlithato(tőben)tehát allandoan"akciora"kész állapot ban van,De fürdönadrágban nem látszik.Három napig volt korházban a férjem a mütét után,négyhét elteltével már minden rendben mükődőt.Privátban el küldöm az orvos elérhetőségét ha érdekel?A honlapján minden megtudhato.
5. HívesDomi (válaszként erre: 4. - Malna64)
2010. ápr. 27. 12:28
Hogyan kell elképzelni ezt a protézist?
2010. ápr. 23. 21:26
Sziasztok!Az én férjem 1994 ota cukros nagy adagban adja az inzulint,sem gyogyszer sem inekcio nem használt,protézis lett beültetve,2005 novemberbe azota minden rendben
2010. jan. 31. 09:19

Sziasztok!

Az én párom 20 éve cukros,és igen előfordul merevedési zavar,ha alacsony vagy épp magas a cukra.

Helyet étrend,inzulin adagolás betartása sokat segíthet.

2010. jan. 31. 09:14

Szia!


Az Én párom 30 évesen lett elég keményen cukros... 1 éven keresztül hanyagolta a rendszeres inzulinozást...majd erős ráhatással (közöltem vele ha nem változtat a nemi életünkben valamit akkor lelépek a gyerekkel együtt) elment másik orvoshoz és azóta teljesen rendbe jött. Inzulinozza magát vékonyabb tűvel, betartja a diétát és minden rendben :)

2010. jan. 31. 09:09
A cukorbetegség velejárója lehet férfiaknál a merevedészavar (hajszálerek károsodása miatt). Tud valaki ez ellen valamiféle gyógymódot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook