Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A bölcsőde és a tej problémája? fórum

A bölcsőde és a tej problémája? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 26. 21:16

Sziasztok!


Most kezdjük a bölcsit két hét múlva... a kislányom még nincsen 2 éves... eredetileg úgy terveztem, hoyg 3 éves koráig nem adnék neki tehéntejet, mert én is nagyon ekcémás, allergiás vagyok, és neki is vannak kisebb ekcémás foltjai... amikor kipróbáltam, hoyg nem HA, hanem sima tápszert kapott, akkor is kijött az ekcémája jobban...a rendes tejet így inkább nem is próbáltuk...

tejterméket eszik néha, meg nem is tejmentesek a főttételek sem, vagyis a "nyers" tej az, amit még nem szeretnék adni...


a bölcsiben orvosi igazolást kérnek ilyen esetben, az nem elég, hogy én mondom, hogy ne adjanak neki... valahol ez értehtő is, meg nem is... a gyerekorvos sem adhat igazolást, csak ha van gastroenterológusi szakvélemény, miszerint e gyerek tejérzékeny... a gastrora legalább 2 hónap múlva kapunk időpontot, de még az sincs meg, mert időpontot sem adnak akármikor, csak bizonyos időpontokban lehet kérni... szerintem ez röhejes...

addig meg fogja kapni a bölcsiben tejet...


szerintetek mit tehetek? hol lehet utánanézni, hogy van-e ilyesmire jogszabály, hogy tényleg kérhet a bölcsi ilyen igazolást? joguk van visszautasítani a szülő ilyen kérését? végülis nem kérek semmi extrát, hoyg adjanak neki, nem kell külön főzni rá diétásan, csak annyi lenne, hoyg ne a tejes kancsóból töltsenek neki reggelinél, hanem a teásból...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook