Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A belső méhszáj repedés veszélyes? fórum

A belső méhszáj repedés veszélyes? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 5. 13:38

Nekem nincs bajom vele!Nem vérzek semmi panaszom sincsen!

Azért fél év múlva visszamegyek!Perpillanat jódos hüvelyölbitést javasolt nem tudom ez miben jó és segít de megprobálom!!


Annyira beijesztetettek most!! :S

2011. jún. 2. 16:15
Nekem is a mehnyakam repedt,engem 2 orat varrtak,mondjuk nekem ott el sem allt a verzes azert. fel eve szultem de semmi bajom nincs.
2011. jún. 2. 15:06
igen csak a következmények miatt köteles lett volna, persze ezt így nehéz megmondani, mert a doki látta, érezte
10. kozmami (válaszként erre: 7. - *Vinike*)
2011. jún. 2. 15:03

Szerintem azért nem varrták, mert nem tartották szükségesnek!


Nem baj az, ha nem stoppolják az embert minden áron, annyival kevesebb heg!;)

2011. jún. 2. 15:02

Sziasztok

Még ha gátvédelemben is szültél a dokinak észre kellet volna vennie azt a repedést, és össze kellett volna varrnia. Ha most észlelte akkor is kellett volna.

2011. jún. 2. 15:02

Úgy értem, hogy nem ijesztgeésből írnak majd negatívat, hanem van akinek rosszul sült el!

Csak mielőtt bárki rossz néven venné!


De pozitívan kell a dolgokhoz állni!

7. *Vinike* (válaszként erre: 5. - C41f96dc30)
2011. jún. 2. 15:02

Jaaa,értem!:(

Hát,ha a doki nem látta szükségesnek a varrást,akkor biztos nem lesz gond!!

6. kozmami (válaszként erre: 5. - C41f96dc30)
2011. jún. 2. 15:01

Igen, alakulHAT! De te szépen odafigyelsz meg a doki is.

A neten csak ijesztgetnek, majd biztos ide is írnak rosszat, de ne ijedj meg tőle!


Az, hogy nem varrtak csak előny!;)

5. c41f96dc30 (válaszként erre: 4. - *Vinike*)
2011. jún. 2. 14:56

Szia!!


Örülök hogy minden rendben de engem nem varrtak sehol sem!Az a repedés csak ott van és lesz is..........most annyi rossz dolgot olvastam erről hogy mi alakulhat ki belőle idővel :((((((

2011. jún. 2. 14:54
Nekem még a méhnyak is repedt,engem is 1 óra hosszat stoppoltak. Kutya bajom,másfél éve szültem!:)
3. c41f96dc30 (válaszként erre: 2. - Kozmami)
2011. jún. 2. 14:52
Igen arra megyek bár a doki nem hívott éppen vissza!Levette a kenetet ha baj van az úgy is mutatja!Úgye?
2. kozmami (válaszként erre: 1. - C41f96dc30)
2011. jún. 2. 14:50

Ezt így nem tudom, de én szülésnél nem igen tágultam, szanaszét repedtem, 1,5 órát varrtak. A méhszájon is volt több öltés, de semmi bajom nincs egyenlőre. 9,5 hónapja szültem!

Szerintem orvosi ellenőrzés és utasítás mellett nem hiszem, hogy baj lenne belőle.

Gondolom kontrollra azért majd vissza kell menned.

2011. jún. 2. 14:45

Sziasztok!


Szülés után nőgyógyászati kontrollon tapintás alapján találták ezt nálam!Hüvely és hasi UH szerint semmi más kóros nem található!

Jódos hüvelyi öblögetés a javaslat a doki mást nem mondot!


Tapasztalat valaki????


Gátvédelemmel szültem ami simán ment!Semmi repedés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook