Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A cékla elszínezheti a székletet? fórum

A cékla elszínezheti a székletet? (tudásbázis kérdés)


1 2
4. 45ba38a594 (válaszként erre: 1. - Ee1eed3e15)
2013. okt. 17. 16:28

Szia!

Semmi baj a téma miatt, hisz emberek vagyunk!

Az a véleményem, hogy ne pánikolj! Várj még 1-2 napot és ha akkor is látsz valami jelet (a cékla elég nehezen emészthető) akkor fordulj orvoshoz, de szerintem nem lesz semmi probléma. Már én is jártam így, tapasztalatból írom. A második, harmadik széklet után nem volt semmi gond.

Bízom benne, hogy Nálad sem lesz!

Üdvözöllek!! Ágimami

2013. okt. 17. 16:27
Elméletileg nem. Rengeteg céklát eszem, nyersen is meg lének meg mindenhogy soha nem fordult még ilyen elő. Arról hallottam hogy a vizelet rózsaszínes lehet, az viszont vese problémára utal.
2. csutkamano (válaszként erre: 1. - Ee1eed3e15)
2013. okt. 17. 16:26
Ne parázz, a cékla így ürül ki a szevezetedből, megszínezi a vizeletet is, meg a meg nem rágott falatok kisebb-nagyobb darabokban távoznak el belőled. Én is így szabadulok meg tőle.
2013. okt. 17. 16:22

Sziasztok!


Először is bocsi a fórum címe miatt, tisztában vagyok vele, hogy elszínezheti, csak valahogy fel kellett tennem a kérdést. :)


Szóval... 25 éves vagyok és régebben is ettem céklát, akkor nem vettem észre semmit. Most legutóbb tegnapelőtt ettem az ebédhez és tegnap még nem, de ma már pirosas volt a székletem. Nagyon nem akarom részletezni és bocsi a téma miatt tényleg, de úgy láttam, hogy nem az egész, hanem a nagyobb darabok között. Így színezi el? Eléggé úgy nézett ki, mintha vér lenne és bevallom, nagyon megijedtem... Aztán eszembe jutott a cékla. Plusz a papíron úgy láttam, mintha apró megemésztetlen cékladarabok lennének. Nem alvadt vérnek nézett ki. Akinek volt, hogy beszínezte már, az egész lett pirosas, vagy ahogyan leírtam? Kissé para van, nyugtassatok meg kérlek!

(És bocsi tényleg a téma miatt!)


Köszönöm a normális, rendes válaszokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook