Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Seprűvénák, hajszálerek fórum

Seprűvénák, hajszálerek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
162. Nati007
2018. dec. 2. 08:13
Eléggé kihalt a topic de esetleg írnál arról, hogy nem jött vissza? Szép lett a lábad, nem maradt heg? Köszi ;)
161. Elsa3
2018. aug. 27. 21:27
Köszönöm még egyszer, jó olvasni a pozitív tapasztalatokról. Ha esetleg lenne még valakinek tapasztalata seprűvéna kezeltetéssel kapcsolatban, kérem szépen ne tartsa magában!:)
160. Elsa3 (válaszként erre: 160. - 6eea6e9c26)
2018. aug. 27. 18:11
Köszönöm szépen! Feltétlenül utánanézek, mert sok pozitív visszajelzést láttam vele kapcsolatban.
159. Elsa3
2018. aug. 26. 11:27

Kedves Fórumozók!


Bár már jó ideje nem írt a fórumba senki, talán lesz,aki tudna tanácsot adni a seprűvéna hatékony kezeltetésének ügyben.

Krissza pár éve nagyon jókat írt az RBS-C Vasculáris kezeléssel kapcsolatban. Említett is egy helyet a Nyugati mellett, ahol megfizethető áron dolgoznak, de sajnos őt nem tudom a elérni.

Esetleg van valaki, aki tudja a hely pontos címét? Remélhetőleg még létezik:)

Bármilyen más, hatékony kezelési tapasztalatnak nagyon örülnék, de elsősorban ezt címet szeretném megtudni. Mindkét lábamat kezeltetni kellene, illetve egyéb területeket is, sajnos anyagilag nem engedhetem meg magamnak jelenleg az esztétikai klinikák szolgáltatásait, arról nem is beszélve, hogy ugye mennyire kétséges a kezelés eredménye.

Nagyon köszönöm a segítségeteket így előre is!

2018. febr. 19. 18:57

Sziasztok!


Milyen eredmények vannak hosszútávon a kezelések után.

Van akinek csökkent és nem kell ismételni a kezelést?

157. knoi
2017. ápr. 13. 21:40
Sziasztok, hajszálértágulattal/pókhálóvénával járt már vki rádiófrekvenciás kezelésen a Trombózisközpontban/Oxygen Medical-ban?megéri?hatásos?én eddig az elmúlt kb.20 évben injekcióztattam, de azonkívül, hogy a sok szúrás fáj, a kompressziós harisnya viselése még a kezelés után is borzalmas, a hatása is egyre kevésbé jó:( a lábaim meg borzalmasak, utálom a nyarat emiatt.várom a tapasztalaitokat, véleményeiteket!köszönöm!
156. pimpo16
2017. jan. 12. 19:09

Sziasztok!


Én 19 éves vagyok és a történetem 14 éves koromban kezdődött..egy általános iskolai tesi órán lábszár középen rugtak egy focilabdával és azon a területen apró hajszálerek jöttek ki amik akkor még alig látszottak. Azóta ahogy telnek az évek egyre több és több jön ki a két lábam tele van az aprócska lilás-kékes-pirosas erekkel a combomon, a bokáimon, a sípcsontom előtt. Korábban voltam IPL fényvillanásos kezelésen ami semmit nem használt, aztán pedig kipróbáltam a lézeres kezelést ami a kicsit nagyobb ereket teljes mértékben nyomtalanul eltüntette, de a nő aki a kezelést végezte nem volt elég jó szakember és a lézerrel megégette a bőröm. Most a hajszálereimen kívül a jobb lábam elején(ami pont szembe van minden előttem álló személynek) ott van egy sötét piros égésheg. A heg és a hajszálerek miatt teljesen elveszítettem minden önbizalmam ősszel és télen szinte el is felejtem őket, de ahogy eljön a nyár hónapokon keresztül a házban kuksolok mert szégyenlem a lábaim és csak este megyek ki mikor már lehet hosszút felvenni. Februárban töltöm a huszat és rettenetesen rossz hogy 6 éve keserítik meg az életem és a nyaraimat a lábaim. Most eldöntöttem hogy elfogok menni egy profi érsebészhez aki talán meg tudja mondani az erek kitágulásának okát és tud valamilyen gyógyszert adni ami megelőzi, hogy több ér kijöjjön és ami eddig kijött pedig szeretném mindenképp eltüntetni. Azt kérdezném tőletek, hogy nektek mik a tapasztalataitok? Voltatok e kezeléseken, ha igen milyeneken és mennyire voltak eredményesek?

155. MSE88
2016. júl. 25. 20:16

Sziasztok!


Én voltam tavaly májusban egy ilyen VASCULARIS kezelésen. (amikor apró tűvel szúrkálnak). Nagyon sokáig tartott míg teljesen felszívódtak az erecskék kb. 6 hónapig. Utána látszódott, hogy kevesebb lett.

Most megint mentem kezelésre egy másik helyre amit ajánlottak.

1 hónapja voltam. A hegek már eltűntek, most is látszik, hogy kevesebb lett és halványodott. Biztos több kezelés kell neki sajnos. Én minden nap kenem fekete nadálytő krémmel az erecskéket amiket kezeltek, mert az hámosít és csökkenti a véraláfutásokat is egyben. Talán felgyorsítja a felszívódást.

154. Murci33
2016. júl. 13. 09:04
Én már feladtam,úgy gondolom nincs olyan módszer amivel ténylegesen el lehetne tüntetni a seprűvénákat. Azt hiszem jobb ha elfogadom, hogy nem hordok többet halász nadrágnál rövidebb nacit. Feleslegesen elég sok pénzt költöttem rá. Ha valaki mégis tudna valami tutit és valódi előtte utána képekkel is bizonyítja,hogy valóban hatásos akkor az légyszi írjon rám!
2016. júl. 12. 20:55

Sziasztok,


Sajnos én sem tudok jókat írni, a IV. kerületben voltam egy helyen, ahol sok pénzért elvégezték a rádiófrekvenciás kezelést, és azon túl, hogy utána néhány napig varas volt a kezelés helye (erről felvilágosítottak, ez így teljesen ok volt), semmi, de semmi nem történt.

Ugyanolyan maradt minden. Pedig nagyon bíztam benne, mert csupa jókat írtak.

Jeleztem nekik, hogy semmi nem történt, ők azt tanácsolták, hogy akkor menjek újból. Na nem! Semmi nem változott, semmi nem tűnt el.

Én nem értem, nincs valami minőség ellenőrzés, ahol be lehet ezeket jelenteni?

Mindenki csak úgy ígérgethet mindent egy csomó pénzt elkér és ennyi?

Ha bárki tud olyat mondani, ami valóban használ is, azt nagyon szívesen meghallgatom.

152. Murci33
2016. júl. 8. 12:01
A rádiófrekvenciás kezelés után most, hogy már teljesen eltűntek a kis hegek azt kell mondj ami nagyon pici ér volt az mintha halványabb lenne, viszont ami a vádlimon van az rettentő csúnya, szerintem rosszabb mint volt :(
151. Liza62
2016. júl. 5. 14:42

Barátnőm részt vett a R...medben Viridex kezelésen,

kifizetett közel 80 ezret, és a lába ugyanolyan csúnya maradt, mint amilyen volt januárban.

Szóval óvatosan! Érdemes esetleg előtte egy próbakezelést kérni kis területen!

150. jtregi
2016. júl. 4. 16:39

Sziasztok!


En tavaly Junius ota mar 3-szor voltam Veinwave kezelesen es sajnos az arahoz kepest ( 5 szamjegyü alkalmankent )nem sok valtozast latok, bar eleht en vagyok türelmetlen, nem tudom. De mivel nekem csak a bokaimon kellett vekony hajszalereket kezelni, igy ugy gondolom azoknak mar el kellett volna tünniük.

149. Krisssza (válaszként erre: 146. - Rony's)
2016. júl. 2. 15:44
Neked is írtam. :)
148. Krisssza (válaszként erre: 143. - Anyabab)
2016. júl. 2. 15:42
Írtam :)
2016. júl. 2. 15:18

Sziasztok lányok!

Amiket én privátban kapok... kedvem lenne feljelenteni jópár helyet. :( Mégis hogy képzelik szalonok, hogy egy havi fizetést elkérnek a kezelésért és van aki már ötön van túl és semmi eredmény?? Miközben esküsznek rá, hogy max 2-3 kezelés kell... Murci, sajnálom, hogy nem vált be, de gondoltam hogy nem fog. Egy kezelés semmit sem ér és aránytalanul drága. Ne költs rá. Menj máshova ahol olcsóbb, mert az eredmény ugyanolyan lesz ott is. Anikó, az a színezett krém sem segít semmit, én nem de ismerősöm próbálta, sőt a kimondottan erre való drága fedők sem fednek semmit. Az injekció tényleg jó lehet, de nem minden éren használható és utána komoly harisnya viselése kötelező sokáig, így nem csinálják nyáron. Nekem is van egy pókvénám amit ősszel scleroterápiával akarok kezeltetni mert a lézer nem elég neki.

Ahova én járok az tényleg amiatt jó leginkább mert olcsó és tetszés szerint ismételhető, nem erőltet meg senkit anyagilag. De ugyanúgy hat, az elégetett ér lila és vastagabb lesz és sokáig szívódik. De most a harmadik után tényleg látom a hatást, még szerintem 2-3 kezelés kell és akkor teljesen oké lesz. Aki priviben küld mélcímet annak küldök képet, azon jól látszik hogy hogy szívódnak és halványulnak, most a következő alkalommal 10 érből csak 6-7 lesz kezelve mert a többi már nem kell. :)) Mindenkinek írok elérhetőséget is aki kérte. Sajnos ez olyan dolog amit ősszel kell elkezdeni és akkor következő nyárra lesz szép. Most már látom, hogy én is későn kezdtem januárban. :/

146. Rony's (válaszként erre: 124. - Krisssza)
2016. júl. 2. 13:01
Szia. Szeretném a segítségedet kérni, megírnád nekem privátban az elérhetőségeket? És milyen a tapasztalatod? Hosszútávon is van eredménye a kezelésnek? Köszönök mindent előre is. :) Már régóta küszködök ezzel a problémával, de még nem találtam meg a megfelelő kezelést, ami eredményes is lett volna. :(
2016. jún. 28. 14:26
Ugyanezzel a kezeléssel nekem is megcsináltak egy tenyérnyi területet, egyelőre csak a legcsúnyábbakat. A sebek nekem 3 hétig vagy tovább is gyógyultak, a változás szinte semmi. Krémet is vettem, kétfélét. Luna rozmaringos krémje kellemes, se maradnak a hajszálerek. Van egy másik is, amiben elvileg valami színezőanyag is van, mint egy alapozóban, és sokféle gyógynövény, ez a Theiss márka, semmit nem látni rajta, kellemesebb a lábnak, de látvány marad. Amit én hallottam, hogy hatásos, mert ismerős csináltatta, az az injekciós kezelés. Ősszel ki fogom próbálni.
144. Murci33
2016. jún. 27. 21:21
Hát nekem elmúltak nagyjából a kis sebek most azt mondom nem érte meg az árát, nem igazán látok változast bár azt mondták még legalább kétszer kellene menni. Hát nem tudom költsek-e rá.
143. anyabab
2016. jún. 22. 13:40

Sziasztok!


Engem is nagyon érdekelne ez a RBS-C Vasculáris kezelés (konkrétan bármilyennek örülnék csak segítsgen). A neten kerestem de szinte mindig csak a kuponos reklámot dobja fel. Tud valaki címet? Nagyon köszönöm előre is.

142. Krisssza (válaszként erre: 141. - Murci33)
2016. jún. 10. 22:51
Ugyan, azért elmehetsz megnézni. Nem kerül semmibe. Legalább is tavaly nem került. :) Holnap előkeresem a pontos címet és telefonszámot. Küldöm privátban majd. Hátha nagyobb szerencsével jársz. :) Drukkolok! Akkor végül is oda nem mész ahova én járok? Azt tényleg nem nevezném húzósnak árban. Meg most írt valaki nekem rádiófrekvenciás kezelés okán, hogy volt többször és semmi. Most próbálná azt ahol én voltam. V....x a neve ahova mentél? Mert ő ott volt.
141. Murci33 (válaszként erre: 139. - Krisssza)
2016. jún. 10. 22:01
Akkor nem próbálom ki,mert én pont azt a terméket néztem, egy krémmekkel kapcsolatos oldalon írta valaki,hogy kipróbálta és mennyire jó, de akkor hanyagolom. Én elmentem a radiohullamos kezelésre azért picit fájt, most még ugye apró sebek vannak a lábamon majd ha meggyógyult leírom, milyen lett. Elvileg azt mondták még legalább 2 kezelés kell. Ha látok javulást akkor ősszel újra elmegyek. Ja igen az ára az tényleg húzós volt, de tudni kell hogy nekem tele van a lábam seprűvénával. Úgy gondolom nem dohányzom, nem költök magamra havi szinte igazából sokat, így ennyit most megengedtem magamnak. :)
2016. jún. 10. 21:58
Persze ha valaki tud jobban fedőt, az ne tartsa magában. :) Ez amit lentebb írtam nagyon ismert márka. Pont ilyenekre van elvileg. Akit érdekel és tenne vele ugyanígy egy ingyenes próbát hátha neki fedi, annak privátban dobom a szalon nevét. Telefonon egyeztetni kell időpontot és tényleg kedves a kozmetikus hölgy. Legalább... :)
139. Krisssza (válaszként erre: 138. - Murci33)
2016. jún. 10. 21:49

Na, ebben futottam egy kört tavaly nyáron. :) Az eredmény: SEMMI. Sajnos. :(( Egy olyan szalonban voltam ami valamiféle bemutatóterem is, venni is lehet ott és ezzel dolgozik is a szalon(a Margit híd közelében). És ott próbálni is lehetett személyesen ezeket az amúgy nagyon drága kencéket hogy ne vakon rendeljen az ember netes színskála után ami ugye tutira más színű lesz. Még kaptam is egy kis tégelybe próbálni ingyen. Kedves volt a nő nagyon. De ez a terméken nem segített.

Pepecselt egy órát a lábamon, keverte a színeket sőt olyat használt ami kifejezetten folyékony harisnya és tetoválást is eltüntet, stb... semmit nem tüntetett el és az egész szalonban nem volt hozzám illő szín. Meg kell jegyeznem hogy tök átlagos bőrszínem van. Pont úgy néztem ki, mint az aki jó nagy gyulladt patira korrektort ken. Szóval marha természetesen. Nagyon látszott. Plusz még az ért sem fedte. Megköszöntem neki a segítséget és megállapítottam, hogy ez bizony járhatatlan út. C.....erm a neve. Ha valakinek ez így segít.

138. Murci33
2016. jún. 10. 14:09
Akit nagyon zavar a seprűvéna és esetleg szeretné legalább időnként elfedni nem tudom, hallottatok e már róla de vannak úgynevezett camouflage krémek ez olyan mint egy alapozó de sokkal több pigmenttel sokkal jobban fed. Van egy márka amiről nagyon jó tapasztalatokat olvastam. Olyan írta aki pont seprűvénák miatt vette, de vitiligora találtak ki elvileg. Az ára sem sok egyetlen hátránya, hogy én eddig nem találtam boltot ahol árulják, csak neten lehet rendelni, ezzel csak az a problémám, hogy nem tusom melyik árnyalat lenne jó. Ezért írtam nekik, hogy lehetne e esetleg mintát kérni. Akit érdekel a neve priviben megírom.
137. Murci33 (válaszként erre: 136. - Krisssza)
2016. jún. 5. 21:03
Ha érdekel priviben tudok mondani árat, mert felhívtam egy szalont ahol csináljak, elég húzós,nem tudom belevagjak e pláne h most találtam egy test alapozót amiről elég jó tapasztalatokat osztottak meg,még vitiligo esetén is,állítólag víz és hőálló a termék.
136. Krisssza (válaszként erre: 135. - Murci33)
2016. jún. 5. 14:20

Ez a kezelés szerintem kb ugyanaz mint az a lézer ahol én voltam. Nincs azonnal eltűnő ér minden bőrsérülés nélkül! Ez tuti. Pedig szépeket írtak róla, akárcsak az én kezelésemről. :)) Utána jártam ennek is. Maga a kezelés pont úgy zajlik mint a lézer, kis "tollal" böködik az ereket egyesével. Itt is leírják a lelkiismeretesebb helyeken, hogy:

-A kezelés után néhány napig az esetek egy részében bőrvörösség, piros folt alakulhat ki a kezelt területen a vörösvértestek szétesése miatt, amely 48-72 órán belül elhalványul, komplett módon 4-12!!! hét alatt tűnik el.

-Ismert szénhidrát anyagcsere zavar ( cukorbetegség, inzulin rezisztencia) esetén a mikrohegek gyógyulása az átlagnál lassabban következik be az elhúzódó bőrgyógyulás miatt.


Nagyon sok nőnek van inzulinrezisztenciája, nem is tudnak róla. Nekem is van. Emiatt az eredményt nem lehet lemérni csak hónapok múlva.

Ismerősöm nagy lendülettel vágott bele Alexandrit lézerbe. Szebb lett de marad ér, csak egy része tűnt el. Csoda nincs. Most nyáron már nem is érdemes próbálkozni olyannal ami fényérzékeny. Én január óta kezeltetek, eddig háromszor voltam.

Sokat javított ahhoz képest, hogy a várt eredmény alabástrom bőr lenne :)(nem lesz) de még gyógyul az utolsó kezelés.

És gyanítom, hogy rendszeres vendég leszek mert jönnek ki újak,a hajlam az hajlam. :(


És sehol nem találok erre árat. Miért nem? Egy konkrét árlistán sem szerepel a kezelés. Maximum annyi hogy impulzusokban számolnak. Na, az szép lenne az én lábamon! Egy egy kezelés után úgy szoktam kinézni bokától combtőig mint aki szúrós bozóton ment át sortban. :)


De a vélemény engem is érdekel. Jelentkezzen aki már volt, illetve aki tud olyan helyet ami jobb áron van mint ahova járok (10 ezer alatt mindkét láb teljesen) az írjon. Kipróbálom én is.


Ja, voltam villanófényen is egyszer. Az erekre semmi hatással nem volt,de két pici anyajegyet eltüntetett.

135. Murci33
2016. jún. 3. 08:31
Sziasztok a veinwawe rádiófrekvenciás seprűvéna eltűntetést próbálta már valaki, mert nagyon gondolkozom rajta de jó lenne ha valaki megerősítene. Köszi :)
134. MSE88 (válaszként erre: 133. - Krisssza)
2016. jún. 2. 11:48
Köszi! :)
2016. jún. 1. 16:21
Mindenkinek írtam.:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook