Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A betegnek mihez van joga? fórum

A betegnek mihez van joga? (beszélgetős fórum)


3. zazi52 (válaszként erre: 2. - 6c5f346e46)
2020. dec. 6. 10:03

Úgy tudom nem gyógyítható,de már olyat is hallottam, hogy mégis. Nálunk az alapbetegségek és a kor miatt csak megfigyelik. A perbe Édesanyám nem vágott bele , szégyenli. Az orvosok is inkább bagatellizálják, rá terelik a felelősséget.

Sajnálom,hogy neked is rossz tapasztalatod van. Remélem minden rendben!

2009. okt. 20. 13:29

szia...


ez a magyar egészség ügy...ha pénzt nyújtasz nekik,elveszik,vérben forgó szemekkel,ha hibáznak,azt pedig nem ismerik el...

ez a téma,de nem pont ugyan ez történt velem,én tüdőembóliát kaptam a műtétem után,császármetszés volt,nem kaptam meg a vérhigitó inekcióikat,majdnam belehaltam...nem vittük ugyan perre a dolgot,de két orvos volt a műtétnél jelen,és két nővér s volt az akut szobában,ahol két napig voltam,és ott se jutott eszébe senkinek sem,hogy mit szoktak adni egy műtét után...ez sem fog már soha sem kiderűlni,hogy ki hibázott,de majdnem az életembe kerűlt...


a hepatitisz c nem gyógyitható,ugye???hol tart a per???...bocs a sok kérdésért....

2008. júl. 20. 18:42

Anyukám nyitott szívműtétje után 2 évvel ezelőtt vért kapott.Tavaly derült ki,hogy hepatítis c-t is../műtét előtt alaposan kivizsgálták,,bizonyítható,hogy nem volt beteg/Mindenki mossa kezeit..össze -vissza küldözgetik a papírokat,1 év alatt 2 egység vér nyilvántartási számát sikerült megszerezni a 3.nincs

meg!!!..és azt mondja az ügyvéd..akkor nem lehet bizonyítani..hanem vértől,hanem orvosi eszköztől..akkor végképp nem.Szerintetek????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook